Fotky ze Sleziny

Plánování a organizace podzimní Sleziny. Johohó.
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

Kua chlapi, nedelejte si z nas legraci, kdo tam namontoval toho psa podruhy :eyecrazy:
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Sou dvě fotky, jedna zabírá pravou a druhá levou část, jenže sou braný v různej okamžik (vzpomeň si, blejskali sme se dvakrát :D ) který pak Markus spojil v photoshopu. A zatímco my jsme poslušně stáli namístě, zatímco Markus a boubaque pobíhali sem a tam, tak Sven už tuhle slušnost neměl. Buď rád že tam nemáš dvakrát i Rejži, nebylo by to tak stylový :D

EDIT: Samozřejmě pak máme alternativní hypotézy:
SKUTEČNĚ jde o chybu v Matrixu
Sven může být na dvou místech naráz
Sven není nijak zvláštní, ale pro danou chvíli z něj kvantová mechanika udělala Schrödingerovu kočku
Fotka krade Duši a ta Svenova se na ní nějak přesunula pryč od jeho těla
Sven je mág a zrovna si hrál s Time popřípadě Correspondence za nám neznámým účelem a tohle je jen side-efect
Sven je mág a slíznul si Paradox

EDIT2: Navrhuji udělat sbírku dalších alternativních hypotéz které pak můžeme na další Slezině probrat a otestovat, tak klidně pište další možnosti :D
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jonka »

Na slezině se během hraní vytvořilo tolik (herních) realit, že bylo u focení pro Svena velmi jednoduché být v jednom okamžiku na fotce dvakrát a to i dokonce s Rejží.. konkrétně to byl hod 15 na d20.

edit: nemluvě o tom, že Vlasák s Quasitem jsou na fotce přítomni oba, přičemž jeden s Ebonem přijel a druhý s ním odjel... Ale Sven je průkaznější..
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Hah. Toho sem si ani nevšim...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Cim jsi ty fotky skladal?

Ja ze budu neco podobneho muset naprogramovat jako semestralku na predmet o umele inteligenci.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Aktualiuzace stavu: včera jsem nadšeně uploadoval všech 103 fotek na Flickr.com, jen aby mi to řeklo, že jsem překročil povolenou kapacitu fotek a že to mé staré fotky (staré sleziny) nebude ukazovat, dokud jim nezaplatím 30 dolarů. To mě celkem naštvalo... zřídil jsem si účet na Picase a zrovna to nahrávám tam. A vymýšlím popisky... he

Jo a rozřešení:
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Ach jo... a my si s Vlasákem zrovna včera řikali že to třeba neukážeš a necháš to zahalené aurou tajemna :(
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

My sme tam s Pietou fakt dobrá dvojka. Myslím ty výtlemy.
Iron Within
Iron Without
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Jasne, ale skladal jsi to rucne fotosopem, jo?
But nobody came.
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Pieta, Invictus: když vidím jaké máte výrazy, tak by mě zajímalo kde máte ruce..

Treven dostal Svena od Chucka! Sven je vždy na třech místech zároveň. Jeden je pořád s Chuckem, druhý hlídal Rejži a třetí šel zkontrolovat foťák.

jonko, dobrej postřeh! Říkal jsem si, kdo si toho všimne.

Markusi, když jsme to dolaďovali, tak jsme zapomněli na Filipa, kterýho jsem taky přivezl..
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

http://marusjakub.googlepages.com/slezinaj08.jpg

Vyříznout ho odtud a hodit za Evu, vedle Vojty... asi by to byla kapku piplačka, ale myslim že by to šlo... respektive se v tom nevyznám, ale nic lepšího mě nenapadá
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Sadako
Příspěvky: 5293
Registrován: 28. 1. 2007, 21:15
Bydliště: Stadt von Morgen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

To se mi zdá, nebo má Treven nezvykle dlouhé vlasy? A Vlasák naopak vypadá poněkud prořídle... :D
My Lovecraft is full of dreams (and tentacles)!
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

http://picasaweb.google.com/czmarkus/Po ... RPGFRa2008



Ať se vám líbí! Omlouvám se za to protahování. Nestihl jsem to před svým výjezdem z republiky a teď se k počítači dostávám jen zřídka.
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Alternativní hypotézy

Příspěvek od Nekra »

Tak jak chtěl Sirien, tady jsou další hypotézy:

1) Markusův foťák vstřebává obraz tak pomalu, že se Sven stihl přemístit z jednoho místa na druhé dřív, než to foťák zaregistroval (a kdyby nás to napadlo, tak bychom to stihli i my ostatní).

2) Není to dvakrát Sven, jeden ze psů je jen Svenův dvojník (nabízí se otázka, kde se tam vzal).

3) V místech ,kde byl Sven vyfocen, byly (patrně neviditelné) teleporty, a v okamžiku cvaknutí spouště došlo k teleportování Svena (a tudíž byl tam i tam).

4) Sven byl jen na jednom místě, avšak Markusův foťák měl halucinaci a viděl Svena i na místě druhém. Jelikož si (Markusův foťák) neuvědomil, že jde o halucinaci, považoval to za skutečnost a tak nám (a především Markusovi) to předložil, jakoby se nechumelilo.

Tak to je zatím všechno, ale časem mě třeba ještě něco napadne ... :P
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

Díky za fotky, Markusi. Ty komentáře stojí za to. K + M + B je geniální. :lol:
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti