Dojmy ze Sleziny

Plánování a organizace podzimní Sleziny. Johohó.
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quentin »

Joe píše:Chlapci a dievčatá....


....ticho vám tu v robote závidím 8)
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6642
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boubaque »

Letošní dálavská Slezina byla vynikající! Sice jsem hrál jen dvě hry (teď nevím, jestli slovo "sice" je na místě ;)), zato jsem si velmi dobře pokecal s mnoha lidmi, mnoho zajímavých lidí poznal osobně (úplně nejvíc mi z těch nových sedli asi Jonka a Naoki) a dobře jsem se najedl $D

Jediná věc mě na Slezině opravdu mrzela - že tam nebyl hudební nástroj, na který bych uměl, abych se mohl podle svých představ přidat k uměleckému kroužku :) Vlastně ještě to, že nepřijeli všichni, na které jsem se těšil (na příští Slezinu beru basu, Joe :>;o)).

Co se týče děkování, nebudu to přehánět, oni si dík zaslouží všichni, co přijeli ... ale jmenovitě děkuju Sathel za organizaci, Jonkovi za odvoz, Ebonovi a Kinovi za hřejivé prostředí v kuchyni, Freyje a Pietovi za hudební produkci a Vlasákovi, že na tu chvíli přijel - Vlasák patří mezi lidi, kteří mi zvednou náladu už jen svou přítomností, i když je skoro neznám.
Sathel píše:Slezina se mi líbila - pozoruji, že se ze skupiny lidí lačnících po hrách stala skupina přátel toužících po setkání se zpřízněnými dušemi. A to mě těší.
Pod tohle se podepisuju.
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

(na příští Slezinu beru basu, Joe :>;o) ).

Ha! Tak to si zahrám! :-)=
Páč vlastnú (už) nemám, niekde ju odfaklil brácho... už bola stará, uznávam...

EDIT

Ono, podľa mňa by fakt asi bolo zaujímavejšie na Slezine (aspoň pre mňa) zahrať/porobiť viacej kratších vecí s viacerými ľuďmi, ako ťahať dve RPG hry za deń a na nič iné nemať čas.

Jedna hra za Slezinu mi minule úplne stačila (a že bola fantastická!) a zbytok bol o to lepší, že tam boli doskovky, Jersonove pušky a podobne.

Keď sa k tomu pridruží ešte hranie... tak ako povedala Sathel a zdôraznil Boubaque. Tým smerom to vidím so sebou aj ja.
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Díky všem zúčastněným, bylo to tradičně super. I když slovenskou partu jsem viděl málo, páč byla pořád ve svém separe.
Rád jsem viděl staré harcovníky i nové tváře.
A děkuji Freye a Pietovi za stylové loučení se slezinou poslední večer. Ani bych nečekal, jak moc mě bude bavit pět písně při společném družení s kolující lahvinkou.. 8)
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Na letosni slezinu jsem jel s tim, ze naprosto kaslu na hrani RPG (na minulych jsem se nahral az az) a v pripadnych volnych chvilych si radsi zahraju deskovky, jinak se budu venovat lidem.
Takze z her jsem si zahral Robo Rally, Letadylka a Tsuro a koukal na cast Erricovsko-slovenského testu Strepů. A samozrejme MtG zejmena s Trevenem a Ebonem, coz bylo dost huste nejen po herni strance $P .
Celkove byly hry fajn a k uspokojeni mych hracskych potreb mi stacily.

Zbytek sleziny jsem se snazil stravit mezi lidmi a povidat si. Celkem se to podarilo, ac to mohlio byt vice akcni, nebyt unavy a nachlazeni, ktere me velkou cast sleziny trochu trapily. Videl jsem nejake stare zname a poznal par novych lidi. Nejlepsi byly vecery, kdy se hromadne popijelo a veselilo se. Zejmena semafor, hudba a zpev byly obzvlaste vypecene okamziky 8) . Ne vsechny nove tvare jsem stihl poznat, coz me mrzi a nejen proto, ze nepribude tolik komentaru do meho profilu :wink:, snad priste...

Dekuji Katce za Dalavu a za spolecne chvile, kdy jsme si povidali o spouste zajimavych nebo dulezitych vecech (cimz nemyslim jen jednu nasi spolecnou znamou $:) )
Dekuji Jonkovi za odvoz i vsem spolucestujicim za prijemny prubeh dlouhe cesty.
Dekuji Ebonovi za jeho Ebonovost a Trevenovi za Trevenovost. Bez toho by to pro me nebyla prava slezina na Dalave.
Dekuji Daphnee nejen za to, ze mi pochvalila moje nove kalhoty $D a za to ze se s ni fakt dobre kali, ale hlavne ze dorazila, takovy clovek mi tam chybel.
Dekuju vsem co tam dovedli nove lidi, jakoz i tem novym, co se odvazili, rad jsem je poznal.
Dekuji veteranum ze na nas nezanevereli a dojeli, rad jsem vas zase videl.

Celkove to bylo fajn a svym zpusobem mi to hrozne pripomelo prvni, pamatecni slezinu.
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Premyslim jestli jsem tam vubec byl.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Myslím, že minimálně lesní akce na tobě zanechala stopy (: )
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

I pro mě byla tahle Slezina míň erpégéčková. Bohužel jsem dostatečně nevyužil krásného okolí, na druhou stranu jsem o to víc zapařil deskovky (Ilgirova válka, RoboRally) a Magicy. A pokecal s pár lidmi, i když jsem mohl kecat víc.

A poděkuju:
Sathel za organizaci a za odvoz do Budějic
Keltonovi za Dungeony a docenty - hra je zábavná už teď, těším se na betatesting na příští Slezině!
Hugovi za pokec o hraní obecně a o hrách se špionážní tématikou zvlášť
Freyje a Pietovi za hudební večer (za hudební odpoledne taky, i když jsem u toho nebyl)
všem hráčům Ogu a zejména Chuti magie - byli jste (jsme :wink: ) skvělí!
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bart »

geniální
skvělej víkend, sem fakt rád, že sem tam byl

(jenom je mi líto, že sem se s váma nestih rozloučit - vyrážel sem v neděli v půl pátý a jedinej, kdo byl v tu chvíli vzhůru byl vojta..)

díky všem za všechno, zejména pak některým za něco

(a dovolil bych si upozornit, že ebon umí i jiný věci, než jenom grilovat - už sem na příště plánoval larp "co nám ebon uvaří", kde každej účastník přiveze jednu až tři co nejzákeřnější ingredience a pak musí ochutnat, co z toho tenhle pán vykouzlí :D )

z nějakýho důvodu se ani s postupujícíma slezinama nevzdávám touhy pořád něco hrát (možná proto, že přes rok si moc neužiju), ale třeba se aspoň příště dokopu k vlastnímu vedení nějaký hry... už by bylo načase, přestat se pořád jenom vozit

a dokuď sem to nezkusil, netušil sem, že by mě plivání plastovejch kuliček po lese mohlo taky bavit

)
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Příspěvek od Nekra »

Slezina byla docela dobrá. (Bylo by ode mě blbý si stěžovat na cestování, poté co jsem si přečetla, co prožil chudák Majo).
Líbily se mi RPGčka, Airsoft a taky deskovky.

Poděkování:
1) Sathel, která mě po telefonovaní stočila na správnou cestu
2) Bertovi, který mi přišel naproti
3) Goranovi, který masteroval fakt zábavný hry (jestli to bereš jako pochvalu, Gorane, tak si toho važ, protože já moc nechválím)
4) A všem ostatním, s kým jsem si něco zahrála (Sosáček, Packa, Majo, Iridin, Bert, Naoki, Adéla, Kelton, Daphne, Ericc, Ilgir, Klimbing, Filip, Freya, Vlasák, Hugo,...)
Pokud jsem na někoho v tom spěchu zapoměla, tak se omlouvám :-/
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Uživatelský avatar
hugo
Příspěvky: 387
Registrován: 6. 2. 2007, 16:31
Bydliště: Čistší část Smogové kotliny

Příspěvek od hugo »

Tak abych se taky konecne pridal k povsechnemu dekovani.

Rad bych na tomto miste podekoval Sathel za organizaci (a pripadne jinym nezminovanym (spolu-)organizatorum), navic jeste za navigaci me osoby smerem k Dalave, odvoz a prekonani navigacnich peripetii pri mem presunu Kaplice CD -> Kaplice CSAD autobusem (zmeskane hovory). Dale bych rad podekoval Vrchnimu a nejhlavnejsimu sefkuchari Ebonhandovi za jeho delikatesy (anzto jsem to mistne pokud si dobre vzpominam neucinil, za coz se velice stydim) v ramci cehoz se chci pripojit k Markusove poznamce na hlavu Ebonovu (viz citace):
Markus píše:Ebon je frajer, to víme všichni... což mě ale vede k následující myšlence. Co kdybychom si na příští slezinu řekli, že každý přinese nějakou potravinu vhodnou ke grilování (ať už maso, sýr, brambory či zeleninu) a potom bychom to vše obřadně předali Ebonovi, aby s tím něco vyvedl? Je mi hloupé jíst, ale přitom nic nepřivést. Jinak samozřejmě klobouk dolů před Ebonem a jeho šíleným nasazením - Ebon je taková pojízdná dobrá nálada. Díky, Ebone.
V cehoz kontextu jsem ochoten na priste prispeti necim na spolecne stravovani a pripadne jako kuchtik sefkuchare Ebonhanda pokud sefkuchar dovoli, s tim ze bych ne predem opatril nejaky kus masa a pro jistotu ho nalozil (co a jak pote dle dohody), procez s ohledem na stav veci, respektive neschopnost meho sefa prosim o pripominani mailem nebo PM zde (pro vlastnici moje GSM SMSkou) abych stihl predem pripravit a nezapomnel, anzto muj sef jest blbem a yahajuje nejvetsiho totaleinsatzu "za pet minut dvanact" mnohdy i v hodine dvanacte.

Zpet k dekovani. Goranovi za hru Chut magie a vsem ostatnim zucastnenym na hrani (vrchni skolskou inspektorku Daphnee zdravim pozdravem nejmenovaneho domorodeho naroda...), navic jeste Goranovi za jeho podekovani mne, jsem totiz netusil ze nase diskuse Gorana nenudila (pripadne snad neotravovala (prilis) dalsi co mozna poslouchali).
Jersonovi za hru v kampani Omega, za odznak omegy a za pouzivani karticek (kdyz uz se stim lide delaji (tedy vcetne puvodni verze od Dominika, takze to pada i na jeho hlavu)) vsem ostatni spoluhracum ve hre, jejichz ciny nema cenu zde vyjmenovavat nebot zucastneni si jich jsou vedomi a ostatnim do toho je pramalo.
Ted nevim jestli me do hrani Robotu uvrtal Jonka nebo Pieta a tak radeji jmenuju oba (aby se posleze ukazalo ze to byl nekdo jiny, koho jsem jmenovat opomnel) a dale vsem do hrani Robotu zapojenych.
Improvizovanemu Bigband za hudebni doprovod.
Ilgirovi s jeho "klikoletem" za odvoz mezi CSAD a Dalavou, k tomu na zpatecni ceste k autobusu Sirienovi za promptni obsazeni predniho sedadla (a tak se museli dva dalsi chudaci v zadu mackat se mnou, protoze jsem postavy "kapesni")
Vojtovi Cepelakovi za osvetovou prednasku behem zpatecni cesty, za kterou by si zaslouzil udeleni cestneho titulu Vzorny politruk. Priste si sebou vezmu spunty do usi, az se bude zase osvetove prednaset.
Nekre, ktere se timto chci drobet omluvit, nebot po politicke osvete politrukove seznavam jeji komentare o maly lec nezanedbatelny kousek snesitelnejsimi.

Zaverem bych se chtel omluvit vsem na ktere se nedostalo nebo na ktere jsem za pomnel, pokud se pripomenete muzete se dostat do editu.

A to je vse, pratele...
Smoking kills ... space marines
-------------------------------

hraju:
Projekt Omega - Omega 45
vedu:
Skládačka - Fantasy of manner d20/DnD3.75 + neco navic proto, Quentine, DnD3.5e v tvem podpisu je malinko zavadejici
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Příspěvek od Majo »

Nekra píše:(Bylo by ode mě blbý si stěžovat na cestování, poté co jsem si přečetla, co prožil chudák Majo).
V klude napis. Ty si cestovala sama?
Uživatelský avatar
hugo
Příspěvky: 387
Registrován: 6. 2. 2007, 16:31
Bydliště: Čistší část Smogové kotliny

Příspěvek od hugo »

Majo píše:
Nekra píše:(Bylo by ode mě blbý si stěžovat na cestování, poté co jsem si přečetla, co prožil chudák Majo).
V klude napis. Ty si cestovala sama?
Majo nevim jestli se to tyka Nekriny cestyu tam a nebo zase zpatky (ehm...) ale pred ustupem z Dalavy jsme se ve skupine cca 10 cynickych intelektualu snazili Nekre vysvetlit, ze autobus na venkove ti na miste zastavky zastavi i kdyz tam neni (v tom konkretnim smeru) cedule zastavka, ze ti vlastne zastavi, i kdyby tam nebyla cedule ani v jednom smeru ale mela by tam byt, a dokonce ze ti vlastne zastavi i mimo kdyz si mu mavnes. Bezvysledne, Nekra vyrazila smer civilizovanejsi doprava (tusim ze to bylo nach Kaplitz) pesky s batohem na zadech...
Smoking kills ... space marines
-------------------------------

hraju:
Projekt Omega - Omega 45
vedu:
Skládačka - Fantasy of manner d20/DnD3.75 + neco navic proto, Quentine, DnD3.5e v tvem podpisu je malinko zavadejici
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

hugo píše:Bezvysledne, Nekra vyrazila smer civilizovanejsi doprava (tusim ze to bylo nach Kaplitz) pesky s batohem na zadech...
...a po asi piatich minutach chodze po lesnej cesticke ju zobralo auto, ktore viezlo Errica a Adelu do Kaplic.

;)
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Přemýšlím, zda prohlášení
Bylo by ode mě blbý si stěžovat na cestování, poté co jsem si přečetla, co prožil chudák Majo
nějak souvisí s Nekriným podpisem
Strach má velké oči. Lev je jenom velká kočka.
Když jsem jí vysvětloval, že na venkově autobusy normálně na znamení zastavují, a při cestě zpět si všiml, že u odbočky je velká, jasně označená budka, kterou nelze přehlédnout, přišly mi její obavy jakož i naše vysvětlování zbytečné.
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host