[Podzimní Slezina 2008] - Stolné hry

Plánování a organizace podzimní Sleziny. Johohó.
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jonka »

Ee, Carcassone znám, ale ten se tam nehrál. Byla to takové jednoduché. Každý čtvereček měl z jedné strany dvě vyústění cesty a ty si ty čtverečky dával k sobě. Tvoje figurka se pak po tom co si položil čtvereček pohla co nejdál mohla. Prohrál jsi pokud ses srazil s jiným panáčkem nebo pokud si dojel na kraj hrací plochy. Vyhrál ten, kdo na hrací ploče vydržel co nejdýl.
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

To, comu neviete prist na meno, sa vola Tsuro.

Dalej sa tam hrali este minimalne Chrononauti, The Great Dalmuti, En Garde! a Risiko Express. Mal som so sebou este kopec inych veci, ale akosi nebol cas.
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Som si myslel ze som to nedavno videl v Review...

Skoda skoda skoda ze som tam nebol. Tak "napříště".
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Joe píše: Skoda skoda skoda ze som tam nebol.
Co sa tyka tebou zmeskanych spolocenskych hier, nuz... vies, kde byvam :P
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

Jerson píše:Napadlo mě pravidlo, kteér by tohle mohlo vyřešit.
Hmmm...? O-)
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22579
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Ilgire, stačilo by, aby jednotka mohla ovládat pouze prostor okolo sebe, ale v případě že se nepohybovala, tak mohla by se pohnout v této fázi. Nicméně by byla nutnost vyložit bojovou kartu na stůl, jen aby bylo jasné, že "má munici" - pokud jsem pochopil, tak o tuhle kartu hráč stejně nepřijde.

A v případě, že by se pohnula na pole, kam ustoupila poražená bránící se jednotka, byla by tato jednotka definitivně rozprášena, protože by byla obklíčena. Tedy menší dosah, nutnost mít volný tah a mít jednu kartu jednotek k dispozici. U tanků a dělostřelectva by nebylo nutné ani utratit zdroje.

Btw snad jen jednou jsem viděl úspěšné strategického bombardování, jinak bylo vždy znegováno protiletadlovou obranou.
Klimbing
Příspěvky: 293
Registrován: 26. 7. 2008, 21:44

Příspěvek od Klimbing »

Taky mě napadlo jisté řešení ustupovacího problému a to takovéhle prosté: Můžeš ustoupit na pole hraničící se soupeřem, pokud máš sám větší vliv na toto pole než on, tj. sousedí s tímto polem víc tvých, než soupeřových žetonů (ten se kterým ustupuješ se samozřejmě nepočítá)
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti