Dojmy ze Sleziny

Plánování a organizace podzimní Sleziny. Johohó.
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Dojmy ze Sleziny

Příspěvek od Goran »

Tak jak se vam na Slezine libilo, jak jste si to uzili? Povidejte, prehanejte!
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

Jako jo!
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jonka »

Bylo moc fajn s váma pobejt :wink: Slezina splnila moje očekávání asi tak na 500% lidmi počínaje, atmosférou pokračuje a hrama konče ,-)

Podařilo se mi udělat si tak akorát program, kdy jsem měl čas pokecat i zahrát si deskovky i rpgčka.
3:16 byla fajn, Tomb of Horrors prima anihilační s dobrou atmosférou a zjistil jsem že dungeony jsou žánr ke kterému se pro svou atmosféru vždycky rád vrátím, Můj život s Ledovou paní byl prima, a Ohaři ve vinohradu mě zaujali asi nejvíc i když jsem z nich měl asi největší obavy jak to dopadne a jak se mi bude líbit setting.

Splnilo se mi jedno přání a to zahrát si i s jinýma lidma než jenom ze své skupiny a bylo to moc fajn a obohacující. Mám teďka o dost víc chuti do dalších rpgček a experimentů což bylo přesně to co jsem čekal že se stane : )

Škoda, že nevyšlo PtAčko s Peekayem, ale ostatní hry se nějak protáhly, tak snad příště. Jsem rozhodopádně hooknotý na další slezinu a doufám že se mi podaří i nějaké hry připravit.

Těch dojmů je pořád strašně hodně a musel bych napsat elaborát abych je všechny vypsal co a proč se mi líbilo, takže to shrnu: hodně moc cool strávený čas ,-)

p.s. do další sleziny si dávám za úkol zvýšit si svůj skill ve hře na zobcovku, protože venkovní hraní bylo moc prima a vidina společného fidlování je strašně lákavá :)
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Příspěvek od Naoki »

Paráda! Tak nějak jsem si nebyl jistý co přesně můžu očekávat, ale nakonec to vyšlo super. Celoživotními žážitky budou Tomb of Horrors a Knightmare, jinak deskovky, karetní hry a Magic rovněž stály za to. Jediné co mě mrzí je že jsem si s nikým moc nepokecal, ale to snad napravím příště :>;o)
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

Jojo, byla povedená.

Ještě jednou díky Jersonovi za Omegu (i tu kovovou), uchvátila mě zejména propracovaností rekvizit, které hodně pomáhají atmosféře. A ten pocit, že jste svým malým dílem přispěli do rozsáhlé multikampaně, také stojí za to.

Taky díky Markusovi za Ledovou vášeň v MLwM. Pomluvy, které jsem slýchával, a které o Markusovi tvrdily, že je skvělý herec, se mi potvrdily. $P (A musím zmínit i Barta, který mu skvěle sekundoval.)

Quasite, ty tvoje Knihtmare Chess jsou fakt pecka. Ještě jsem se nesetkal s tak povedenou modifikací šachů. Zvlášť karta Fireball je zcela epesní. :lol:

Díky všem, kdo se mnou hráli MtG. (Nikdy jsem žádný balík nevlastnil, takže se pořád přiživuju.)

Jsem rád, že se našlo dost lidí, ochotných testovat moji zdlouhavou těžkou wargame. Takže jmenovitě děkuji Freyje, Pegasovi, Klimbingovi, Keltonovi, Goranovi, Nekře, Iridinovi, Packovi a Adélce. Adélka docela překvapila, nečekal bych od ní, že bude s takovou chutí bombardovat města a najíždět s tanky proti zakopaným pěšákům. :wink:

Našel jsem si čas na to, abych podnikl pár procházek po okolí. Propříště vřele doporučuji každému, komu není lhostejný kus hezké přírody.

Tak aspoň zhruba to nejdůležitější. Ještě musím říct, že Dálava je úžasné místo a trochu se mi zdá, že se samo o sobě kladně podepisuje na celkové pohodové atmosféře.

Sathel, díky za organizaci.
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

Slezina byla fajn, vesmes pozitivni vidim, ze se hralo min her, zbyvalo tedy vic casu na pokec a na spanek. Vyzkousel jsem si konecne 3:16 a na priste uz mi ve wishlistu zbyva jen PoisonD, ktery jsem porad jeste nehral.

Velke diky Ebonovi za jeho velkoryse pohosteni.
Diky Freye jak pekne hrala a Pietovy, ze mel pekny buben :D
Diky taky slovenskym bratrum a sestram, ze me pustili do sveho soukromeho apartma :lol:
Sathel, ze to zaridila.

Adélka docela překvapila, nečekal bych od ní, že bude s takovou chutí bombardovat města a najíždět s tanky proti zakopaným pěšákům.
Jj ilgire, ona se nezda, ale dovede byt pekne drsna :wink:
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

jonka píše:p.s. do další sleziny si dávám za úkol zvýšit si svůj skill ve hře na zobcovku, protože venkovní hraní bylo moc prima a vidina společného fidlování je strašně lákavá :)
Výborně! *mne si ruce*

K provozování hudby jsem založil téma Dělníci hudby, nosiči rytmů.
Erric píše:Diky Freye jak pekne hrala a Pietovy, ze mel pekny buben :D
Buben děkuje. (:
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Zatím nejlepší Slezina vůbec. Děkuji Invictovi a spoluhráčům za Starcraft - první polovina byla slabší, což víc než vyvážila druhá část. Nechápu jak může vést jedno a to samé dobrodružství vícekrát, a nezeptal jsem se ho, jak vlastně odehrál druhé sezení.

Dále děkuji hráčům Omegy - obě hry vyšly moc dobře, alespoň z mé strany, a i když byla druhá o polovinu delší než první, doufám že si to všichni užili a budete hrát i příště. Těm na které už nevyšlo místo se omlouvám, i když z místních šlo nakonec vlastně jen o Barta, Quicciho (a možná Baja), Treven a Aljen dali přednost jinému programu.

Dále díky spolubojovníkům za účast v airsoftu - příště zkusím přivézt více zbraní s dostatečným výkonem, aby měli všichni podobné šance. Více napíšu do určeného tématu.

Ebona za jeho jídlo nemůžu dostatečně vynechválit a udělají to ještě jiní, takže poděkuju Freye, která mě také pozvala na jídlo (bylo skvělé a já jí to osobně neřekl).

A nakonec - ještě jednou děkuji Sathel za organizaci.

Méně her, více času na socializaci, nemám co bych této Slezině vytknul.
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

Jménem "Společenství přátel Dálavy" bych všem ráda poděkovala za ohleduplné zacházení s vybavením, přátelské chování k místní přírodě (Ebona nevyjímaje :>;o) ), celkový štedrý finanční příspěvek do pokladny, zodpovědný úklid a zásobování dřevem, toleranci vůči přítomnosti jiné skupiny lidí... a vůbec, že jste přijeli v tak hojném počtu navzdory vzdálenostem.

Slezina se mi líbila - pozoruji, že se ze skupiny lidí lačnících po hrách stala skupina přátel toužících po setkání se zpřízněnými dušemi. A to mě těší.

Extra díky:

Bajovi za deku díky níž jsem neumrzla
Ebonovi za skvěle grilovanou čerstvou rybu
Freye a Pietovi za hudební zpestření
Markusovi za nákup :wink:
Sirienovi za RedBull, který mi v neděli ráno asi zachránil život
Jersonovi za odznak Omegy a V.I.P. airsoft
Daphnee za společnost a procházky (a taky večeři :D )
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

hm, interesting...

PŘÍSAHAL bych že sem Ti Redbull nepřivez, protože sem ho v Budějkách při přestupu nestihnul sehnat a nahoře na nástupišti v tý trafice žádnej energy drink neměli, přivez sem jen Qualovi mentolky, nic víc.

Takže by mě docela zajímalo, komu si ho šlohla :D
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Ten Red Bull byl asi můj :D Nějak jsem ho při příjezdu zahrabal v kuchyni mezi igeliťáky a pak už jsem ho nemohl najít, takže prospěl aspoň v neděli svému objeviteli, který ho při úklidu našel :wink:


Slezina fajn - sice pro mě letos bohužel krátká, ale se starými známými jsem se setkal a s novými se potkal, takže paráda a i za to málo času jsem spokojen.

Abych se připojil do řetízku děkování - děkuju Ebonovi, že mi držel zpáteční místo v autě, děkuju Markusovi, že mi držel místo ve hře, zpátky k Ebonovi pak za exkurzi a předváděčku do muškaření v potoce a následnou večeři :D No, a jestli se na slezině denně hrálo (a asi bych měl teda vzhledem k náplni akce upřesnit, že na hudební nástroje), tak to je parádní zpestření - dávám palec nahoru.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Uživatelský avatar
daphnee
Příspěvky: 77
Registrován: 31. 3. 2008, 17:52
Bydliště: praha...

Příspěvek od daphnee »

Byl to krasny vikend....
chvalim mistra kuchaře..a moc dekuju Ebonovi...ta ryba byla dokonala...
taky dekuju Jersonovi, rekla bych ze se u me za nejakou dobu zacne projevovat zavislost na airsoftu... :roll:
Omega byla prima, vim, že se to díky mne trosku protahlo ale zas jsme si to paradne uzili...
hudebni doprovod akce byl prima..
ju a dekuju mockrat dobrovolnym maserum...rekla bych ze jsem urcite chvile prezila jen diky nim... $D
doufam ze brzo bude dalsi podobna silena akce :D
Sex je jako karetní hra - pokud nemáte dobrého spoluhráče, pak
je potřeba mít dobrou ruku.
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Příspěvek od Majo »

(Cesta sa mi moc nevydarila (12 hodín tam, 11 hodín naspäť, pokazená lokomotíva, tri koľajové výluky, pokazený autobus, 1 zmeškaný vlak, dva 150-metrové šprinty s plným báglom) Ale v podstate mi to nevadi. Aspoň viem, že si musím nabudúce dávať vačší pozor na spoje a neveriť IDOSu.)

Akcia bola super.
Ďakujem Sathel, Sirienovi a ostatným, ktorí boli ze tým, že to zorganizovali.
Ďakujem ľuďom, ktorí viedli hry, ktoré som hral, t.j. Goranovi a Peekayovi.
Ďakujem Ebonovi za výborné jedlo. Tá ryba bola asi najlepšia ryba aku som kedy jedol.
Snáď sa nám nabudúce podarí zapojiť viac ľudi do organizovaného donášania ingradiencií na varenie.
Treven: Škoda, že sa neodohralo to rpg. Možno by sa mohlo zahrať nabudúce. Papierik s vytvorenou
postavou som si zobral. Toho rybodlaka by som si rád zahral.
Som rád, že som stretol ludí ako Naoki, Kin, Ebon, Goran, Boubaqe, zvedavá Nekra :D , atď, atď.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Bylo to super, naprosté nadšení, nemám na co bych si stěžoval. Původně jsem nechtěl nic vést a jenom se vést, nakonec jsem se odhodlal k vedení dvou her. Strávil jsem na nich sice celou sobotu, ale náramně jsem se bavil, takže díky všem hráčům za jejich skvělé vklady do hry a za trpělivost s mými "vklady do hry" :>;o)

Dvě hry za Slezinu pro mě byly tak akorát, zbylo více času na družení se s ostatními. Vlastně jsme vysledovali něco podobného i u dalších lidí - když je člověk na Slezině poprvé, má tendence neustále hrát nějaká RPG, ale na pozdějších slezinách méně hraje a více se druží.

Ebon je frajer, to víme všichni... což mě ale vede k následující myšlence. Co kdybychom si na příští slezinu řekli, že každý přinese nějakou potravinu vhodnou ke grilování (ať už maso, sýr, brambory či zeleninu) a potom bychom to vše obřadně předali Ebonovi, aby s tím něco vyvedl? Je mi hloupé jíst, ale přitom nic nepřivést. Jinak samozřejmě klobouk dolů před Ebonem a jeho šíleným nasazením - Ebon je taková pojízdná dobrá nálada. Díky, Ebone.

Pravděpodobně jsem zapomněl poděkovat ještě desítkám dalších lidí a pochválit spoustu dobrých zážitků. Omlouvám se, ale jsem stále ještě příliš unavený a chci pro změnu myslet na něco jiného než na Slezinu. :wink: Fotky budou, neztratil jsem je, ale ještě nevím, kdy najdu energii je všechny projít, upravit a hlavně promazat.
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4711
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Chlapci a dievčatá....


....ticho vám tu v robote závidím 8)
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host