Projekt Omega - hra na Slezině

Organizování a plánování jarní Sleziny tohoto serveru.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Projekt Omega - hra na Slezině

Příspěvek od Jerson »

Jako už tradičně povedu jednu až dvě hry ve své kampani projekt Omega. Pro ty kdo nemají ponětí o co jde:

Projekt Omega je kampaň určená pro více oddělených herních skupin, jejichž příběhy se budou postupně proplétat.
Děj se v alternativní historii roku 1939. Válka sice stále hrozí, ale zatím se konflikty daří udržovat na místní úrovni. Protože však na světě dochází k výskytu neobvyklých nebo paranormálních jevů a událostí, byla založena speciální organizace, která má za úkol tyto jevy zkoumat. Hlavním úkolem je zabránit jejich zneužití některou stranou v případném celosvětovém konfliktu.
Členy této organizace jsou lidé všech možných národostí. Většina z nich pochází z různých tajných služeb, někteří pro své schopnosti, jiní byly vysláni dobrovolně a další proto, že bylo třeba místo někým zaplácnout. Ostatní jsou členy kvůli svým výjimečným schopnostem.
Každý hráč také dostane jednu herní rekvizitu - odznak s osobním číslem, stejný jako obdrží jeho postava.

Seznam agentů

Od hráčů chci po skončení hry dva (u nováčků tři) dokumenty - hlášení z mise, hodnocení ostatních a případně i složku o postavě. Protože jde o součást kampaně, dávám přednost stálým hráčům, případně hráčům které znám, nicméně v případě zájmu a časových možností přidám další hry.

Hraje se podle pravidel Čas pro hrdiny, která jsou dostatečně jednoduchá, aby je hráči pochopili během hry.
Už nebudu omezovat skupiny podle sekcí, každý může hrát s každým. V jedné skupině bude čtyři nebo pět agentů, výjimečně i šest.

Přihlášky a případně návrhy na postavy, jakož i otázky prosím pište dle libosti.

Předběžná mise: Ztracený vlak - SSSR

Civilizace na východě Sovětského svazu je tvořena malými vesničkami a městečky rozesetými daleko od sebe v širých pláních Sibiře. Některé z nich jsou propojeny železniční sítí, která navazuje na Transsibiřskou magistrálu, ale jakmile z ní odbočíte, čekají vás stovky kilometrů kolejí do neznáma. Na takové místě se může ztratit cokoliv, klidně i vlak. Horší je, když je jeden vagón v tomto vlaku životně důležitý ... i když možná by bylo přesnější říct smrtelně důležitý.
Možná nebude ani tak velký problém ho najít, možná nebudou ani takovým problémem agenti NKVD. Nejtěžší bude se neztratit.

Předběžný seznam hráčů (v pořadí podle přihlášení):

Antharon
Bart
Ebon (?)
Sirien (?)
Ilgir (?)
Freya (?)
Naposledy upravil(a) Jerson dne 30. 3. 2009, 13:32, celkem upraveno 9 x.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Projekt Omega - hra na Slezině

Příspěvek od Antharon »

ak by bolo nejaké miesto tak by som sa aj celkom pridal. minuloročná hra ma celkom zaujala :)
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Omega - hra na Slezině

Příspěvek od Goran »

Pokud to v herním čase nebude kolidovat se současnou akcí třetí sekce, tak bych se taky přidal.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Re: Projekt Omega - hra na Slezině

Příspěvek od Bart »

ahoj,
myslim, že u tebe mám jedno místpo rezervovaný asi tak dva a půl roku, ne? :D
(rád si zahraju, ale chápu, že sou tady lidi, který tu čest ještě neměli) (i když mám pocit, že se charakter tvejch her za tu dobu docela změnil)

a případně:
máš nějaký téma nebo náznak zápletky, který bys mi moh prozradit (teda, chápu, že ještě asi ne, ale až bude..) - rád bych si dělal postavu aspoň zhruba na míru, občas mám špatný zkušenosti s tim, když mi někdo dá moc volnosti... $P
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Omega - hra na Slezině

Příspěvek od Jerson »

Většinou hráčům nabízím výběr z několika případů.
Z těch momentálně nedořešených je tam netopýří muž v New Yorku, ztracený vlak na Sibiři, přízraky na Berlínské medicíně a podivná úmrtí mladých žen v jedné oblasti v Utahu.

Který případ bude daná sekce řešit se obvyke určuje hlasováním, Sirien si chce zahrát hon na Batmana :-)
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Projekt Omega - hra na Slezině

Příspěvek od Antharon »

sibír znie lákavo...
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Omega - hra na Slezině

Příspěvek od Jerson »

Sibiž jsem vykradl z ruské knížky Vlak do neznáma. Pamatuju si s ní někteér věci, hlavně ale jednu pasáž:

"Při vašich pokusech hoří celá města!"
"Někdy hoří i celé galaxie."


Sibiř bude ... hustá.
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Re: Projekt Omega - hra na Slezině

Příspěvek od Ebon Hand »

Sibiř zní velmi dobře!
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Projekt Omega - hra na Slezině

Příspěvek od Antharon »

nie je trochu megalomanske po spaleni atmosfery spalit aj galaxiu?
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Omega - hra na Slezině

Příspěvek od Jerson »

neboj, galaxie se pálit nebudou. Nemůžu ničit svět každou kampaň ... jen jsem chtěl ilustrovat, z jaké šílenosti jsem vzal nápad na tuto zápletku.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Projekt Omega - hra na Slezině

Příspěvek od Antharon »

každopádne spálenie atmosféry bolo fakt epické :)
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Omega - hra na Slezině

Příspěvek od Jerson »

to ... rozhodně :-)
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Omega - hra na Slezině

Příspěvek od Jerson »

Pokud dobře počítám, tak to vychází na jednu skupinu, to je dobře. Alespoň budu míc víc času nebo případně prostor pro další zájemce.
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Omega - hra na Slezině

Příspěvek od Igraine »

Pánové,

ačkoliv mne sice netěší představa nehostinné sibiřské krajiny a jejích nepříznivých vlivů na mou pleť a vlasy, doufám, že jste ani na okamžik neuvažovali o tom, vyrazit beze mne! Slyšela jsem, že sovětská móda je velmi extravagantní a ojedinělá, a tedy pevně doufám, že se někdo z vás postará o sadu mých zavazadel, které budou připraveny v mém hotelu před odjezdem. Ach, musím si ještě koupit nějaké časopisy o sovětské módě, už vidím, jak dlouhá a nudná cesta to bude. A nikdo z těch, co jsem zatím potkala nemá ani ponětí o tom, jak bavit dámu mé úrovně. I když vidím, že mezi účastníky jsou nové tváře, tak snad to bude tentokrát lepší. Vkládám ve vás naprostou důvěru, pánové.

Až pro mne přijedete do hotelu, stačí říct, že jdete vyzvednout slečnu Claudii Paz, hoteliér již bude vědět a vše zařídí, je to velmi ochotný a milý gentleman.

A prosím, ale to by snad ani nemělo být třeba zmiňovat, zajistěte dostatečné množství horké čokolády na cestu.
Přeji vám krásný den.

Vaše Claudia Paz
Naposledy upravil(a) Igraine dne 24. 2. 2009, 09:39, celkem upraveno 1 x.
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Omega - hra na Slezině

Příspěvek od Jerson »

Claudia je zapsána.

V úvodním příspěvku jsem aktualizoval přihlášené agenty a dopsal i nástin mise.
Barte, pokud nechceš hrát trvalého agenta, mohl bych tě pro začátek přidělit jako někoho z místních, takže můžeš mít přizpůsobenou postavu. (I když to zvyšuje riziko, že tě Ebon zastřelí $D )
Zamčeno

Zpět na „Jarní Slezina 2009“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti