[IC] Přízrak a AF 4, volný vesmír

Soukromá play-by-post kampaň ve Star Wars pod vedením Sosáčka.
Uživatelský avatar
Morrigan Sunstorm
Příspěvky: 37
Registrován: 1. 5. 2008, 09:17

Příspěvek od Morrigan Sunstorm »

Morrigan se zarazila a podívala se na poručíka ještě jednou, aby se ujistila, jestli si z ní nedělá legraci. Pak pokrčila rameny a ještě jednou zopakovala:

"Našli jsme pro vás tu vaši linkovou loď - v jakém stavu je, vidíte sám. Něco ji roztrhalo zevnitř a skenery na palubě nenašly známky života ani toho, že by někdo přežil.
Co teď? Naše část dohody je zdá se splněna... chcete vystoupit tady nebo vás máme zavést na Anoth?"
velitelka vesmírně lodi Přízrak
Uživatelský avatar
Niz Ratal
Příspěvky: 34
Registrován: 1. 5. 2008, 09:08

Příspěvek od Niz Ratal »

Oba pašeráci chvíli pozorovali zaskočeného důstojníka a pak se ozval Niz:

"Klidně si to chvilku rozmyslete. Jestli vám to nebud vadit, my si musíme vyřešit jednu věc..."

Otočil se k palubní desce a zmáčknul tlačítko komlinku:

"Přízrak volá Headhunter - stavte se k nám na trochu kávy, Greeato. Musíme si vyjasnit tu vaši záležitost."
kopilot vesmírné lodi Přízrak; ukecaný volnomyšlenkářský dobrodruh se slabostí pro hazardní hry a mezihvězdné cestování
Uživatelský avatar
Greeata Cairn
Příspěvky: 16
Registrován: 21. 5. 2008, 14:31

Příspěvek od Greeata Cairn »

"Přízraku, přijímám vaše pozvání. Za chvíli jsem u vás."

Greeata vypnula motory a o chvíli později už kráčela po palubě Přízraku.

Těší mě, že vás konečně osobně poznávám, dámo a pane. Kde si můžeme promluvit o naší záležitosti?
Výstřední Rodianka s blasterem neustále po ruce.
Uživatelský avatar
Morrigan Sunstorm
Příspěvky: 37
Registrován: 1. 5. 2008, 09:17

Příspěvek od Morrigan Sunstorm »

"Můžeme mluvit třeba tady. Co máte na srdci?"

Morrigan si rodianku podezíravě měřila a lovkyně lidí nemohla nepostřehnout, že oba pašeráci mají zbraně připravé k palbě.
velitelka vesmírně lodi Přízrak
Uživatelský avatar
Greeata Cairn
Příspěvky: 16
Registrován: 21. 5. 2008, 14:31

Příspěvek od Greeata Cairn »

Greeata přikývla a při pohledu na připravené zbraně se usmála.

"Ale no tak, myslím, že ty zbraně nebudou potřeba. Proč bych si s vámi dávala randesvouz na vaší vlastní lodi, kdybych za vás chtěla odměnu? Navíc jsem vám přece už říkala, že pro Imperiály nedělám."

Slovo "Imperiálové" Greeata vyplivla doslova s odporem.

"Ale k věci, proč jsem vás vůbec kontaktovala. Předpokládám, že jméno Bane Malar vám není neznámé."

Když Greeata zahlédla souhlas v očích obou pašeráků, pokračovala.

"Nedávno jsem dostala jednu velmi lukrativní nabídku, a to právě na Banea Malara. Náš přítel Bane vzal na vás odměnu a jde po vás. A není sám, jak jsem se doslechla. Nepodařilo se mi sice zjistit, kdo jsou jeho komplicové, ale tahle informace je ze spolehlivého zdroje. Pokud ho však mám dostat, potřebuji k tomu vaši spolupráci. Rozhodně nepřijdete zkrátka, za Banea kápne dost kreditů a doufám i v příplatek za jeho nohsledy. Co vy na to?"

Greeata se tázavě rozhlédla po pašerácích.
Výstřední Rodianka s blasterem neustále po ruce.
Uživatelský avatar
Niz Ratal
Příspěvky: 34
Registrován: 1. 5. 2008, 09:08

Příspěvek od Niz Ratal »

Při zaznění jména ´Bane Malar´ Niz přivřel oči a letmo se podvíal po svojí parťačce. Ta lehce zbledla a ruka se jí mimoděk sevřela v pěst.

Mon Calamari se zamyslel a pak se pomalu z rozmyslem odpověděl:

"Malar po nás nejde kvůli odměně. Je nám v patách, protože na nás kdysi vzal zakázku a nesplnil ji. Za naše mrtvoly žádnou odměnu nezíská, protože mezitím i jeho začalo hledat Impérium. Jde mu jen o to, aby nás ulovil... ze sedmi, kteří tehdy se mnou utekli z Kesselu už zůstala jen Morrigan. Jsme poslední dva, kteří mu zbývají, aby si zakázku mohl odškrtnout.

Pochopil jsem to správně, že se chcete připojit k nám a chcete nás použít jako návnadu na tu zrůdu, abyste dostala svoje kredity?"
kopilot vesmírné lodi Přízrak; ukecaný volnomyšlenkářský dobrodruh se slabostí pro hazardní hry a mezihvězdné cestování
Uživatelský avatar
Greeata Cairn
Příspěvky: 16
Registrován: 21. 5. 2008, 14:31

Příspěvek od Greeata Cairn »

Greeata se ležérně opírala o kovovou stěnu, přitom však bedlivě pozorovala tváře obou pašeráků.

"Ano, přesně tak. Vlastně... už nějakou dobu tou návnadou jste. Z vaší řeči se domnívám, že zbavit se Malara bude prospěšné i pro vás. Takže, jsme dohodnuti?"
Výstřední Rodianka s blasterem neustále po ruce.
Uživatelský avatar
Morrigan Sunstorm
Příspěvky: 37
Registrován: 1. 5. 2008, 09:17

Příspěvek od Morrigan Sunstorm »

"A máme na vybranou? Pár let jsme si ho drželi od těla, ale jestli je nám zase v patách, budeme potřebovat každou ruku. Platí - budeme vaše návnada a vy nám pomůžete ho zabít.
Jenom doufám, že víte, do čeho se pouštíte... Malar je sadistická zrůda bez lidských vlastností. Na Kesselu pracoval pro imperiály, lovil uprchlé vězně a se zvrácenou radostí je mučil. Jestli nás najde, bude to boj na život a na smrt."


Ještě se zamyslela, když opadl šok ze znovuobjevení starého nepřítele, a dodala:

"A kredity dělíme na tři díly."
velitelka vesmírně lodi Přízrak
Uživatelský avatar
Greeata Cairn
Příspěvky: 16
Registrován: 21. 5. 2008, 14:31

Příspěvek od Greeata Cairn »

Malara jsem sledovala dost dlouho na to, abych poznala, co je zač. Bude to chtít dobrý plán. Máte pravdu v tom, že to bude boj na život a na smrt. Buď on, nebo my. Doufám, že to budeme my, kdo odejde po svých. Je mi trochu divné, že se Malar dosud neukázal.

Nemyslíte, že třetina podílu je trochu málo? Tu nabídku jsem dostala já, proto mi plným právem náleží. Vám nabízím....potřebuji vás, takže budu štědrá... deset procent pro každého."
Výstřední Rodianka s blasterem neustále po ruce.
Uživatelský avatar
Niz Ratal
Příspěvky: 34
Registrován: 1. 5. 2008, 09:08

Příspěvek od Niz Ratal »

Niz si nad Greeatinou nabídkou odfrknul jako nad nevkusným žertem, který někdo ve slušné společnosti doprovodil vyměšováním tělesných tekutin:

"Dobře a teď rozumně. Pokud toho zmetka složíme, rezdělíme se rovným dílem - 50% případného výdělku pro posádku Přízraku.
Neazapomeňme, že si už rozdělujeme kredity za chlapa, který je víc neživu než by se slušelo. Fifty fifty je v takovém případě dobrá nabídka... platí?"
kopilot vesmírné lodi Přízrak; ukecaný volnomyšlenkářský dobrodruh se slabostí pro hazardní hry a mezihvězdné cestování
Uživatelský avatar
Greeata Cairn
Příspěvky: 16
Registrován: 21. 5. 2008, 14:31

Příspěvek od Greeata Cairn »

Greeata se zašklebila.
Pokud to mám přežít, potřebuju je na svojí straně, a měla bych si zajistit, aby mi v nestřeženém okamžiku nevpálili střelu z blasteru do zad. Za tolik peněz bych mohla mít z jejich strany klid. I když tak jako tak se budu muset mít na pozoru.

"To už zní rozumněji. Polovina bude vaše. Nebo toho, kdo přežije."
Výstřední Rodianka s blasterem neustále po ruce.
Uživatelský avatar
Morrigan Sunstorm
Příspěvky: 37
Registrován: 1. 5. 2008, 09:17

Příspěvek od Morrigan Sunstorm »

"Polovina pro posádku Přízraku. Platí."

Potřásla si s rodiankou ruku na potvrzení dohody a pak schovala blaster:

"Tak - co teď budeme dělat je na tomto představiteli Nové republiky. Myslím, že už měl dosta času se rozmyslet. Poručíku? Co teď?"
velitelka vesmírně lodi Přízrak
Uživatelský avatar
Heden Sholdez
Příspěvky: 9
Registrován: 30. 4. 2008, 13:12

Příspěvek od Heden Sholdez »

Kapitánka, nenašla by sa na palube nejaká výstroj na prieskum v otvorenom vesmíre? Viem, je to odvážna prosba, ale rád by som vzal niekoho zo svoej skupiny a preskúmal vrak, potrebujeme overiť, či z toho všetkého náš človek náhodou nevyviazol. Nepotrvá to dlho, a ako počujem čakáte návštevu nejakého gentlemana menom Bane, a zbytok týmu sú kvalitne vycvičení vojaci, a budú vám po celý čas, ktorý strávia na palube plne k dispozícií. A vy určite najlepšie sama viete, že vzhľad niekedy klame...
Prednesiem hrdinský monológ s plnou dávnou mojej silnej osobnosti.
Musí to zabrať, musí!
Pozerám sa na kapitánku a čakám na kladnú odpoveď...
Uživatelský avatar
Morrigan Sunstorm
Příspěvky: 37
Registrován: 1. 5. 2008, 09:17

Příspěvek od Morrigan Sunstorm »

Morrigan se na chvíli zamyslela a pak kývnula:

"Dobře. Greeato, prosím, jisti nás z dálky a kdyby se nějaká loď přiblížila, dej nám vědět. Poručíku, Niz vám vydá naše dva skafandry a já vás na ten vrak hodím."

Kývnula na svého mon calamarijského parťáka a pak zamířila do kokpitu, aby zahájila přibližování.
velitelka vesmírně lodi Přízrak
Uživatelský avatar
Niz Ratal
Příspěvky: 34
Registrován: 1. 5. 2008, 09:08

Příspěvek od Niz Ratal »

Niz se poškrábal na hlavě a zkušeným okem ohodnotil postavu republikového vojáka. Pak mu kývnul, aby šel za ním a cestou k přetlakové komoře mu řekl:

"Půjčím vám svůj skafandr - bude vám asi hodně volný, protože je upravený na mě, ale to snad přežijete. Máme ještě Morriganin, takže doporučuji nezkoušet do něj nacpat chlupáče. Být vámi, vzal bych s sebou tu hubatou ženskou, kterou máte v oddílu. Tu bych do skafandru dostal nejlépe."

U komory Niz vytáhnul staré a otlučené skafandry ze skříně a pomohl poručíkovi se do něj nasoukat. Pak se ale zamračil:

"Co to, u Prakletého měsíce... jenom moment..."

Rozhlédnul se po poličkách a pak se usmál a z jedné vzal lepicí pásku, kterou bryskně na to obkroužil ruku skafandru. Přidal ještě několik vrstev a pak se usmál:

"Tak. To by mělo chvíli vydržet... dobře, poručíku - můžete vyrazit."
kopilot vesmírné lodi Přízrak; ukecaný volnomyšlenkářský dobrodruh se slabostí pro hazardní hry a mezihvězdné cestování
Zamčeno

Zpět na „Star Wars play-by-post“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti