(Podzimní Slezina 2008) - Organizácia

Plánování a organizace podzimní Sleziny. Johohó.
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Trevenorboven píše:No k vypasené teoretické debatě na vysokoškolské úrovni asi moc nepřispěju, cméně na Dálavě nesmím chybět. Páč Dálava je super geniální, blízko moc krásných míst. A jak řikal Sosi, je to daleko ode všad, což považuji za extrémní výhodu. Vždycky tam byla supr atmosféra. Jednou tam na RPGčkové sleziny povezem svoje děti, lidi, dejte na mě. :>;o) :D
Tak, tak... 8)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Jezevec: Vklidu prosim Tě, jen strašej - ven si vezmeš bundu, v hlavní chatě byla zima první hodinu po příjezdu, než jsem rozfajrovali kamna který tam pak hořeli celej den asi s tříhodinnovou přestávkou (od chvíle kdy šli spát poslední do chvíle kdy vstávali první) a za tu dobu to tam moc nevychladlo.
Já zimu taky moc nemusim a Dálava mi teplotně zcela vyhovovala.

V menších chatkách si prostě zatopíš po příchodu, sou menší a zahřejou se docela dost rychle.

Bifi: Hm... výbornej nápad. Možná bych dokonce vyhlásil workshopů i víc na různé tematické okruhy.
boubaque: Vidíš, já bych to spíš udělal jako takové volné posezení venku u stolů, s vodnicí a tak :D
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6642
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boubaque »

Sirien píše:boubaque: Vidíš, já bych to spíš udělal jako takové volné posezení venku u stolů, s vodnicí a tak :D
Tomu bych se taky nebránil, ale když už to chceme uspořádat, rád bych, aby to mělo trochu úroveň. Ať z toho není volný pokec bez vstupu a výstupu ;)
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

to máš z tohodle úhlu pohledu úplně jedno jestli to bude v chatce nebo venku u stolu
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Mno.

Eriku, koukni prosim sem: http://rpgforum.cz/viewtopic.php?t=5936 a ostatni taky. sermiri si svoje fidlatka urcite povezou, tak my taky muzeme :) a chtel bych videt MT (eriku? bifi?) proti nejakemu grapperovi (jak se tomu rika cesky?). a chtel bych videt sebe proti nejakemu grapplerovi, hm.

neni sirien grapper? :-)=

(proc to vypada, jako ze se jedu na na slezinu rpg fora hlavne porvat? jo uz vim. protoze rpgcka minule byly plny)

anyway. teoreticka diskuse ma svuj smysl.
But nobody came.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Nep, grapp sem nikdy nedělal, nějak to neni můj styl. Nějaký manipulace sice jo, ale grappy přímo nae.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

Sosacek: Nejsem proti, kdyz me nekdo vezme autem, tak klidne dovezu i mec i boxovaci vybavu. Co je grapper nevim, ale co vim urcite tak nejsem typicka ukazka thaiboxera. Delam to chvili a nejsem buhvijaky talent. Takze spis jen tak kondicne.

Bifi, boubaque, Sirien: Spis bych se primlouval k formalnejsi diskusi, ktera bude mit stanovene cile a temata a pujde o to minimalne si predat zkusenosti, ne-li navrhnout nejake nove pristupy.
Nic proti vodnici a neformalnim diskusim, ale uprimne, z takovych vetsinou nic prinosneho nevzejde. Tlachat muzeme potom.
Osobne bych byl pro to, abychom na to meli cely blok a bylo to v nejake drivejsi fazi sleziny, kdy jeste budu fyzicky i dusevne vzhuru. Preci jen takove nedelni rano pripadne sobotni vecer byvaji dost krizove.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

poněkud mi uniká, v čem se vylučuje diskuse se stanovenými cíly a výstupem s posezenim venku u vodnice?
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

Během výstupu obzvlášť těm starším a kuřákům dochází dech, a proto se nemůžou účastnit diskuse.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

heh, myslím že tuny lidí co celý večer prokecají u vodnice v čajovně jsou důkazem toho že vodní dýmka ani v uzavřeném prostoru neomezuje možnost mluvit :D
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7470
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

Podľa mňa je výstup typu "videl a vyskúšal som si asi 3 rôzne varianty konfliktového vyhodnocovania vhodné pre moju hru" veľmi žiaduci.

Aké iné výstupy si Erric mal na mysli?
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

Bifi: Myslel jsem hlavne to predani zkusenosti a chtel jsem poznamenat, ze je mozne, ze z diskuse vzejde i neco obecne prinosneho, noveho a funkcniho. Preci jen tak nejak mame kazdy v hlavach spoustu ruznych struktur, ktere pro urcite veci nefunguji. V posledni dobe si hodne hraju s kombinacemi ruznych pristupu a hledani reseni prave treba pro takove slozite veci, jako "narativni postupy v larpu zalozeneho na kompetetivni bazi"

Shrnuto - budu rad kdyz si budu moci pokecat o vecech o kterych nemam moc moznost a cilem bude opravdu z te diskuse neco ziskat. (Pokud mozno bez toho aby tam cvakaly klesticky na uhlik a kolovala hadice;o))
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

me by se libila tvurci diskuse.

treba, myslite ze bychom dokazali skupinove vymyslet nejaky dobry rules-medium system ala BW se kterym by se daly hrat cyberpunkove hry? ci neico take.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

Jak to tu tak pozoruju, tak budou debatovat samí odborníci, to se nebudu chytat, ale aspoň si přijdu poslechnout. (:
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Dukolm
Příspěvky: 389
Registrován: 5. 7. 2006, 09:30
Bydliště: d20.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dukolm »

Pieta: to budeme dva já taky nebudu mít asi co říci
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host