[Peekay] Tomb of Horrors 3.5

Plánování a organizace podzimní Sleziny. Johohó.

Planujete sa zucastnit?

Urcite ano
3
43%
Pravdepodobne ano
4
57%
Neviem
0
Žádná hlasování
Pravdepodobne nie
0
Žádná hlasování
Urcite nie
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 7

Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Já ci rogua. A už má v hlavě koncept.
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Ebon Hand píše:Já ci rogua. A už má v hlavě koncept.
Yes! Konecne :D
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Příspěvek od Naoki »

Tak já měním, já budu druid (podrobnosti buď později nebo až na místě)
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jonka »

Pekna hra, dekuju Peekayovi za usporadani! Strasne rad jsem zase vstoupil do dungeonu a pocitil jsem jaka je parada zahrat si poradny rollplaying :)

Jen jsem chtel rict jednu vec Majovi co jsem nestihl rict na slezine (a je takova powergamerska). Long sword je pro figtera zbran strasne na*ovno. Nenech se zmast tim ze mas vyssi sance na criticaly, protoze Damage per second je u obourucaku nebo greataxe stejne vetsi, protoze ja kdyz trefim (sice mene casteji) critical, tak to mam x3. Když si bereš fightera je potřeba co největší dmg, takže bych volil nějakou zbraň s d10 dmg když už si měl ten štít a nemohl si použít obouručku (která je jinak strašně výhodná když máš bonus za str +4). Tolik něco málo z powergamerské poradny :D
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

...a nehovoriac o tom, ze Power Attack je s obojrucnou zbranou totalna smrt! $D

Ja dakujem, ze ste sa na mna prilis nehnevali, ked som vas vsetkych povrazdil. Kazdopadne, ak sa Vam pacila tato sialenost, mozem si nabuduce pripravit nejaky dungeon... tentokrat aj prejditelny :)
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jonka »

já jsem rozhodně pro to, aby byl na slezině dungeon, a jestli nebude v Peekayově podání tak bude v mojem podání! :)

(btw, kdybych si vzpoměl že mám taky Power Attack, tak gargoyla možná ležela.. :/ )
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Příště jdu do toho znovu!
Velmi se mi dařilo až do okamžiku, než jsem vlezl do tý anihilace.. $D
I když musím škodolibě říci, že jsem rád, že ostatní skončili o místnost dál.. 8)
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
Baelara
Příspěvky: 45
Registrován: 22. 9. 2008, 10:26
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baelara »

Ja som v podstate tiež rada, že moja púť sa skončila v Sphere, keďže o miestnosť ďalej by som bola akurát jeden ciaľ naviac - nerobím si nádeje, že by som tej gargoyle nejak zásadne ublížila (resp. nejak vážne ubrala z tých 9 životov, čo jej ostali na konci).

A musím dodať, že ten dungeon uspokojil a predčil všetky moje perverzné predstavy o tom, ako hrozne sa dajú v DnD vyfragovať postavy pascami :)
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Příspěvek od Majo »

Ta hra bola dobra, velmi som sa zasmial.
Mozno sa nam na nahnevate, ale musim povedat, ze ked nastal suboj tak som sa zacal trochu nudit. Ten suboj bol nenormalne dlllhy. (Som si uvedomil vec, ktoru som si myslel uz davno: DnD je nepouzitelny system co sa tyka subojov. A stojim si za tým)

Nabuduce by som nieco take zahral iba ak by mi niekto prislubil, ze suboje nebudu take dlhe. Ale taky slub asi nedostanem.
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6642
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boubaque »

Ano, ten souboj byl hodně dlouhý ... ale taky jsem se bavil. A byl jsem celkem mile překvapen, že můj hobití bard nakonec nebyl úplně k ničemu, moc jsem tomu před začátkem nevěřil. Ale v boji už to bylo slabší.

Díky za hru, bylo to velice vtipné :)
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Příspěvek od Naoki »

Určitě na další Slezině by měl být dung. Jen bych prosil aby tento krát se povolily víc příruček, abych mohl jak se patří munchkinovat $D
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Nas rezidentny kombic vam odkazuje:

"Ti ludia nevedia spravit tripovaci build. Zakladom je zobrat postavu, ktora ma mnoho flailov a quickdraw. Flail preto, lebo dava +2 na trip... a ked zlyhas, mozes ho dropnut namiesto toho, aby tripli teba. S quickdrawom vies tahat tie flaily ako free action, teda kludne aj uprostred rundy utokov za full-round action."

Moj dodatok k tomuto kombu samozrejme bol to, ze pri takomto pristupe moze byt uzitocny aj bard... popri spievani totiz v pohode stiha tie popadane flaily zbierat a strkat ich potkynacovi naspat za opasok :P
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Příspěvek od Naoki »

"Ti ludia nevedia spravit tripovaci build. Zakladom je zobrat postavu, ktora ma mnoho flailov a quickdraw. Flail preto, lebo dava +2 na trip... a ked zlyhas, mozes ho dropnut namiesto toho, aby tripli teba. S quickdrawom vies tahat tie flaily ako free action, teda kludne aj uprostred rundy utokov za full-round action."
Dobrá rada, příště ji skusím využít 8)
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti