Organizace těsně před

Plánování a organizace podzimní Sleziny. Johohó.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Organizace těsně před

Příspěvek od Igraine »

Tímto oznamuji, že jako jediný despotický vládce nad klíčemi od Dálavy a strůjce bytí, či nebytí Sleziny RPG F v Novohradských horách, jsem se sobecky a samostatně rozhodla, že vyhovím žádosti malých skautíků a jejich vedoucí o přespání na Dálavě "pod širákem" z pátka na sobotu.

Děti dorazí pěšky v pátek večer a v sobotu brzy z rána se zase ztratí. Vedoucí je informována o naší probíhající akci a neměli bysme se navzájem nijak rušit (možná se s nimi potkáte na záchodě :) ).

Pokud to někomu bude vadit, pak mě to mrzí, ale mám za to, že jsme tolerantní a otevřená komunita.

Info 2:

Kdo dorazí ve středu do Českých Budějovic může se dopravit spolu se mnou hromadnou dopravou na Dálavu.

Odjezd 15:15 z ČB popřípadě po dohodě 16:00 (poslední spoj v 18:30)

Kontakt na mě: 722903296
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Ještě informace ke stravě po minulých zkušenostech z Dálavy.

Není jisté, zda bude plyn v bombě. Proto na vaření najisto zůstává rychlovarná konvice a kamna.
Roztopit kamna, aby se na nich dalo něco uvařit, není zas taková sranda a je to spíš maratón nežli sprint (vím o čem mluvím..).
Tak koncipujte své zásoby tak, aby jste si je zvládli připravit.

Já opět plánuji vzít elektrický minigril. Půjčím jej zdarma, pouze očekávám vrácení v umytém stavu.
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Příspěvek od Majo »

Co sa tyka jedla, tak ja mam normalne obavy, lebo som absolutne antitalent co sa tyka varenia.
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Vem si věci, které můžeš jíst rovnou (studená strava, nebo hotová od maminky), pak instatní výrobky či rychle uvařitelné, určené k ohřátí.
A pokud se chceš něco naučit, vem si základní suroviny jako je klobása, vepřová kýta, kuřecí prsa, cibule, zelenina, brambory, chleba, hořčice a ukážu ti jednoduchý rychlý jídla, samo teplý!

Mimochodem si z Blavy, co? Kdyby si měl čas vyrazit na Miletičku. Ve stánku na trhovisku hned na začátku vedle zeleniny po pravé straně je svetlá budka udenára s domácími udeninami. Má vynikajuce domacie štiplavé klobásky, mohl by si nějaké privézt (cca 1kg). Samo zaplatím.
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Příspěvek od Majo »

Diki moc za radu Ebon Hand. Donesem vsetky veci a pozrem sa aj na klobasky.
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Příspěvek od Majo »

Klobasky kúpené. 1,5kg. Keby ma niekto teraz prehladaval, tak by si myslel, ze idem niekoho podplatit na ministerstvo. $D
Nie som si isty ci som to kupil v spravnom stanku. Bola to taka mala budka asi 3x3m, biela, kusok od stankov zo zeleninou.
Snad to bola ta, co si myslel.
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

Pár praktických informací pro cestující vlakem/busem:

Autobusové nádraží v ČB je blbě značený - nachází se na střeše nákupního centra Mercury. Nejlíp se tam dostanete z vlakáče podchodem, vyjdete před Mercury, projdete dovnitř a po jezdicích schodech nahoru.

Do Kaplice nejezděte vlakem, nestihli byste přestup.

V Kaplici na autobusovém nádraží by na vás měl autobus do Benešova počkat. Na přestup prakticky stačí 30s.

Pokud pro vás někdo nepojede do Kaplice, tak zastávka k vystoupení se jmenuje "Dluhoště" je to rozcestí hned za Líčovem, autobusáci jsou zvyklí, že tam vystupují podivná individua :>;o)
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti