Snové prožitky

O lidech, o vztazích, o politice, o názorech, o opicích a o ufonech.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Goran »

Dnes mě třídní z gymplu zkoušela z řečtiny. Vypadalo to tak, že jsem měl přečíst nějaký text z vnitřní strany podivné krabičky. Byl psán směsicí všech tří jazyků, které jakžtakž ovládám (čeština, angličtina a francouzština), v tom snu jsem všem rozuměl celkem dobře. Pak nastal střih do děje - řečtí héróové se hádali a navzájem uráželi a jeden z nich, jakýsi Narcis, odešel a počíhal si na své bývalé souputníky.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Goran »

Peekay, Aljen a další skuteční i pro potřeby toho snu vykonstruovaní členové bratislavské sekce RPGFóra se dostali do mediálně ostře sledovaného sporu s hejtmanem kraje Vysočina. Proč se soudili, jak to dopadlo a kdo je v reálu hejtmanem na Vysočině netuším, ale přineslo to spoustu publicity pro RPG.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Raven
Příspěvky: 4217
Registrován: 6. 11. 2006, 07:40
Bydliště: Brumov

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Raven »

Zdálo se mi, že jsem jela v noci na běžkách lesem, zabloudila jsem a honil mě velký šedý vlk

To je určitě znamení, abych se neučila jezdit na běžkách...

Zajímalo by mě, co se o sobě dozvím ze snáře
(a ten sen se mi zdál jenom proto, že jsem v pátek odpoledne přemýšlela, jestli nemám jít příští týden na přednášku o vlcích)
R
"Make BDSM, not war, sister."
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18507
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Byl jsem s rodinou u své babičky v Rusku (nemám babičku v Rusku) a narazil jsem na to, že v okolí, kde jsme bydleli, kdysi kdosi brutálně zavraždil dvě mladé holky - dvojčata a zřejmě unesl třetí (asi) mladší sestru - dívku v sytě modrých flitrovaných šatech. Nějak jsem se to jal prozkoumávat (z nějakého důvodu... mám pocit, že se nějaká podezřelá existence pohybovala na chodbách našeho domu a napadla mě tam souvislost). Nakonec při karnevalu benátského střihu (pořád jsme v Rusku) jsem zjistil, že to byl nějaký bohatý chlap, který se spiknul se dvěma mladšími sestrami - taky dvojčaty (dohromady jich tedy bylo pět) proti jejich otci, který vlastnil... Hostivař a chtěl to tam celé zavřít (zřejmě nějakou tu jejich... ruskou... Hostivař...) či co. Bohužel se to nedořešilo, protože v okamžiku, kdy se vyjevil hlavní padouch a utekla nejmladší ze sester, dívka v sytě modrých flitrovaných šatech, tak jsem se probudil dřív, než jsem ji mohl kontaktovat.

Zajímavé také bylo, že kdykoliv jsem se potřeboval spojit se spolehlivými lidmi z ruské policie, musel jsem zavolat Davidu Rathovi...
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Goran »

Pohyboval jsem se v nějaké nebezpečné oblasti, kde se poflakovali přemnožení a extrémně agresivní krokodýli a hroši, kteří každého sežrali. Prvních pár střetnutí jsem (nevím jak) zvládnul, a tak když jsem chvíli žádnou z těch potvor nepotkal, začal jsem si uprostřed krokodýlích bažin stavět poustevnu.

Eleshar: 8)
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Raven
Příspěvky: 4217
Registrován: 6. 11. 2006, 07:40
Bydliště: Brumov

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Raven »

Ty máš rád flitry, Eleshare?
R
"Make BDSM, not war, sister."
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Argonantus »

Raven:

A u tebe hrají běžky podobnou úlohu jako u mne gumoví medvídci.
Temná hrozba v pozadí.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18507
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Raven píše:Ty máš rád flitry, Eleshare?
R
Asi jako Davida Ratha...
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Raven
Příspěvky: 4217
Registrován: 6. 11. 2006, 07:40
Bydliště: Brumov

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Raven »

seznámím tě se svojí oblíbenou vybírací hrou:
Flitry nebo David Rath??
R
"Make BDSM, not war, sister."
Uživatelský avatar
DenGrasse
Příspěvky: 623
Registrován: 3. 3. 2008, 21:46

Re: Snové prožitky

Příspěvek od DenGrasse »

raven: flitry, rozhodně flitry... $D
hyperpasivní myšohryz

Gramarínová věž
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Argonantus »

Určitě flitry. To je jasné.
pety
Příspěvky: 1021
Registrován: 22. 7. 2008, 13:58
Bydliště: Praha-Valmez

Re: Snové prožitky

Příspěvek od pety »

Raven jela do Prahy za Faskalem a ztratila se,Mayda o tom psala na foru,Raven se pak nasla a zatimco byla ztracena vymyslela hru Kahirska Karavana.

Jako co?
I FUCKING TRAVELED THROUGH TIME AND JUMPED ON A DINOSAUR AND USED IT TO KILL MOTHERFUCKING ROBOT ZOMBIES.
Uživatelský avatar
Raven
Příspěvky: 4217
Registrován: 6. 11. 2006, 07:40
Bydliště: Brumov

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Raven »

asi jsem se ztratila ve zdejší poušti a to mě inspirovalo
R
"Make BDSM, not war, sister."
Uživatelský avatar
Sadako
Příspěvky: 5293
Registrován: 28. 1. 2007, 21:15
Bydliště: Stadt von Morgen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Bydlela jsem ve squatu, jedním z dalších jeho obyvatel byl Bajo a při pečení pizzy měl ve zvyku rozebírat Jodorowského.
My Lovecraft is full of dreams (and tentacles)!
Uživatelský avatar
Warhammer
Příspěvky: 130
Registrován: 7. 6. 2004, 12:28
Bydliště: Praha

Re:

Příspěvek od Warhammer »

Warhammer píše:Ja a sny.....nektere zajimave rozdeluju na sny kde:
a, nekoho umlatim k smrti nebo jen do bezvedomi
b, nekdo chce zabit me

sny skupiny A se mi uz dlouho (asi pul roku) nezdaly. Vetsinou v nich umlatim k smrti jednoho konkretniho cloveka, situace se vzdy meni, stejne jako prostredi, ale osoba je vzdy stejna. (Ano priznam se, jeden cas jsem se touto predstavou zabyval nejen ve snech, ale on by si to zaslouzil)

Ale poslednich 14 dni se mi opakuje jeden sen, jsem napaden smeckou psu a ja s nima bojuju holyma rukama. Jednoho chytim za tlamu a rozparu mu ji az k pateri a jeho mrtvolou umlatim zbytek smecky. Prostredi se meni (mesto, priroda). Proti psum nic nemam, miluju je, docela by me zajimalo co ty sny znamenaji.
Musím konstatovat, že po 4 letech kdy jsem tenhle post psal ty sny mívám pořád...akorát ze psů se stali vlci a dotyčného pořád chci zabít.
Odpovědět

Zpět na „Realita a pseudorealita“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti