Jarní Slezina 2009 - Afterparty

Organizování a plánování jarní Sleziny tohoto serveru.
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Re: Jarní Slezina 2009 - Afterparty

Příspěvek od Ebon Hand »

Díky všem za všechno. Akce byla moc příjemná a ještě teď na ní myslím.
Všechny jsem rád viděl a moc dobře jsem se bavil.
Též děkuji za slova chvály, trochu se červenám.. 8)
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní Slezina 2009 - Afterparty

Příspěvek od Jerson »

Přemýšlím, jak moc souvisí Slezina RPG s faktem, že sem na forum píše jen velmi málo těch co na ní byli. Přesněji ... jestli to nejzábavnější na RPG foru nekulminuje právě na Slezině a po návratu do běžného provozu přijdou i ostatním zdejší témata vesměs nezajímavá. A pokud už jsou o RPG, tak poměrně úzce zaměřená.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní Slezina 2009 - Afterparty

Příspěvek od Bajo »

No ja si to užil. Rád jsem zase viděl tu spoustu známých a menší spoustu neznámých tváří. Stejně jako minule, jsem nezahrál skoro nic (nepočítaje jednu impulsivní, improvizovanou noční hru ze světa hmyzu a pár deskovek - Tetsuro rulez!), ale to neznamená že bych si to méně užil. Možná spíš nopak, protože jsem měl spoustu času popíjet a hlavně se teda socializovat. Takže děkuji všem, co se zúčastnili a podíleli se nějakým dílem na tvorbě spousty hezkých zážitků a vzpomínek. Speciální dík samozřejmě patří Ebonovy a přidruženým kuchtíkům, za excelentní chálky :clap:
Za půl roku se těším zase!
Uživatelský avatar
Baelara
Příspěvky: 45
Registrován: 22. 9. 2008, 10:26
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní Slezina 2009 - Afterparty

Příspěvek od Baelara »

Ja osobne som na obe Sleziny, ktorých som sa zúčastnila, šla kvôli RPG - všetky ostatné aktivity idú mimo mňa.

A aby som povedala pár slov aj k téme - Slezina bola dobrá, čo som prišla spraviť (zahrať si s Jonkom Universalis), to som spravila, ako drobný nedostatok vnímam málo oddelených miestností (Dread sme nemohli hrať vonku, bola príliš zima, všetky ostatné miestnosti boli obsadené, tak sme sa museli podeliť o miesto s DnDčkarmi, čo nebolo celkom ideálne pre žiadnu zo strán).
Zamčeno

Zpět na „Jarní Slezina 2009“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti