Přihlášky

Plánování a organizace podzimní Sleziny. Johohó.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Sathel má pravdu. Zkritizovat to co je a nenavrhnout žádnou alternativu mi přijde jako takový to hospodský mletí hubou.
Buď jste schopní někam dojet, nebo nejste. Přeberte si to sami. Bez dětských ukřivděných výmluv.
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Ty zvířátka byly takhle naschvál :D
Jinak - ani Markus nepřišel s lepšim návrhem než je Dálava. Letos to nebylo špatný, ale Dálava mi stejně přišla lepší - extra ohledně místa na hraní, popravdě i co se týče osobního životního prostoru. Loni to místo v Brně bylo docela zlo.

Řvát že na Dálavu to je daleko? Bohové mě ať někdo zas někdy řekne že sem rozmazlenej. Jdete tam na víkend - proč řešit jestli tam jedete tři nebo pět hodin? Who cares? Stejně tam strávíte minimálně dva dny. Je to daleko? V USA se con kterej se koná do 300 km považuje za místní (to mám přímo od americkýho conaře) - pro představu to je pro Pražáky asi jako kdyby za místní považovali con ve Varšavě.

Před rokem a třičtvrtě sem jel slavit kamarádčiny narozky, jeden den tam, druhej den zpátky - do Bratislavy - a lidi na mě koukali že mi to stojí zato, myslel sem že sou trochu zlenivělý, teď koukám že ta lenost asi neni ani tak jejich, jako spíš napříč populací...

...kdy ste naposledy kdo vypadnul od počítače ven se projít? :D
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

2 Ebon: Hotovo s tim ze Packa je zatim bezprizorni, uvidime se kdo se o ni prihlasi, ale do sazek bych ji pro jistotu nepocital :wink:
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Bajo: Ještě ti tam zbývá Drizzt a Eliška, kteří se též odhlásili.
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

2 Ebon:Uz jsem se o ne postaral...
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Ebon Hand píše: A tyhle zvířátka napiš k majitelům:
...
Packa ?
...
Ehm - Packa přijede se mnou. Mohl by to být zlatosrstý labrador, ale na výšku má metr osmdesát, jmenuje se Pavel Šlechta (syn spisovatele Šlechty) a obojek by u něj asi neprošel $D Btw je to dost dobrý hráč a dost pohodový člověk (a taky dobrý taktik a střelec z AS Škorpiona 8) )
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

jo, JO, JO!!!!!!

Já věděl že na Packu mezi těma ostatníma ňafíkama někoho nakonec napálim, ale takovej úspěch sem nečekal :D
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Siriene 34!!!
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

A 6 který přijedou na 70% a 4 co přijedou na 30% je tak nějak zhruba... 39?

Myslim že toho panáka po návratu kupuješ Ty mě ;)
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Z třicítek nepřijede nikdo, ze sedmdesátek jedna osoba a někdo ještě odřekne..
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Dukolm a Goran sou moji favoriti, šanci dávám Nekře... myslim že to projde :D
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Hledání "těžiště" na místo pořádání akce je sice dobrý ideál, ale co mám zkušenost, je geografická poloha s ní spojený faktor "všichni to mají stejně blízko/daleko" mnohem méně rozhodující než například osvědčenost místa nebo přímost dopravy (což teda Dálava zrovna nemá, pravda). Koná se to takhle z ruky jednou za rok, ví se o tom dopředu,...

Jo, jinak tipuju 33...

Jo, a Trevene, beru teda hlavní součást na slaďouše Toma, nezapomeň na zbytek :wink:
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Příspěvek od Naoki »

Vlasák píše:Hledání "těžiště" na místo pořádání akce je sice dobrý ideál, ale co mám zkušenost, je geografická poloha s ní spojený faktor "všichni to mají stejně blízko/daleko" mnohem méně rozhodující než například osvědčenost místa nebo přímost dopravy (což teda Dálava zrovna nemá, pravda). Koná se to takhle z ruky jednou za rok, ví se o tom dopředu,...
Takovéhle místo bych byl schopen najít v Plzni 8)
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Jerson píše:V minulosti jsem byl na mnoha srazech s dojezdovou vzdáleností pět až osm hodin, takže jsem rád, že alespoň v této společnosti to mám také někam blízko.
Nutny dosledok toho, ze byvas v excentrickej polohe. Zial, existuju iba dva sposoby, ako to riesit:
  • odskaces si to ty a Goran
  • odskace si to priblizne 25 dalsich ludi
Jednoducha logika pomerne jasne hovori, ktore riesenie je lepsie.
Jerson píše: A to nemluvím o faktu, že vás z Blavy jede víc a tak je i několikahodinová cesta zábavnější.
A to nehovorim o fakte, ze keby to bolo niekde inde ako v TOTALNEJ RITI, tak by nas islo zhruba trikrat tolko.

(argument so zabavnostou cesty je pritiahnuty za vlasy - obzvlast kedze sa bavime o tulani sa niekde na cestach tretej kvalitativnej kategorie na juznom pohranici)
Sathel píše:Já netrvám na tom, aby byla Slezina na Dálavě, ale kdo kdy (kromě Markuse) přišel s lepším návrhem?
Ja. Bolo mi povedane, ze na Slovensku nie. Pritom ide o situaciu porovnatelnu s okolim Ceskych Budejovic (mozno dokonca ani to nie, ked si porovname kolko je Slovakov a kolko je ludi z Plzne a okolia).

Sathel píše: Najděte místo dostatečně velké pro 40 lidí, s centrální setkávací místností a minimálně pěti dalšíma místnostma na nerušené hraní, kde se zároveň můžete vklidu prospat, sousedům nepřekážíte, můžou tam být psy, dá se tam udělat oheň a není to drahé a zároveň to mají všichni blízko... Hodně štěstí :)
Na Slovensku bez problemov. Tipujem, ze aj pre Cechy a Moravu existuje nieco velmi podobne.
Sathel píše: Především kvůli Slovákům jsou jarní Sleziny v Brně.
To nie je pravda a velmi dobre to vies. Jarne Sleziny su v Brne preto, lebo z Brna su podstatne osoby existencie RPGFora (co je uplne v poriadku a dava to zmysel).

Ak by ste chceli brat ohlady na nas Slovakov, tak by druha Slezina nebola dalej na zapad ako, dajme tomu, v Hradci Kralove.

Osobne si ale stale myslim, ze Brno je optimalnou lokalitou vzhladom na odcestovane kilometre vsetkych ucastnikov, a preto mi stale vychadza, ze by sa akcia mala konat ak nie pri Brne, tak v nejakom rozumnom rozmedzi (cca 100 km odtial).

Popravde, velmi zvazujem, ci sa na to nevykaslat. Velmi rad by som spravil poriadne ToH, dal PtA s Jonkom, a predviedol vam zopar revolucnych hier ako napr. Dirty Secrets, ale... povedzme si to na rovinu - s vynimkou Pietu (ktory bol ochotny docestovat ku mne domov ;) ) tym aj tak sklamem iba Brnakov (a okolie), ktorym to viem lahko vynahradit...za patinove naklady. Iba mi je luto namahy, vynalozenej na pripravu hier, ktore som na Slezinu planoval. Ale postoj, s ktorym sa tu stretavam, ma dost demotivuje.

Uvidime, finalne rozhodnutie ucinim v priebehu zajtrajska.
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

Peekay píše:Uvidime, finalne rozhodnutie ucinim v priebehu zajtrajska.
Docela by mě mrzelo, kdybys nedorazil, a není to ani tak kvůli hrám.
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti