Přihlášky

Plánování a organizace podzimní Sleziny. Johohó.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Oy! Chill out, mate.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Politicky korektní verze:

Peekay, tvé argumenty jsou sice logické, ale dva dny před slezinou znějí jako planá buzerace. Prosímtě, až se bude plánovat příští (podzimní) slezina, slušně se připomeň a třeba něco vymyslíme. Teď to jen zbytečně kazí náladu. Zapomenem na to, budem předstírat, že jsme se neseřvali a vesele si užijeme slezinu v prdeli.

A prosímtě přijeď, nebo tě nebudu mít rád. :P
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Čoveče PK, koukej přijet, protože prostě pár lidí Tě rádo uvidí i kdyby se mělo jen sedět v místnosti a mlčet. Pokud to pro Vás Slováky nebude nějaký potíž, příští slezinu zorganizujte na Slovensku. Sám za sebe : finance beru za dobrou výmluvu, ale délku cesty rozhodně ne. Protože existuje stopování a z Blavy mě na místo určení určitě někdo nějak sveze nebo aspoň nasměruje, mě tam uvidíš. A nečerti se tak. Hlavu vzhůru !
Markusi neoverreaktuj na overreakci, takhle vznikajú flejmy. Huf Buf. Neštvitě ma bratia.
Naposledy upravil(a) Trevenorboven dne 17. 9. 2008, 15:41, celkem upraveno 1 x.
Válka neni cukr.
Uživatelský avatar
Almad
Příspěvky: 631
Registrován: 12. 9. 2006, 23:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Almad »

(Když už se tu neřeší přihlášky a blbě tu kecají lidi co stejně nejedou, tak si přihodim, že Dálavská Slezina se mi co do místa líbila víc, než Brněnská - bez ohledu na koeficient cesty, ale prostě příroda je příroda...)
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22592
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Peekayi, tři věci.

a) říkáš to dost pozdě, jak zmínil Markus
b) až do Budějic, přesněji do Kaplice se dostnaneš úplně v pohodě. Zbylých pál kilometrů se budeš trmácet lokálním busem.
c) ze seznamu co jsi poslal má největší chata kapacitu 35 osob a nachází se zde jediná chata s touto polohou.

Z tohoto pohledu je Dálava svou polohou naprosto srovnatelná a v ostatních parametrech lepší.

Takže přijeď, a další Slezinu můžeš organizovat ty. 8)
Tafif
Příspěvky: 1029
Registrován: 9. 4. 2007, 17:46

Příspěvek od Tafif »

Pro organizátory příští Sleziny si dovolím navrhnout jednu možnost:
http://www.pensionhotel.cz/ubytovani-ra ... 13110.html

Vlasák to tam zná.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

No, to by Slováci (a nejen ti) zaplatili za ubytování víc, než by ušetřili za cestu.
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4711
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Tafif píše:Pro organizátory příští Sleziny si dovolím navrhnout jednu možnost:
http://www.pensionhotel.cz/ubytovani-ra ... 13110.html

Vlasák to tam zná.
Problém s penziónmi a inými "všeobecne" dostupnými ubytovaniami je asi ten, že by to muselo byť zarezervované celé (pri týchto počtoch ľudí) a to by určite stálo viac. A okrem toho, nedá sa tam robiť akosi "bordel" no... keď viete čo myslím 8)
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Markus píše: Peekay, tvé argumenty jsou sice logické, ale dva dny před slezinou znějí jako planá buzerace.
Ani len ma nenapadlo neprist (napriek tomu, ze je to v takej riti) az do momentu, kym ma... mierne nerozladil postoj niektorych zucastnenych. Ak nabuduce zabezpecis, aby ma rozladili viac ako dva dni pred Slezinou, som si isty, ze to bude posobit lepsie.

Na taketo situacie proste u nas na Zahori existuje pekne prirovnanie: "Nielenže ti serú na hlavu, ešte ti aj kážu otvoriť ústa".
Markus píše: Prosímtě, až se bude plánovat příští (podzimní) slezina, slušně se připomeň a třeba něco vymyslíme.
Myslis takto "dostatocne vcas"?

Proste tu kym clovek nechyti hystericky zachvat, tak neprejde ziaden navrh, akokolvek normalny a samozrejmy je v celom civilizovanom svete - viz kauza ohladne user ignoru, napriklad. Tam mi to bolo v konecnom dosledku jedno, pretoze

a) viem, ze skor ci neskor sa forum upgradne na novu verziu phpBB kde to proste bude
b) mozem si zalezitost poriesit svojpomocne (hned niekolkymi sposobmi)

Vlastny zraz si mozem zorganizovat (a nie ze by som tak obcas necinil, ze hej), ale proste mi pride totalne chore, ako momentalne rozhodovanie v tejto komunite funguje. Aj minule skusenosti ukazuju, ze jediny sposob ako vobec v tomto spolku dospiet ku kompromisu je v ramci hasenia flamewaru (ci podobneho incidentu). Dovtedy bude kazdy pokus v tomto smere odsmazeny. Hence, my explosion.
Trevenorboven píše:Pokud to pro Vás Slováky nebude nějaký potíž, příští slezinu zorganizujte na Slovensku.
Nechcem, aby bola buduca Slezina na Slovensku (lebo to by bolo pravdepodobne za hranicou unosnosti napriklad pre takych Romikovcov). Chcem, aby nebola v natolko extremnej lokalite (obzvlast nie pod totalne ridiculous pseudoargumentaciou "ale je tam super priroda!"... ta sa naozaj nachadza kade-tade).
Jerson píše: b) až do Budějic, přesněji do Kaplice se dostnaneš úplně v pohodě. Zbylých pál kilometrů se budeš trmácet lokálním busem.
...s jedlom na 5 dni a materialmi na vedenie siestich hier? I think not.
Jerson píše: Z tohoto pohledu je Dálava svou polohou naprosto srovnatelná a v ostatních parametrech lepší.
...co je teda dost smutne, vzhladom na to, ze ja som hladaniu hentoho zoznamu venoval tri minuty, a Slezina je akcia organizovana tri mesiace.

Neverim, ze hentaky register neexistuje aj u vas. Tym padom nie sme viazani na miesta v okoli toho, kde niekto z nas zije, ani chaty, ktore osobne pozname/vieme zohnat po znamosti.

(inymi slovami - drahy Jerson, ako vzdy... uz sa prosim ta konecne nauc pozerat sa na podstatu veci)
ilgir píše:No, to by Slováci (a nejen ti) zaplatili za ubytování víc, než by ušetřili za cestu.
Problemom vsak nie je cena na ubytovanie, ale praktickost spojenia. Nemam problem sa viezt 8 hodin vo vlaku. Mam problem ist vlakom, prestupit na druhy vlak, potom na miestny autobus, potom na konsku drozku, a na zaver 5 kilometrov slapat s tridsiatimi kilami veci. Preto lokality, kam sa da rozumne dostat iba autom, su velmi zle.

------------------------------

Takze zaver:

Po debate s bandou som to uzavrel, ze prideme (4 alebo 5 kusov, to sa rozhodne v priebehu dneska). Zaroven tymto vyhlasujem, ze do buducnosti nebudem ani len zvazovat ucast na ziadnej Slezine, ktora bude dalej na zapad ako Hradec Kralove.
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Příspěvek od Majo »

Peekay píše:A to nehovorim o fakte, ze keby to bolo niekde inde ako v TOTALNEJ RITI, tak by nas islo zhruba trikrat tolko.
To si nemyslim.
Tafif
Příspěvky: 1029
Registrován: 9. 4. 2007, 17:46

Příspěvek od Tafif »

Ilgir: Pro otužilce jsou tam chatky, když chtějí ušetřit. Ale lepší dát o dvactu za noc víc, než strávit půl slezinu po cestách.

Joe: No, to nevím. Nás tam tehdy bylo něco přes dvacet, tuším, a problém moc nebyl.

Ale je to vaše věc, já jen poukázal na jednu potenciální možnost pro příště.
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Majo píše:To si nemyslim.
S kolkatimi nasimi si sa bavil o potencialnej ceste na Slezinu?
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Příspěvek od Nekra »

Chápu, že Slovákům může připadat nespravedlivé, pokud se Slezina koná daleko od jejich domovů (rozuměj na Z v ČR). :(
Vzhledem k tomu, že tohle je první Slezina, na kterou se chystám, tak jsem ráda, že to není z Prahy tak daleko (do Brna bych se tutově nehnala). :-?
No, možná že ta letošní Slezina na mě udělá takovej dojem, že příště se poženu klidně někam trochu dál (tak se snažte :lol: ).
Tudíž díky organizátorům, že dáváte šanci i Slezinovým začátečníkům (takže mám štěstí co se týče nepřehnané vzdálenosti místa konání a bydliště). :)
A taky díky Jersonovi, který mě na tuto Slezinu pozval (dal mi o ní vědět). :D
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

Brno je z Prahy blíž, než Dálava. Aspoň časově a cenově.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Příspěvek od Naoki »

Víc než o čase je to často o mentalitě. Třeba do Norimberska to mám z Plzně stejně daleko jako do Dálavy, ale mnohem pohodlněji. Ale spousta lidí by prostě vnímalo to Norimbersko jako že je "dál" nebo "méně pohodlné".
Ale jinak souhlasím, že bych dal přednost snadno dostupnému místu.
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů