Přihlášky

Plánování a organizace podzimní Sleziny. Johohó.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Příspěvek od Nekra »

ilgir píše:Brno je z Prahy blíž, než Dálava. Aspoň časově a cenově.
No, možná že jo, ale když se kouknu na mapu a vidím, že je dál, tak by mě nikdy v životě nenapadlo, že to může být ekonomicky výhodnější... :-?
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Příspěvek od Majo »

Peekay píše:S kolkatimi nasimi si sa bavil o potencialnej ceste na Slezinu?
Ani som nemusel. Vyhovorka typu: "Je to velmi daleko" je len zastierka. Hlavne ak je to dva dni pred akciou a o vzdialenosti sa vedelo 2 mesiace predom.
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Majo píše:Ani som nemusel.
Prosim ta, nekomentuj situaciu, o ktorej nemas informacie. Nebavime sa tu totiz iba o ludoch, ktori od zaciatku nechceli ist, ale aj o ludoch, ktori chceli ist, ale nieco im do toho spadlo (dajme tomu na taky piatok vecer) - keby mali cestovat dve-tri hodiny (rozumnymi spojmi), tak by na jeden den prisli. Ale takto nie. A ver tomu, ze takych sa najde celkom dost (viem, pretoze som zvazoval rozlicne organizacne moznosti pre slovensku vypravu).
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Můžete prosím přestat? Vážně to nemá cenu. Nebo založte jinou diskuzi. Tady se řeší přihlášky a čert aby se v tom vyznal.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Ve skutečnosti už pár dnů neni potřeba přihlášky řešit, stejně sloužej k orientaci o tom jak to bude vypadat, organizačně to moc podstatné téma neni. Bylo, když se pořádala první Slezina, od té doby už máme docela odhad na základě předchozích a tak
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Conlai
Správce rozbitých snů; Moderátor
Příspěvky: 2399
Registrován: 25. 11. 2003, 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conlai »

Omlouvám se za informaci na poslední chvíli, ale ve světle posledních událostí, nakonec na slezinu nepojedu.

Když jsem si zpočítal, kolik času bych za současných okolností vynaložil na cestu a kolik bych trávil na samotné slezině... tak to je na pytel. :(
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

2 Conali: To chapu. Ze stejneho duvodu jsem se nakonec rozhodl, ze pojedu o den driv, i kdyz za cenu toho, ze nepujdu na XIII. stoleti. Ve ctvrtek maji prvni koncert od ted doby co se rozpadli a ja se na to tesil uz dva mesice.
Nemuzes jet o den driv?
Uživatelský avatar
Conlai
Správce rozbitých snů; Moderátor
Příspěvky: 2399
Registrován: 25. 11. 2003, 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conlai »

Bohužel ne. Zrovna jsem zjistil, že bych jel spíš o den později... :-?
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Peekay píše:lebo to by bolo pravdepodobne za hranicou unosnosti napriklad pre takych Romikovcov.
No to si myslim poslední dobou už moc nehrozí, z Plzně jsem byl minule jen já a teď jedema dva...já jsem klidně pro příští rok na slovensku pokud najdete stejně dobrou lokalitu jako je Dálava ;)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous píše:
Peekay píše:lebo to by bolo pravdepodobne za hranicou unosnosti napriklad pre takych Romikovcov.
No to si myslim poslední dobou už moc nehrozí, z Plzně jsem byl minule jen já a teď jedema dva...já jsem klidně pro příští rok na slovensku pokud najdete stejně dobrou lokalitu jako je Dálava ;)
Sakra chyba, to jsem psal já.
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 919
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kin »

To jsem opět psal já...nějak my to blbo a dvákrát mě to odhlásilo... (kin, pro případ že bych to zase posral .)
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Zdar nejedu, ve světle posledních událostí prostě nemůžu, respektive mohl bych, ale to bych trávil na cestě pomalu stejně času jako na slezině, takže sorry, fakt nemůžu.
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Conlai seš měkej..
Každopádně já jedu v sobotu do Budějic pro Vlasáka tak nějak po obědě. Takže bych tě tam mohl klidně taky naložit.
Tedy pouze v případě, kdyby si rozpohyboval svoje lazy bones.
A je kocour v troubě!
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů