Dojmy ze Sleziny

Plánování a organizace podzimní Sleziny. Johohó.
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Příspěvek od Nekra »

Omlouvám se Pegasovi, že jsem mu zapomněla taky poděkovat za hraní )robo Rally) a Peekayovi, kterému jsem zapoměla poděkovat za odvoz. :(
Možná to bylo trochu i tím, že můj příspěvek byl sešit horkou jehlou (doma nám nešel net, tak jsem se připojovala z knihovny, kde mám k dispozici jen 1h/týden )
Jerson píše: Když jsem jí vysvětloval, že na venkově autobusy normálně na znamení zastavují, a při cestě zpět si všiml, že u odbočky je velká, jasně označená budka, kterou nelze přehlédnout, přišly mi její obavy jakož i naše vysvětlování zbytečné.
Jo, tý autobusový zastávky jsem si cestou (během Peekayova odvozu) všimla taky... jenže když jsem jela tam, tak ten bus zastavil až někde v Benešově n. Černou na nějaký menší plošce za první zatáčkou.
Tam na tý zastávce to nějak nestavělo (podle řádu jsem měla vystoupit na 4. zastávce, a to bylo zrovna tam).
hugo píše:Majo nevim jestli se to tyka Nekriny cestyu tam a nebo zase zpatky (ehm...)
No, tak moje obtíže se týkaly cesty TAM (rozuměj na Slezinu).

1) Autobus zastavil v Benešově nad Černou a ne u tý zastávky, co popisoval Jerson ( a pokud tam tedy zastavil, tak jsem stejně vystoupila jinde, takže je to jedno)
2) Jako matematicky smýšlející člověk jsem se po vzpomínce na popis ve stylu "najeďte si na jihovýchodní roh rybníka,dejte plný zoom a sjeďte o obrazovku dolů a tam je chata" jsem se nejprve snažila dostat na JV roh rybníka
2a) Z východu to moc nešlo, dlouho jsme se brodila polem a kopřivami, pak mě napadlo to projít rákosím, ale po zjištění, že tam není jen trocha vody, ale rovnou močál jsem se vrátila směrem k severu.
2b) Ze západu se mi naštěstí podařilo obejít rybník lesem, dojít na cestu a po té dojít na JV roh rybníka. Již první pohled na J naznačoval, že to asi nepůjde krosnout rovnou (přímo) na jih.
3) Vzhledem k tomu, že už se šeřilo a nebyla jsme si jistá, zda mám pokračovat dál po cestě, volala jsem Sathel. Ta mi řekla, že se mám vrátit na asfaltku (asfaltovou křižovatku jsem totiž minula při cestě lesem)
4) Tak jsem se otočila a šla k asfaltce, a pak na J k mostu, kam mi přišel naproti Bert :) .
5) V chajdě mi pak někdo (bohužel si nevzpomínám kdo), řekl, že cesta HD byla na konci stejná jako cesta autem (opravdu mě nenapadlo, že by pro mne mohlo být důležité vědět, jak se tam dostanou lidi s autem, když jsem tam autem nejela).

:lol: :lol: :lol:
Tak, tohle je taková malá ukázka toho, čeho je matematik schopen.
Podle Jersonova vtipu se matematici smějí vtipu jen 1x, protože jim nikdo nechce nic vysvětlovat. Předpokládám ,že v této podobě se matematikovi budete smát hned dvakrát-poprvé, když si t přečtete a podruhé, když to pochopíte (protože vám to asi nebude mít kdo vysvětlit).
SMÍCHU ZDAR!

PS-Jersone, to spíš souvisí osobně se mnou (jestli ses nedíval na moje INFO, tak jsem Lev, většinou divoká a někdy i agresivní šelma, ale jsou i velice vzácné chvíle, kdy se chovám jako klidná micka)
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Moje dojmy zo Sleziny su trochu pokazene zistenim, ze mi niekto z vas nacuval do zadneho blatnika.
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

hm, nebo si zadnim blatníkem nacouval do stromu? Nepřijde mi moc fér z toho obviňovat někoho na Slezině když si cestou určitě parkoval někde na benzince a pak ještě v Blavě a tak...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

PK: Jak velké je to poškození? Bylo by to poznat i na tom druhém autě? Protože jinak se asi nedopátráme (což asi ale stejně nechceš...).
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7470
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

Mne sa niečo podobné stalo na Dálavě minulý rok. Bol to oškrený nárazník.
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

Ha! Sirien to nějak podezřele zuřivě zakecává!
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Sirien tam byl busem.

Myslis ze s nim naboural PKovi auto?

Nakolik by me asi neprekvapilo kdyby tady takove obvineni padlo ... asi ne, hele.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

Sosacek píše:Sirien tam byl busem.

Myslis ze s nim naboural PKovi auto?
Ha! Stopa!

Peekayi, máš na blatníku otisk autobusu?
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

Komedianti. :lol:
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Sorry lidi, to jsem byl asi já. Couval jsem, couval a najednou za mnou auto.
A ty dnešní auta jsou strašně měkký.
Iron Within
Iron Without
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

A bylo to autobusem?
But nobody came.
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Sirien, dobre som si rozmyslel, kym som to sem postol (okrem ineho preto, ze som ocakaval takuto reakciu, minimalne od teba :P ). Kedze ale zjavne musim obhajovat kazde jedno svoje tvrdenie, prosim:

Pred Slezinou to nebolo, od Sleziny bolo auto v garazi. Pocas Sleziny som ja urcite nikde nenacuval (to citis, ked autom niekam tuknes, obzvlast pri cuvani), a okrem Dalavy som parkoval na presne dvoch miestach - pri Hostinci Mexiko v Hradisti, kde som cely cas videl na auto (a ziadne ine auto tam neprislo ani neodislo, kym som tam stal), a pred kostolom v Benesove (kde som sa zaparkoval medzi dve stojace auta s metrovou rezervou na oboch stranach, a potom od tych istych dvoch nepohnutych aut odisiel).

Takze ano, bol som si pomerne isty aj pred Invictovym priznanim ;)

Nic sa nedeje, snad to nebude moc drahe. Zda sa, ze to nebolo vo velkej rychlosti a tym padom by nemusela byt pohnuta konstrukcia ani ziadna podobna vec, ktora zvykne stat strasne tisice.
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Invictus nemá auto... :roll:
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Peekay: Hm, takže v Hradišti jsi na to furt viděl a u kostela jsi měl rezervu, říkáš?
V tom případě je už jen jedna varianta, a to že Ti do auta nacouvala stěna garáže, žejo...

Markus: Třeba se přiznává k tomu Bifimu autu a doufá že to je po roce už promlčený.
Takže otázka spíš zní - měl Invictus před rokem auto?
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Siriene, buď tak laskav a přestaň prudit. Tvoje chování v posledních dnech překračuje všechny meze.
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů