Možné alternativy místo Dálavy (znovu a lépe)

Plánování a organizace podzimní Sleziny. Johohó.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Příspěvek od Nekra »

Barte, ty tu cituješ Siriena, že by bylo dobrý tu "hlavní slezinu označit předem".

Z toho mám pocit, že se tu pořád někdo snaží trochu násilně zajistit hromadné setkání strašné spousty lidí z Fóra, což si myslím, že je dlouhodobě psychicky nevydržitelné.

Naučení z bajky "Ptáci, čtveřnožci a netopýr" nese poučení "Není na světě člověk ten, aby se zavděličil lidem všem" , po aplikaci na tuto diskuzi transformován na "Není možno vytvořit takovou Slezinu, aby s ní byli spokojeni všichni [úplně] účastníci Fóra". Takže asi tak.

Pořád (a pravděpodobně i navždy) si myslím, že v dotatečně velké skupině (řádově možná už od 10ti lidí) se časem začnou vytvářet "podskupiny" v nichž jsou si lidé bližší než se zbytkem velké skupiny (jakési sociální podmnožiny). Takže se pak stává, že si lidi plánují akce v menších skupinch, než jako celek.
Tím se nesnažím nějak aktivně "izolovat skupiny na Fóru" , jen si prostě myslím ,že není v silách nikoho tady navrhnout takovou Slezinu aby všichni řekli: "To je skvělý, mám tam z domova přímej spoj, je tam hezky a všichni se tam v pohodě vejdem".

Pokud si někdo myslí, že je to proveditelné, tak je
a) strašně naivní
b) superúžasně schopný diplomat (a mohl by nám hned předvést, jak se to má udělat).
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti