cesta z brna

Plánování a organizace podzimní Sleziny. Johohó.
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Příspěvek od Majo »

Asi je to absolutne malo pravdepodobne, ale nechcelo by sa Vam ist vlakom
rano 7:16 Vlak R 662 ROŽMBERK? Do Benesova by sme sa dostali o 15:07.
Ked uz som si uz dal na stvrtok dovolenku v práci, nechcel by som
ju stravit celu vo vlakoch.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Tak Markus je letos bez auta, tímpádem se žádné zkrácení cesty nekoná :-? Jedu s vámi vlakem celou cestu, pánové.

Tak mě napadá - nemůžete někdo sehnat auto? Ne? Že jsem se tak blbě ptal...

Já pojedu kdykoliv, nemám problém nejít do školy, koneckonců máme teprv úvodní týden. Raději bych ale jel spíš dřív než později. Vlak v 11 zní dobře, ale klidně pojedu i v těch 13, pokud nebudete chtít jet dopoledne. Později už bych jel nerad, přece jenom bych tam chtěl být ještě ve čtvrtek 8) Možná se stejně budeme muset rozdělit na dvě skupiny. Kolik nás teda pojede a kdy? Dáme to nějak dohromady?
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Ja jeste nevim jak pojedu (jestli Ct/Pa). Ale radsi bych jel ve Ct a rozhodne cim driv tim lepe (tedy radsi dopoledne nebo rano). Ale zatim nemohu s jistotou rici, jak mi to vyjde.
Jinak sestra, pokud pojede (momentalne je nemocna). Tak by jela v Patek po skole (tzn. asi nekdy po treti nejdiv +/-)
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6642
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boubaque »

Bart píše:(mimochodem - povšimněte si, že autobus je levnější i než vlak se skupinovou slevou)
Pokud pojedou už tři lidi, tak je vlak levnější (třetí a další už platí jen polovinu jízdného).
Majo píše:Asi je to absolutne malo pravdepodobne, ale nechcelo by sa Vam ist vlakom
rano 7:16 Vlak R 662 ROŽMBERK? Do Benesova by sme sa dostali o 15:07.
Ked uz som si uz dal na stvrtok dovolenku v práci, nechcel by som ju stravit celu vo vlakoch.
Taky bych rád jel co nejdřív, když už mám celý den volno, ale vstávat v šest hodin... :think:
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Úplně brzo ráno nemůžu, mám seminář. Už těch 11.20 je na hraně, navíc se tím spojem lze solidně dostat jen do Kaplic. Ty dvě minuty jsou fakt výsměch.
Můj plán je takový, že pokud se najdou aspoň ještě dva co můžou z Brna vlakem 13:20, aby nás to vyšlo i levněji (584<630 (resp.580 což je tak nastejno)), tak pojedu s nimi. Jinak jedu sám autobusem v 13:30. Kdybysme se sešli čtyři a více tak by to bylo super , ale zatím se to nezdá být pravděpodobné.

U bratrů slováků pak chápu že budou varážet trochu dřív, mají to taky trochu dál.
Iron Within
Iron Without
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jonka »

Hola hola, připojil bych se k čtvrteční (do)polední výpravě pokud by to nevadilo.
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6642
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boubaque »

jonka: Vadit to určitě nebude, bude nás víc, nebudeme se bát vlka nic.

...jen by mě ještě zajímalo, kdo chce jet kdy.

EDIT: já jsem nejspíš pro těch 11.20
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jonka »

Ještě tak, zvažuju že bych vzal auto, v tom případě bych mohl pobrat ještě 3, v nejhorším případě i 4 lidi (ale byli byste namačkaní vzadu). Cesta by stála 500kč tam a zpět. Jak se vám to zamlouvá, autem nebo vlakem?
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

jonka: No nezní to špatně. Záleží kdy, abysme se sešli aspoň další tři.
500, jako na osobu? :)
Iron Within
Iron Without
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jonka »

Invictus: jop na osobu :) cesta vychází cca 2k co sem byl letos na šumavě takže to bude podobné.. ještě kouknu přesně na místo, možná to bude blíž ale cca tak nějak by to bylo. Nevím jak to vyjde vlakama/busama ale vyjde to (snad) levnějc? : )
No ve čtvrtek by jeli kromě tebe Markus, bubák a Bajo zatím předběžně, takže auto bysme zaplnit měli, takže záleží na vás, u mě to je půl napůl, pač vlakem to je pro mě menší námaha vlakem (dám si nohy na stůl) a zas se nemusím tolik hodin trmácet když pojedu autem ,-)
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Hohó, takže ještě varianta jonka. Teď máme tolik možností, že ani nevím co vybrat. Když pojedem celkem čtyři, tak to nezní tak zle ani cenově. Budeme tam asi rychleji a myslím, že je to rozhodně blíž než na Šumavu. pokud by jel ještě pátej, tedy za cenu mírného diskomfortu, tak se vlezem v poho pod čtyři kila. To už fakt zní hodně dobře.
Čili jonko můžeš si mě zapsat jako vážného zájemce, kdy plánuješ vyrazit?

EDIT: plánovbač trasy na seznamu mi vyhodil trasu kolem humpolce, celkem 230 km (pro představu jaká bude spotřeba), a asi 3,5 hodiny. To zní celekem že super.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Jonka FTW! :dance:

(to znamená, že chci jet tím autem, 500 za benzín s radostí zaplatím)

EDIT:
Znamená to, že:
- Jonka
+ Bubák
+ Markus
+ Bajo
+ Invictus
= Jedno auto? Mačkat se vzatu mi nevadí, ale musím se mačkat k Bajovi :>;o) O-)

EDIT2: Můžu dělat navigátora, znám cestu nazpaměť.
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jonka »

ad kdy vyrazit: no kluci (jak čtu) chtěli vyrazit před polednem, ale to bylo vlakem se spoustou přestupů; ty si říkal že něco kolem půl druhé je ok, takže bych to viděl na takových půl druhé někde sraz a ve dvě odjezd z Brna a na místě bysme mohli být kolem šesté nejpozději.

Co se týče plánování trasy. No já to počítám od nás z Ostravy. Logika toho výpočtu je taková, že kdybych si to měl spočítat do Brna sám, tak mě to vyjde stejně nebo možná i dráž jako vlakem a to nevím jestli bych auto bral, takže to počítám jakobyste jeli se mnou na sever moravy :-)= Nicméně.. mělo by to vyjít i pro vás levněji než vlakem/busem a rychleji, takže by se to mělo vyplatit i vám. (taková je moje nabídka)

Cesta teda je 900km tam i zpět to je jedna a půl nádrže tzn 60 litrů, krát benál(31kč) je 1800kč. Ve čtyřech lidech by to bylo 450 kč na osobu, v pěti 360 kč na osobu. (tam i zpět)
Vlakem nebo busem vyjde cesta z Brna cca na 200 + 50 bus z budějek, takže celkem asi 500kč jestli se nepletu, takže by na tom auto bylo o něco líp.
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Conlai
Správce rozbitých snů; Moderátor
Příspěvky: 2399
Registrován: 25. 11. 2003, 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conlai »

Já budu muset jet v pátek. Nejlépe někdy ráno nebo dopoledne, abych stihl "večerní program" (get drunk with Ebon, play Sword and Sorcery). A budu rád, když nepojedu sám, a tak jsem ochotný přizpůsobit se...

Jonkova skupina: Přemýšlel jsem, že bych vzal elektrický grill. Kdybych vám jej mohl hodit do auta, bylo by rozhodnuto. Je to mrňous - jak papírový kufřík na hračky z dob našeho mládí.
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6642
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boubaque »

Já autem pojedu rád a klidne se zmáčknu vzadu, zaplatit "svou cestu" ze severní Moravy do Brna a zpět jsem považoval za samozřejmost :)
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti