Upíři

O lidech, o vztazích, o politice, o názorech, o opicích a o ufonech.

Moderátor: Faskal

Odpovědět

Budou z aféry Nagygate předčasné volby?

Ano.
7
35%
Ne.
13
65%
 
Celkem hlasů: 20

Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18569
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Upíři

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

David Srath píše:"Víte já jsem zvědav, jestli teď tyhle masivní odposlechy a sledování budou mít ministři této vlády, jejich náměstci, a pokud ano, tak já tvrdím, že za pár měsíců bude kabinet zasedat vedle v cele u mě v Litoměřicích..."
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Resurrection
Příspěvky: 5421
Registrován: 26. 9. 2006, 11:34

Re: Upíři

Příspěvek od Resurrection »

David Srath píše:"Víte já jsem zvědav, jestli teď tyhle masivní odposlechy a sledování budou mít ministři této vlády, jejich náměstci, a pokud ano, tak já tvrdím, že za pár měsíců bude kabinet zasedat vedle v cele u mě v Litoměřicích..."]
Už aby to bylo.
Secrets are power.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32329
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Upíři

Příspěvek od Vallun »

Jedině dobře...

teď máme po amnestii dost místa ve věznicích, tak by tím šlo ušetřit - zredukujme pčoet poslanců, hned po zvolební je zavřem...a soud bude po skončení mandátu posuzovat, zda se pustěj:D

Odpadne spousta problémů...jen ty státní návštěvy se budou asi cítit trochu trapně:)
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Wild West

Re: Upíři

Příspěvek od Wild West »

Pieta +1
Kromobyčejně zajímavé - sbírka přímo výstavních jmen. Už se těším na ty jejich obhájce. Že nevíte, kdo to bude...?
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32329
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Upíři

Příspěvek od Vallun »

WW - No, to záleží, kdo vede/podnítil útok...v případě vnějšího útoku je to jasné...ale jinak...kdo ví, pro takový případ bych si tipnul na AK SSJM a asi Tomana Devátého...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Sosacek
Příspěvky: 25775
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Upíři

Příspěvek od Sosacek »

Sokol? :D
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32329
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Upíři

Příspěvek od Vallun »

Pokud by to byl Sokol, tak jde o útok zvenčí...Lžičař totéž.

Fuksa má k AK SSJM osobní vazby, takže pokud to bude zevnitř, budou to asi oni, Toman Devátý mají schopné lidi a stojí trochu mimo upírskou parcelaci...takže se taky mohou objevit.
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Wild West

Re: Upíři

Příspěvek od Wild West »

Ano, právě taková jména mne bůhvíproč napadají. Sokol. Lžičař. Ortman. Toman.
Obhájci je v tomto případě budou opravdu chtít zachránit.
A s vysokou pravděpodobností je zachrání; síly, které se touto akcí dávají do pohybu, jsou netušené.

Nebo se díváme v přímém přenosu na finále Kmotra, kdy Michael vyvraždí šéfy konkurenčních rodin na jednu hromadu. To by bylo celkem potěšující pohled. Mafie se tím samozřejmě zdaleka nezbavíme, ale ať to ubejvá.
Wild West

Re: Upíři

Příspěvek od Wild West »

Podle komentátora Respektu Jaroslava Spurného policie pracovala na případu zhruba dva roky a do případu je zapojeno na 400 lidí, razie má probíhat po celém Česku probíhat až do sobotního rána.
To zjistil Týden. Spurný je člověk, který o podobných záležitostech dost ví.
Množí se zprávy, že Nečas je v nemocnici. Pokud opravdu zatkli Nagyovou, měl by i důvod.
Uživatelský avatar
Resurrection
Příspěvky: 5421
Registrován: 26. 9. 2006, 11:34

Re: Upíři

Příspěvek od Resurrection »

Wild West píše:Nebo se díváme v přímém přenosu na finále Kmotra, kdy Michael vyvraždí šéfy konkurenčních rodin na jednu hromadu. To by bylo celkem potěšující pohled. Mafie se tím samozřejmě zdaleka nezbavíme, ale ať to ubejvá.
Vzhledem k rozsahu jde imho přesně o tohle. I podle kauz, co se skloňují a dříve do souvislosti dávány nebyly.
Secrets are power.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32329
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Upíři

Příspěvek od Vallun »

Potom by ale byla otázka, kdo je Michael...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32329
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Upíři

Příspěvek od Vallun »

další podstatné jméno je Grygárek....myslím, že kmotrovský příměr není zcela na místě, více mi to připomíná přerod nekromanta v liche...ořežeme slabé maso bude to.
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15068
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Upíři

Příspěvek od Pieta »

Ale musím říct, že je mi až šoufl z toho, jak se všechny ty další svině, kterým se něco takového mělo stát za jejich působení, tváří strašně rozhořčeně.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32329
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Upíři

Příspěvek od Vallun »

Musej...já jen doufám,že na ně taky dojde...:) V diskusi se často objevuje spor o to, zda je tato vláda tak neschopná, že neuhlídá orgány činné v trestním řízení, nebo se stal zázrak a vláda to úmyslně umožňuje... kloním se spíše k první variantě...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18569
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Upíři

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Jinak připomínám, že Fuksa je obecně považován za Kalouskova člověka v ODS, takže odtud pravděpodobně taky vítr vanout nemusí... možná se fakt zahýbaly vody na VSZ.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Odpovědět

Zpět na „Realita a pseudorealita“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů