Fotky ze Sleziny

Plánování a organizace podzimní Sleziny. Johohó.
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

Kua chlapi, nedelejte si z nas legraci, kdo tam namontoval toho psa podruhy :eyecrazy:
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Sou dvě fotky, jedna zabírá pravou a druhá levou část, jenže sou braný v různej okamžik (vzpomeň si, blejskali sme se dvakrát :D ) který pak Markus spojil v photoshopu. A zatímco my jsme poslušně stáli namístě, zatímco Markus a boubaque pobíhali sem a tam, tak Sven už tuhle slušnost neměl. Buď rád že tam nemáš dvakrát i Rejži, nebylo by to tak stylový :D

EDIT: Samozřejmě pak máme alternativní hypotézy:
SKUTEČNĚ jde o chybu v Matrixu
Sven může být na dvou místech naráz
Sven není nijak zvláštní, ale pro danou chvíli z něj kvantová mechanika udělala Schrödingerovu kočku
Fotka krade Duši a ta Svenova se na ní nějak přesunula pryč od jeho těla
Sven je mág a zrovna si hrál s Time popřípadě Correspondence za nám neznámým účelem a tohle je jen side-efect
Sven je mág a slíznul si Paradox

EDIT2: Navrhuji udělat sbírku dalších alternativních hypotéz které pak můžeme na další Slezině probrat a otestovat, tak klidně pište další možnosti :D
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jonka »

Na slezině se během hraní vytvořilo tolik (herních) realit, že bylo u focení pro Svena velmi jednoduché být v jednom okamžiku na fotce dvakrát a to i dokonce s Rejží.. konkrétně to byl hod 15 na d20.

edit: nemluvě o tom, že Vlasák s Quasitem jsou na fotce přítomni oba, přičemž jeden s Ebonem přijel a druhý s ním odjel... Ale Sven je průkaznější..
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Hah. Toho sem si ani nevšim...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Cim jsi ty fotky skladal?

Ja ze budu neco podobneho muset naprogramovat jako semestralku na predmet o umele inteligenci.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Aktualiuzace stavu: včera jsem nadšeně uploadoval všech 103 fotek na Flickr.com, jen aby mi to řeklo, že jsem překročil povolenou kapacitu fotek a že to mé staré fotky (staré sleziny) nebude ukazovat, dokud jim nezaplatím 30 dolarů. To mě celkem naštvalo... zřídil jsem si účet na Picase a zrovna to nahrávám tam. A vymýšlím popisky... he

Jo a rozřešení:
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Ach jo... a my si s Vlasákem zrovna včera řikali že to třeba neukážeš a necháš to zahalené aurou tajemna :(
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

My sme tam s Pietou fakt dobrá dvojka. Myslím ty výtlemy.
Iron Within
Iron Without
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Jasne, ale skladal jsi to rucne fotosopem, jo?
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Pieta, Invictus: když vidím jaké máte výrazy, tak by mě zajímalo kde máte ruce..

Treven dostal Svena od Chucka! Sven je vždy na třech místech zároveň. Jeden je pořád s Chuckem, druhý hlídal Rejži a třetí šel zkontrolovat foťák.

jonko, dobrej postřeh! Říkal jsem si, kdo si toho všimne.

Markusi, když jsme to dolaďovali, tak jsme zapomněli na Filipa, kterýho jsem taky přivezl..
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

http://marusjakub.googlepages.com/slezinaj08.jpg

Vyříznout ho odtud a hodit za Evu, vedle Vojty... asi by to byla kapku piplačka, ale myslim že by to šlo... respektive se v tom nevyznám, ale nic lepšího mě nenapadá
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Sadako
Příspěvky: 5293
Registrován: 28. 1. 2007, 21:15
Bydliště: Stadt von Morgen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

To se mi zdá, nebo má Treven nezvykle dlouhé vlasy? A Vlasák naopak vypadá poněkud prořídle... :D
My Lovecraft is full of dreams (and tentacles)!
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

http://picasaweb.google.com/czmarkus/Po ... RPGFRa2008



Ať se vám líbí! Omlouvám se za to protahování. Nestihl jsem to před svým výjezdem z republiky a teď se k počítači dostávám jen zřídka.
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Alternativní hypotézy

Příspěvek od Nekra »

Tak jak chtěl Sirien, tady jsou další hypotézy:

1) Markusův foťák vstřebává obraz tak pomalu, že se Sven stihl přemístit z jednoho místa na druhé dřív, než to foťák zaregistroval (a kdyby nás to napadlo, tak bychom to stihli i my ostatní).

2) Není to dvakrát Sven, jeden ze psů je jen Svenův dvojník (nabízí se otázka, kde se tam vzal).

3) V místech ,kde byl Sven vyfocen, byly (patrně neviditelné) teleporty, a v okamžiku cvaknutí spouště došlo k teleportování Svena (a tudíž byl tam i tam).

4) Sven byl jen na jednom místě, avšak Markusův foťák měl halucinaci a viděl Svena i na místě druhém. Jelikož si (Markusův foťák) neuvědomil, že jde o halucinaci, považoval to za skutečnost a tak nám (a především Markusovi) to předložil, jakoby se nechumelilo.

Tak to je zatím všechno, ale časem mě třeba ještě něco napadne ... :P
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

Díky za fotky, Markusi. Ty komentáře stojí za to. K + M + B je geniální. :lol:
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů