[Podzimní Slezina 2008] Hry

Plánování a organizace podzimní Sleziny. Johohó.
Uživatelský avatar
Aljen
Příspěvky: 5282
Registrován: 26. 2. 2008, 12:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aljen »

Co by som zahral?
cokolvek co je dostatocne strelene jednym alebo druhym smerom. Alebo aj tretim.

idealne tie systemy kde trva kratsie vysvetlovanie pravidiel a settingu ako samotne hranie

lacuna
trollbabe
Dirty secrets
Dryh - v inom ako origos settingu
red box hack
Call of Cthulhu (oblubeny setting)
inspectres (to by som aj "viedol" ak sa to tak da nazvat)
agon
Mlwm
3:16
Ratpack
a mozno aj nejake uchylnosti z RPG kuchyne
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Nevzpírám se obnovit onen projekt s Ebonem, Joem a Bifim. Na tu hru jsem se docela těšil.

Určitě si musím zahrát s Ebonem a s Jersonem. O tom jako pánové nemusíme diskutovat.

Možná, že s Quentinem dáme dohromady jednu hru na taktiku v DnD4.
Válka neni cukr.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Aljen píše:Co by som zahral?
cokolvek co je dostatocne strelene jednym alebo druhym smerom. Alebo aj tretim.
Když jsi přidal ten třetí směr, tak nic. A z tvého výčtu znám jen dvě hry, tak těžko soudit, jak moc jsou střelené.

Trevene, a máš taky představu CO bys hrál se mnou a Ebonem?
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Co myslíš. Přeci staré dobré CPHčko. Mrzí mě, že jsem se nezomegoval. Byl jsem po všech čertech a vůbec jsem nerpgčkoval... Ale pochybuji, že byste si beze mne neporadili. O tu roli mám stále zájem. Otázka, jestli bych dostál svým povinnostem. Ale třeba bych pak budil dojem zaneprázdněného šéfa :)
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

V repertoáru věcí, které můžu mástrovat, nejspíš bude vedle Ogu a Chuti magie i další můj výtvor, Mýty ledových hor (nastíněním brzy v Kreslicím prkně).

Zahrál bych si něco s Jersonem (asi 2D kruhy, ale i Projekt Omega bych uvítal), u zbytku her se rozhodnu podle modernizované nabídky resp. na místě.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

O Slezině a hrách na ní se mi už pravidleně zdává, dneska jsem ve snu probral tři zápletky a ránu jednu promyslel do použitelné podoby.

Trevene, post velitele Omegy je stále ještě volný, ale pokud si budeš chtít opravdu zahrát, raději tě zařadím do týmu, protože velitel si reálně moc nezahraje.
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Čéče, já vim, že jsem tuze OT, ale post velitele je přeci jen vyhovující. A dneska se mi zdálo, že jsem se nově narodil jako upír spolu s dalšími čtyřmi lidmi. A v tom snu jsem dokonale pochopil jaké to je, být do něčeho navezen a muset něco dělat pro někoho a nemoci se z toho vymotat kvůli vynucené závislosti. Uf. Drsná lekce, musim říct.

Quenťáku, napíšu Ti okolo té hry, je to zajímavý model. Ale musíme se na tom dohodnout...
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Příspěvek od Nekra »

Pokud pojedu, tak bych si chtěla zahrát Dark Heresy(nebo něco podobně brutálního). Jinak jsme nakloněna poznávání nových systémů, zatím jsem hrála jen v těchto systémech:Dračí doupě, World of Darknes (jako člověk i jako upír), Haunters, Call of Cthulu, Wushu, Unnown Armies, Dark Heresy, Changelingy,Exalted (jako solar), Ratpack, Matrix (nebo se to jmenuje jinak?), na ostatní si momentálně nevzpomínám. Třeba DrD+ jsme ještě nehrála...
Uživatelský avatar
Aljen
Příspěvky: 5282
Registrován: 26. 2. 2008, 12:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aljen »

na nieco brutalne odporucam Dirty Secrets co sa podla mna neda moc hrat funny
Dark heresy som hral a nejak som nevidel rozdiel v com by to malo byt brutalnejsie ako to co si uz hrala.
Teda ak som spravne pochopil pojem "brutalny" :D
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Příspěvek od Majo »

Ja by som si zahral asi Črepiny, aj ked moc o nich neviem. A OG.
Mastrovat nebudem nic (maximalne tak Osadnikov s katanu $D).
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Aljen píše:Teda ak som spravne pochopil pojem "brutalny"
Pod pojmem brutální si představ asi todle... teda ne chaos, ale impérium, ale von mezi nima v podstatě není až tak velkej rozdíl...
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Jelikož jsem v podstatě mainstreamově založený hráč, tak mástrovat nic nebudu :>;o) a zahraju si cokoliv, co přede mě postavíte nebo kde bude prostě místo, či scházet nějaký hráč. Ničemu novému se nebráním $D
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Drizzt píše:Jelikož jsem v podstatě mainstreamově založený hráč, tak mástrovat nic nebudu :>;o)
A co? Ja by som si rad zahral mainstreamovo zalozenu hru... len mastruj! :D
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Muzu si teda zarezervovat jedno PtA u PíKeje? Nebo dve? $D

Plus, melo by do te doby vyjit Eclipse Phase, transhumanisticke hard SF postapo rpg co cerpa z THS, ale taky hvezdny brany (ok, tak hard zas nebude) a hodne z cyberpunku a neocyberpunku (jako gits, atd). Pokud ho budu mit (a ja ho mit budu, jen aby vyslo) muzu udelat ukazkovou hru.

Na tohle tema jsem se taky chtel zeptat Bifiho nebo nekoho jeslti nechce udelat Degenesis? By asi stalo za pokus.

Jo, na ten invictuv starcraft rozhodne bezte. Nejlepsi hra minule sleziny. Paradni atmosfera, paradni hracske vykony, vyborne vymyslena zapletka.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
lev
Příspěvky: 150
Registrován: 30. 12. 2006, 13:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od lev »

jonka píše: Universalis
Vzhledem k tomu, že se naše skupina staví k zahraní tohoto kousku velmi vlažně, bych to rád vyzkoušel mezi lidmi, kteří jsou náchylnější k nějakému experimentu.
Universalis by som si tiež rád zahral, už dlhšie sa po tejto hre obzerám. Rád by som si zahral aj Burning Wheel, samozrejme s nejakou prípravou pred Slezinou, prípadne tiež Polaris.

Na mástrovanie prinášam na Slezinu skôr menšie veci ako 3:16 full, Ratpack, Wushu, prípadne aj klasiky ako Vampire: Masquerade, The Dark Ages, alebo Veil of Night. Pre veľmi zvedavých môžem pribaliť The Riddle of Steel, ale to by vyžadovalo prípravu hráčov pred Slezinou.

EDIT: ešte si viem predstaviť AGON, hru inšpirovanú 300.
Hrám: The Shadow of Yesterday, Vampire: the Masquerade, Příběhy Impéria
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů