Airsoft na Slezině

Organizování a plánování jarní Sleziny tohoto serveru.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Airsoft na Slezině

Příspěvek od Jerson »

Majo píše:Čo sa týka Airsoftu: Ten prvý deň bol super. Ale ten druhý bol horší, dostal som od Jersona do brucha a ostala mi tam červená podliatina a potom som sa bál hrať. A mal som aj nepresnú zbraň. Nabudúce budem vedieť, že si musím na seba zobrať viacero vrstiev, aspoň dve alebo tri. Jdno tričko proste nestačí.
Za tu střelu na břicho se ti omlouvám - mířil jsem na něj, protože podle mých zkušeností je lepší trefit raději do břicha než jinam - jak jsem si mohl vyzkoušet při poslední ráně, kterou jsem dostal z pěti metrů do tváře pistolí, která je jen o málo slabší než moje puška. Víc vrstev se rozhodně hodí, ale důležitější je, že máš vždycky nějaká místa nekrytá, a jako napotvoru ta nejcitivější - obličej, nehty a klouby prstů, krk, a tak dál.
Jak jsou na tom ostatní, dostal ještě někdo nějaký nepříjemný zásah?

Pokud jde o přesnost zbraní, tak pistole jsou obecně méně přesné než pušky. A některé jsou horší než jiné, bez ohledu na typ. Snažím se vybírat přesnější zbraně a ládovat do nich vhodnou munici, ale protože to prakticky znamená koupit zbraň, vyzkoušet ji a pak laborovat s těžšími nebo lehčími kuličkami, případně zkusit upravit vnitřek.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Airsoft na Slezině

Příspěvek od ilgir »

Jersonova puška asi střílí pěkně ostře, když dokáže způsobit podlitinu na břiše. Já dostal od Ebona do ucha a cítil jsem to sotva minutu, následky žádné. Bylo to ovšem z docela velké vzdálenosti (jinak bych si ho všiml a neměl by šanci. :-)= )
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Airsoft na Slezině

Příspěvek od Naoki »

Já taky Ebonové rány moc necítil. Jersone, co to kupuješ za zbraně? 8)
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Re: Airsoft na Slezině

Příspěvek od Majo »

Bola to iba malá podliatina, asi 3x3 mm. Ale aj tak ma to vylakalo. Dnes tam nemam už takmer nič, len tmavšie miesto.

Ale aby som nebol nejak negatívny: Dávam klobúk dole pred Jersonom a Ebonom, že dokážu zabezpečiť hru až desiatich ľudí a doniesť toľko vybavenia. Naozaj, vďaka im zato. Airsoft je super, a tým, čo to ešte nehrali, to odporúčam.
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 914
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: Airsoft na Slezině

Příspěvek od kin »

A co já? Já tam měl tři zbraně z desíti...ts, taková nevděčnost...úplně na mě zapomínají :-)= $D

Jinak airsoft paráda, konečně jsem po dlouhej době provětral zbraně a koupil si náhradní zásobník do mp5ky $D
Jinak ten, co jsem si zapoměl doma, jsem totiž nechal v první tašce kterou jsem si balil než jsem zjistil že se my tam nevejde zbraň...a já si říkal že jsme si ho zabalil! :D
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Airsoft na Slezině

Příspěvek od Jerson »

ilgir píše:Jersonova puška asi střílí pěkně ostře, když dokáže způsobit podlitinu na břiše. Já dostal od Ebona do ucha a cítil jsem to sotva minutu, následky žádné. Bylo to ovšem z docela velké vzdálenosti (jinak bych si ho všiml a neměl by šanci. :-)= )
Ilgire, víc než na pušce závisí na místu zásahu a fyzické dispozici dotyčného v daném místě. Jinak řečeno - víc záleží na tom koho kam a jak trefíš než z čeho ho trefíš. Ebon měl uražený zub díky pistoli.
Naoki, zrovna ten Steyr má už od základu těsnou hlaveň a o něco silnější pružinu, takže by měl mít úsťovou rychlost asi 120 m/s, ale nikdy jsem to neměřil. Navíc mám dojem, že Storm - ta manuální puška co jsi měl - střílí mnohem rychleji, protože prostě kuličku často ani nevidím. Každopádně během boje buď střílím dvě tři rány bez míření, nebo chvíli mířím, abych nestřílel na hlavu, ale na tělo. Jak jsem bojoval s Trevenem u klád, zatímco Eva probíhala okolo, tak jsem úmyslně střílel nízko, aby to šlo do dřeva a ne Trevenovi do obličeje.
Nerad bych totiž někomu znepříjemnil první zážitek tím, že mu rozstřelím ret, případně vyrazím zuby. Na Janu jsem nestřílel z jiných důvodů - fakt jsem si myslel, že ji v případě nutnosti dám ... to byla moc pěkná akce. A párkrát jsem se před pistolemi skryl jen tak tak, třeba Markus mě málem dostal, a pak ještě někdo.

Na Kina nesmíme zapomínat, přivezl dvě zbraně navíc a docela dobré, lepší než polovina mých pistolí.

Jinak musím říct, že v devíti nebo deseti lidech je to úplně skvělé a mnohem taktičtější než v malém počtu, a opravdu funguje zaměstanat někoho střelbou, obejít a dostat z boku, kde je odkrytý. Moc se mi to líbilo. Příště vezmu navíc brokovnici a když bude počasí, tak i plynového Deserta.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Airsoft na Slezině

Příspěvek od Naoki »

Brokovnice? Muhahahaha
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Airsoft na Slezině

Příspěvek od Jerson »

Naoki píše:Brokovnice? Muhahahaha
Když to vyjde, tak se sklopnou pažbou a laserovým zaměřovačem, s kadencí palby třicet střel za pět sekund. Pouze do rukou zkušeného střelce, který ji přesně takto nebude používat.

(Nicméně předpokládám, že Modelka už bude mít dvě elektrické pistole, ne? :wink: )
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Re: Airsoft na Slezině

Příspěvek od Majo »

Jerson píše:Pouze do rukou zkušeného střelce, který ji přesně takto nebude používat.
A ktorý ju nepoloží niekde do krovia na zem, však Naoki. $D :wink:
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Airsoft na Slezině

Příspěvek od Jerson »

Musím prásknout Trevena, protože jeho způsob zacházení se zbraní by se fakt hodil do nějakého akčního filmu pro komediální figurku - drží zbraň (nevhodným způsobem typu "jak prase kost"), přitom zmáčkne pojistku zásobníku a ten spadne do bahnité louže. $D (Ale v pohodě Trevene, zásobník jak se zdá podává.)

Druhé místo obsadil Kin se svou scénkou "Já si zapomněl zásobník", u které jsem byl přítomen. :>:o/ To kroucení hlavou k tomu skvěle sedí $D Nicméně je vidět rozdíl mezi zbraním, ze které zásobník trčí, a zbraní kompaktní - z té druhé není důvod vyndavat ho při převozu.
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Re: Airsoft na Slezině

Příspěvek od Trevenorboven »

To jsem rád. Zapomněl jsem se o ten zásobník strachovat ve svitu Bifiho rozbitého křesla :/ To už je snad vše z toho, co jsem na slezině porouchal. :(
Válka neni cukr.
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Re: Airsoft na Slezině

Příspěvek od Ebon Hand »

AS byl skvělý, akorát mám nad kolenem totálně černou modřinu, když jsem v běhu naboural do pahýlu skáceného kmenu..
Moc příjemně stravené dvě přestřelky! :-)
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Airsoft na Slezině

Příspěvek od zrzavec »

Jersone, Modelka byl lepší - on zbraň při hře ztratil a hledal ji, nevzpomínáš? :)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Airsoft na Slezině

Příspěvek od Naoki »

Ale co je hlavní je že jsem ji našel! A ztratil jsem ji protože mi vypadla z kapsy, se stává no :)
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Airsoft na Slezině

Příspěvek od zrzavec »

Máš recht, starý DnD brachu, máš recht. nejdůležitější ze všeho je, že jsi ji našel. Myslím, že kdyby nebyla k nalezení, po hře bych ti pomohl s jejím hledáním a asi bych nebyl sám, šance nalezení byla tedy jaká? Sám si odpovím, vysoká:)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Zamčeno

Zpět na „Jarní Slezina 2009“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů