Fotky!!!!

Organizování a plánování jarní Sleziny tohoto serveru.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Fotky!!!!

Příspěvek od Antharon »

Tak som už uploadol nejaké fotky na facebook (volám sa ivan antalec), tak ak chcete, tak si to pozrite, ak chcete :)
Až nájdem niečo verejné, tak to hodím aj tam...
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Re: Fotky!!!!

Příspěvek od Nekra »

Antharone, mohl by jsi sem dát alespoň odkaz na svůj facebook, než najdeš nějaké veřejné místo na netu, kam ty fotky plácnout?
Díky
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Fotky!!!!

Příspěvek od Naoki »

Tak právě jsem odtagoval veškerý lidi co mám v friends v antharonových fotkách. Čekám kdo postne další 8)
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6642
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky!!!!

Příspěvek od boubaque »

Antharone, když vložíš fotky na Facebook, tak se na ně dá odkázat i mimo FB, někde dole to nabízí odkaz...

Zkusil jsem to obejít bez Antharona - odkaz je tady, pokud by to nefungovalo, tak musíme počkat na něj...
http://www.facebook.com/p.php?i=1641623 ... 5C1BX12YVR
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Fotky!!!!

Příspěvek od Antharon »

Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Fotky!!!!

Příspěvek od ilgir »

Mám asi tak 17 použitelných fotek. Nenašel by se tu někdo, kdo má podobně málo fotek? Že bychom udělali galerii společně...
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky!!!!

Příspěvek od Markus »

Ten Facebook nefunguje, teda aspoň mě to nefungovalo. Viděl jsem sice thumbnaily, ale abych mohl vidět zvětšenou fotku, musel jsem se zalogovat. Gratuluji, donutili jste mě po čtvrt roce použít Facebook :>;o)

Doporučoval bych nahrát to na nějaký veřejně přístupný hosting - nabízí se Picassa.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky!!!!

Příspěvek od Jerson »

Tak jak to bude s těma fotkama? Markusi, Ilgire ...
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Fotky!!!!

Příspěvek od ilgir »

Moje fotky už tu dáávno visí. Stačí zapátrat. :wink:

A Markusovi to vždycky dlouho trvalo. Má těch fotek dost a k tomu vtipné popisky.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky!!!!

Příspěvek od Jerson »

ilgir píše:Moje fotky už tu dáávno visí. Stačí zapátrat. :wink:
Ilgire, tohle mi nedělej, dobře víš, že tu nedokážu najít ani mnou založené téma, natož abych našel něco jiného.
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Re: Fotky!!!!

Příspěvek od Nekra »

No, hledá se to těžko (vzhledem k tomu, že některá témata mají spoustu stránek a neumím nikde nastavit vyhledání příspěvků od konkrétního uživatele ZÁROVEŇ s konkrétním slovem). Zatím jsem to nenašla. Nevím sice, jak dlouhá doba se skrývá pod termínem, že tu fotky "dáávno visí" - tj. kolik dnů dozadu, ale za předpokladu, že se jedná o fotky z poslední Jarní Sleziny, musel být příspěvek vložen mezi počátkem Jarní Sleziny a dneškem. (Vkládacího uživatele považuji za samozřejmého, byť není dokázáno, že Ilgirovy fotky nevložil na Fórum někdo jiný).

Bohužel se mi to dnes nepodařilo najít, ale vzhledem k tomu že počet příspěvků splňující výše uvedené podmínky je omezený, při pečlivém pročítání to dřív nebo později najdu (splňuje-li příspěvek obě výše uvedené podmínky). Při dobrém systému bude složitost O(n), kde n udává množství příspěvků.

A NE ABY TĚ ILGIRE NAPADLO TY FOTKY RŮZNĚ PŘESOUVAT, KDYŽ UŽ TO MÁME HLEDAT!! TO BY NEBYLO FÉR. O-)
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Fotky!!!!

Příspěvek od ilgir »

Moje fotky jsou součástí Antharonovy galerie. Komenty k nim jsou česky, takže jsou i identifikovatelné. Atharon svou galerii aktualizoval, aniž by to nahlásil, filuta jeden, takže ani já jsem si toho zpočátku nevšiml. :wink:
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Fotky!!!!

Příspěvek od Naoki »

(Vkládacího uživatele považuji za samozřejmého, byť není dokázáno, že Ilgirovy fotky nevložil na Fórum někdo jiný).
Pracuješ na základeš nesprávného axiomu, že fotky musí být vložené na fórum :)
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Re: Fotky!!!!

Příspěvek od Trevenorboven »

pěkně
Válka neni cukr.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky!!!!

Příspěvek od Jerson »

ilgir píše:Moje fotky jsou součástí Antharonovy galerie. Komenty k nim jsou česky, takže jsou i identifikovatelné. Atharon svou galerii aktualizoval, aniž by to nahlásil, filuta jeden, takže ani já jsem si toho zpočátku nevšiml. :wink:
Tak to řeknu hned, ne? Až budu umět telepatit nebo astrálně získávat informace, tak vás dotazy nebudu obtěžovat (: )
(a jdu si je prohlédnout)

Edit: Ten Facebook je buď strašná prasárna, nebo jsem úplně slepý, nebo fakt nevím - na původních odkazech nevidím žádnou fotku navíc, kterou bych tam předtím neviděl, a ani s českým popiskem. Takže bych po vzoru námořníka na sovětské ponorce řekl Nemachruj a nahoď odkaz
(Já fakt nenávidím hledání věcí, které někam uložil někdo jiný)
Zamčeno

Zpět na „Jarní Slezina 2009“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti