[Peekay] Tomb of Horrors 3.5

Plánování a organizace podzimní Sleziny. Johohó.

Planujete sa zucastnit?

Urcite ano
3
43%
Pravdepodobne ano
4
57%
Neviem
0
Žádná hlasování
Pravdepodobne nie
0
Žádná hlasování
Urcite nie
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 7

Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

[Peekay] Tomb of Horrors 3.5

Příspěvek od Peekay »

Takze, z casti v ramci recesie a scasti pre sprostredkovanie feelingu, ako si predstavoval otec DnD, velky Gary, ze ma tato hra vyzerat, ponukam legendarne dobrodruzstvo vo "Face the Dungeon" style. Bojov je malo, ale stoja za to. Zato pasci a rozlicnych smrtiacich hadaniek viac, ako by sa patrilo.

Tuto hru nema zmysel robit pre menej ako 6 ludi (rozumne maximum je myslim 10, aj ked nepochybujem, ze skupinka sa bude dramaticky zmensovat), a kedze ide o DnD 3.5, je nutne mat predpripravene postavy - level 9, su dovolene vsetky veci z vanilla DnD. Ako pravidla odporucam pouzit hypertextove SRD (prestige classy mozete brat, psionicke veci nie). Kto ma zaujem hrat, nech sa ozve a ja mu sem nahodim nahodne vygenerovany blok statov, z ktorych si bude moct vybrat.

Vybavenie mozete nakupit za tabulkove ceny, k dispozicii ma kazdy z vas 36,000 gp. Z tejto sumy smie byt najviac polovica investovana do jedneho predmetu, a najviac za stvrtinu smiete mat potiony a scrolly.

(ak sa v DnD neorientujete, ale rozumne zvladate english, odporucam nasledujuci navod: How to create a a Dungeons and Dragons character)

Predpokladana dlzka trvania dobrodruzstva je (pocet hracov) * 15 minut.

Pozor! Iba pre silne natury!
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Příspěvek od Majo »

I will face the Dungeon!
Budem hrat Polorka Barbariana, lvl 9, meno: Brg
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

To bych si docela zahrál.
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Tak kombite, kombite!
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Můj vývoj se ukončil ve 2e, takže budu potřebovat poradit, asi se přesuneme do PM nebo do mailu.
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Re: [Peekay] Tomb of Horrors 3.5

Příspěvek od Majo »

Peekay píše: Kto ma zaujem hrat, nech sa ozve a ja mu sem nahodim nahodne vygenerovany blok statov, z ktorych si bude moct vybrat.
Myslel som ze mi tu nahodis ten blok statov.. Potom zacnem tvorit postavu.
Uživatelský avatar
Conlai
Správce rozbitých snů; Moderátor
Příspěvky: 2399
Registrován: 25. 11. 2003, 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conlai »

Fffffffuck yeah! :-)=
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bart »

hlasoval jsem pro "pravděpodobně ano", ale s ohledem na moje velmi skrovné zkušenosti se systémem mě úplně vyčerpal už návod na vytvoření postavy a k nějakýmu pročítání pravidel sem se ještě nedostal...
tak uvidíme, jak to se mnou dopadne
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: [Peekay] Tomb of Horrors 3.5

Příspěvek od Peekay »

Majo píše:Myslel som ze mi tu nahodis ten blok statov.. Potom zacnem tvorit postavu.
Vyborne. Staty pre Maja:

Kód: Vybrat vše

Postava #1:
STR 13 / DX 14 / CON 14 / INT 16 / WIS 11 / CHA 13

Postava #2:
STR 15 / DX 14 / CON 16 / INT 14 / WIS 13 / CHA 13

Postava #3:
STR 15 / DX 12 / CON 16 / INT 10 / WIS 14 / CHA 15

Postava #4:
STR 12 / DX 11 / CON 10 / INT 17 / WIS 15 / CHA 9

Postava #5:
STR 15 / DX 9 / CON 14 / INT 10 / WIS 7 / CHA 11

Postava #6:
STR 16 / DX 9 / CON 15 / INT 14 / WIS 15 / CHA 12
Bart, Ebon - skusime to poriesit PMkovito/mailovito este pred Slezinou (pripadne icq/gtalk), v uplne najhorsom pripade dokoncime na mieste. Pozrite si ale prosim zoznam magickych predmetov - to je fakt ze kilometrova vec, z ktorej vyber trva cele hodiny. Tak aby ste mali aspon zhruba prehlad, co zaujimave sa tam nachadza :)
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 919
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kin »

Taky se připojim pokud nevadí .)
A můžu taky dostat stat? Můžu? Můžu? $D (stačí do PM)
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6644
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boubaque »

Když nebudou Ozvěny, tak se můžu bez rozmýšlení přihlásit sem, ale obávám se, že mi bude muset někdo nakombit postavu, páč 3.5E znám jen z rychlíku...

(Počítám, že brát si barda je zbabělost, co?)
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Právě že to nezná nikdo z přihlášených, tak o to to bude více zábavné! :D
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quentin »

Potom co PK o tehle hre vypravel vypravel minule, tak nevim, jak by se to melo hrat.


6 lidi? co tak 1xuberskilled rogue, 2xHealing Cleric, 3xBarbarian + vsichni featy na savy apod.

nebo se to musi pres magy, kneze, druidy a prasit mechaniky co se da? jako vyvolavat ovce a nahanet je do dungeonu at spusti pasti, vsude levitovat apod...
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

No, já bych to zase nechtěl prasit tím, že budu ohýbat nějaké mechaniky, to jsem neměl nikdy zapotřebí. Mě je celkem jedno jestli všichni chcípnou během půl hodin. Jediné co od toho očekávám, je kvalitní prožitek. A to pro mě není společné pobírání dovedností postav s přípravou ty sešleš tohle, já tohle, ty vyvoláš tuhle sračku a já ji takhle přeměmním.

Takže mě by úplně stačilo, kdyby si účastníci postupně psali kdo bude jaká postava a pak už bych tomu nechal volný průběh.
Super spolupráce postav družiny s přesně zapadajícími dovednostmi a předměty mezi postavama mi přijde jako uměle vykonstruovaná sračka (měl jsem chuť napsat o dost ostřejší slovo..)
Mám radši, když v případě one schotů mezi sebou postavy spíš trochu soupeří a na každý mrtvího se dívají jako na větší podíl pro sebe..
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Quentin píše:Potom co PK o tehle hre vypravel vypravel minule, tak nevim, jak by se to melo hrat.
Mno... musis si byt vedomy, ze ja to budem brat ako zvratenu zabavu - rozumej, hrat "by the book" bez ohladu na pocet mrtvol. Ak si s tymto uzrozumeny a nebudes brat strasne smrti postavy ako nieco neferove, tak bude sranda either way :D

(naposledy bola hitom vecera veta "hod si 24 fortitude savov")
Quentin píše: 6 lidi? co tak 1xuberskilled rogue, 2xHealing Cleric, 3xBarbarian + vsichni featy na savy apod.
Vravim - kludne vas moze byt aj 10, predpokladam, ze prvy clovek zomrie v druhej miestnosti dungeonu. Ak to vsetci prezijete, mate u mna cokoladu kazdy :D
Quentin píše: nebo se to musi pres magy, kneze, druidy a prasit mechaniky co se da? jako vyvolavat ovce a nahanet je do dungeonu at spusti pasti, vsude levitovat apod...
Nema velmi zmysel sa to snazit "premunchkinovat", ten dungeon je nadesignovany zvratene dobre ;)

Proste sa zamysli, aku postavu by si rad poslal na istu smrt, a taku si sprav :D

(pripadne ako povedal Ebon - trochu sa skoordinujte, ale neplanujte zbytocne rafinovane dopredu, aj tak vam to prilis nepomoze)

Boubaque - bard je uplne v pohode, obzvlast ak to nejako skombinujes s nejakym inym classom (ale vlastne aj cisty bard je v pohode)

(a draha, citajuc mi cez plece, ti odkazuje: "Boubaque bardom? Ach jaj! V Tomb of Horrors? Ach jaj!!" :P )

Takto ma inak napada - kto vsetko z vas, zaujemcov o strasnu smrt, tam bude uz vo stvrtok? Lebo pozeram, ze malokto si zda sa vie spravit postavu sam, tak by sme mohli spravit kolektivny workshop.
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů