Propaganda, teroristi a ekonomická krize.

O lidech, o vztazích, o politice, o názorech, o opicích a o ufonech.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18505
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Propaganda, teroristi a ekonomická krize.

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

A furt Neferit taktně mlčí o tom jak se z jeho údajného původního zdroje tvrdícího, že:
nejde o plošnou záležitost a že je spíše na jednotlivých školách, středních školách a vysokých školách jak s tímto naloží,

stalo jeho vlastní tvrzení, že
ve Velké Británii se skutečně na nátlak velkých skupin obyvatelstva vše o tomto vraždění z učebnic vypustilo.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Propaganda, teroristi a ekonomická krize.

Příspěvek od Invictus »

Už ho nechte, normální confirmation bias a belief perseverance, to se může stát každému.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Propaganda, teroristi a ekonomická krize.

Příspěvek od OnGe »

OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Propaganda, teroristi a ekonomická krize.

Příspěvek od OnGe »

Izrael se prohlásil židovským státem a zakládání osad národní zájem. Jsem zvědavý, co budou dělat s nežidy a na čím území ty osady budou zakládat. Nějak ale tuším, že to nebude hezký.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Propaganda, teroristi a ekonomická krize.

Příspěvek od Naoki »

Male doplneni k minule debate o nacionalismu/patriotismu: https://youtu.be/o-FSppkdYHo
Neferit promine, video je v anglictine
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Propaganda, teroristi a ekonomická krize.

Příspěvek od OnGe »

Tomio má naprosto alarmující informace:
https://www.facebook.com/tomio.cz/video ... 260533078/
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
jjelen
Příspěvky: 2503
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: Propaganda, teroristi a ekonomická krize.

Příspěvek od jjelen »

Tak nějak nevím co si o tom myslet... je to nebezpečné, nebo je takováhle nac. pop. internacionála v zásadě k smíchu a velmi rychle se rozloží, i kdyby vznikla, díky egoismu jednotlivých členů, viz Orbán a jeho kamarád Kurz? (jako jo, i tak může nadělat škody, což o to...)
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/ev ... 47ab5f122/
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Re: Propaganda, teroristi a ekonomická krize.

Příspěvek od Fritzs »

Bych řekl, že je to dost stabilní na to aby napáchali hodně škody než se rozloží. Svým rozkladem mohou vynést do popředí ještě temnější síly, ale asi jak kde a bude to hodně záviset na ekonomické kondici daných zemí. EU to asi ustojí i když možná pár periferních členů odpadne.
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Propaganda, teroristi a ekonomická krize.

Příspěvek od OnGe »

Já bych se toho docela bál. Bannon není Tomio.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18505
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Propaganda, teroristi a ekonomická krize.

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Nevím, co na současné situaci může změnit další ruská expositura.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18505
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Propaganda, teroristi a ekonomická krize.

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

https://www.theguardian.com/politics/20 ... ook-brexit
Možná existuje naděje pro Británii.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Příspěvky: 1036
Registrován: 4. 2. 2008, 21:50
Bydliště: Órodná Haná

Re: Propaganda, teroristi a ekonomická krize.

Příspěvek od Neferit Sr. »

Eleshar_Vermillion píše: 14. 7. 2018, 00:16 A furt Neferit taktně mlčí o tom jak se z jeho údajného původního zdroje tvrdícího, že:
nejde o plošnou záležitost a že je spíše na jednotlivých školách, středních školách a vysokých školách jak s tímto naloží,

stalo jeho vlastní tvrzení, že
ve Velké Británii se skutečně na nátlak velkých skupin obyvatelstva vše o tomto vraždění z učebnic vypustilo.
Omyl, Neferit o ničem taktně nemlčí, jen se pokusil vysvětlit jak naletěl a s ním i mnoho dalších. Jasně jsem napsal, že jsem vycházel z informací co jsem měl a připadaly mi věrohodné. Po skoro obvinění z trestného činu a kdovíčeho ještě, jsem provedl co nejpečlivější prověrku a zjistil, že to bylo jinak. Já jsem si z jednoho druhé nevytvořil pro mě druhé byla prvotní informace.

Tedy s tímto jsem začal

ve Velké Británii se skutečně na nátlak velkých skupin obyvatelstva vše o tomto vraždění z učebnic vypustilo

a tímto jsem skončil

nejde o plošnou záležitost a že je spíše na jednotlivých školách, středních školách a vysokých školách jak s tímto naloží

Chybu jsem přiznal a navíc zajistil, aby se alespoň tam, kde to mohu ovlivnit dál nešířila. Nevím co bych měl ještě udělat, tedy nebudu dělat nic.

Pokud to potřebuješ černé na bílém, tak ano. Neferit je blb, a kdovíco ještě, veřejně odhalený a potlučený.

Volejte sláva a tři dny se radujte.

Hezký den všem
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Příspěvky: 1036
Registrován: 4. 2. 2008, 21:50
Bydliště: Órodná Haná

Re: Propaganda, teroristi a ekonomická krize.

Příspěvek od Neferit Sr. »

OnGe píše: 19. 7. 2018, 08:19 Izrael se prohlásil židovským státem a zakládání osad národní zájem. Jsem zvědavý, co budou dělat s nežidy a na čím území ty osady budou zakládat. Nějak ale tuším, že to nebude hezký.
Já jsem do poslední minuty doufal, že ten zákon neprojde. Na izraelské proměny ale prošel poměrně s odřenýma ušima. Zatím jsem nesehnal plné znění v českém jazyce ale myslím si že je to z pohledu moderního světa krok mimo zdravý rozum. Asi se snaží vytlouci z mimořádně velké vlny americké přízně co nejvíce.

Izrael je stát který nemá ústavu ale jen sestavu základních zákonů. Tento ale není dle mého zrovna šťastný. Zatím jsem viděl jen výcuci s různými komentáři, ale bez plného znění jsou to jen kecy.
Rád bych věděl co se tam píše o arabské menšině, jak to bude s arabštinou a další věci. Čekám na info.

Ohledně osad existuje zajímavý právní rozbor jak je tomu s jejich legálností či nelegálností, ale je to v podobě kdy bych to musel přepsat a na to nemám čas. Mohl bych to oskenovat a poslat do mailu.

Zatím jedinou rekací, která stála za pozornost byl povyk co spustil Erdogan. Jinak asi všichni - třeba i naštvaní - čekají až si celý zákon důkladně prostudují.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Propaganda, teroristi a ekonomická krize.

Příspěvek od OnGe »

Počítám, že za ty dva týdny už si to k tomu povolaní lidé prostudovat stačili. Ten zákon není moc dlouhej, ne? Řekl bych, že ticho není způsobené tím, že by si to chtěli všichni důkladně promyslet, spíš se to týká kusu světa, který je jim úplně ukradený, popřípadě nestojí za ty problémy.

Já čekám, jestli z toho bude apartheid a celému světu to bude jedno, bude z toho apartheid a mezinárodní společenství bude na Izrael tlačit, nebo z toho bude něco jiného. Možnosti řadím od nejpravděpodobnější po nejméně pravděpodobnou.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Propaganda, teroristi a ekonomická krize.

Příspěvek od OnGe »

Migrace je plán Evropské unie, říká Tomio
https://www.facebook.com/tomio.cz/video ... 168259887/

Se jenom divim, že v tom nemá prsty Kalousek.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Odpovědět

Zpět na „Realita a pseudorealita“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů