Samičky a samečci

O lidech, o vztazích, o politice, o názorech, o opicích a o ufonech.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Pokud můžu jen tak přilejt, tak doteď nechápu proč si lidé a především mnohé ženy uzurpují onen egoistický požadavek, že o ně musí být bojováno a získávána jejich přízeň. Jako ten druhej je nějakej podřadnej? Nebo jak?
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18507
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Řeším to tak, že žena, která si ten požadavek usurpuje, mi může políbit prdel.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15029
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

Ono to bude tak trochu biologické - přece jen samička potřebuje vědět, že si pořizuje kvalitního samečka. Tudíž by sameček měl předvést, že něco dokáže, a boj o samičku je velmi tradičním způsobem, jak se pochlubit vlastníma schopnostma.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Pieta ma pravdu. Tohle je ciste evolucni a geneticka zalezitost.
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Ty jo, a já myslel, že si Pieta dělá onu vzácnou srandu bez smajlíka. (:

Ale stejnak je zajímavý, že sameček nepotřebuje vědět jestli ej kvalitní samička.
Mimochodem, kdo z vás se považuje za samečka nebo samičku? Já teda ne.
Iron Within
Iron Without
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Příspěvek od Argonantus »

Já bych klidně Pietovi odpověděl, ale nesmím, protože to není depresivní, a to je depresivní.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Invictus píše:Ty jo, a já myslel, že si Pieta dělá onu vzácnou srandu bez smajlíka. (:

Ale stejnak je zajímavý, že sameček nepotřebuje vědět jestli ej kvalitní samička.
Mimochodem, kdo z vás se považuje za samečka nebo samičku? Já teda ne.
Samecek to primarne rozpoznava podle vzhledu.
Jinak samecek mozna ne, ale za samce se tu nekteri mozna povazuji $D
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18507
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Pieta píše:Ono to bude tak trochu biologické - přece jen samička potřebuje vědět, že si pořizuje kvalitního samečka. Tudíž by sameček měl předvést, že něco dokáže, a boj o samičku je velmi tradičním způsobem, jak se pochlubit vlastníma schopnostma.
Jsem ochotný kvůli samičce dát přes držku nějakému samečkovi, pokud ji moc opruzuje, ale pokud to samička vyžaduje a priori, tak ať se třeba po***e hlavou dolů. Buď má zájem, nebo ne... cvičenou opičku jí dělat nebudu.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Eleshar_Vermillion píše:Jsem ochotný kvůli samičce dát přes držku nějakému samečkovi, pokud ji moc opruzuje, ale pokud to samička vyžaduje a priori, tak ať se třeba po***e hlavou dolů. Buď má zájem, nebo ne... cvičenou opičku jí dělat nebudu.
Vetsina samicek neposuzuje kvalitu samecka podle toho, jestli da nekomu pres drzku na jeji pozadani.
Jinak "bud zajem a nebo ne" je uzasna veta. Je pravdiva. Nicmene podstatnejsi je, proc by zajem mit mela a jak pozna ze by ho mit mela.
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

coz ale nedela nasili o nic mensi zabavu.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Bajo: Aha, tak to pak nejsem sameček, protože primárně podle vzhledu to nerozpoznávám už sedm let.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Invictus píše:Bajo: Aha, tak to pak nejsem sameček, protože primárně podle vzhledu to nerozpoznávám už sedm let.
ok, tak mi vysvetli, jaky to mas duvod nevybirat si hezke samicky? $P
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

A kdo říkal něco o hezkosti, nebo nehezkosti? Já si primárně vybírám, resp. vybíral, protože už jsem si vybral, samičky rozumné. Některé byly shodou okolností i hezké.
Iron Within
Iron Without
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

ale tak, to primarne poznas podle vzhledu. jakoze nema mit blond vlasy, vysoky podpadky, atd, ne?
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

2 Invictus: Tak jinak, rekni mi uprimne. Budes mit dve holky, jedna hezka a jedna mene hezka. Zatim je nijak zvlast neznas. Ktera myslis ze te bude vice pritahovat?
Nerikam ze nejsou i jina hodnotitci kriteria. Ale u zen, je proste krasa znak reprodukcni sily, stejne tak jako dominance a sebevedomi u muze. A tyhle veci proste nejak funguji.
Naposledy upravil(a) Bajo dne 22. 11. 2008, 21:10, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Realita a pseudorealita“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů