Snové prožitky

O lidech, o vztazích, o politice, o názorech, o opicích a o ufonech.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9045
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Faskal »

Zachraňovali jsme se Sosáčkem princeznu. A Ecthelioni tomu dělali dispečery a hackovali.
Ona to totiž byla princezna Čínská a zachraňovali jsme ji z vybuchujícího Zapovězeného města umístěném na L5.

Princezna byla super, hrozně hezká, a kdyby nezablokovala uzavírání přechodové komory, tak bychom v té rozpadající se lodi zůstali i Sosákem a jeho katanama.

Celé to bylo v enginu Assassin's Creed a Ecthelioni na komlinku pořád hláškovali.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32274
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Vallun »

Zdálo se mi, že se mne jeden jinak velmi hodný kolega v práci pokusil zabít...Poté, co se mi povedlo prosadit Velkou cenu D1 do seriálu závodů MS F1 :)
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Raven
Příspěvky: 4217
Registrován: 6. 11. 2006, 07:40
Bydliště: Brumov

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Raven »

Lid chce záznam snu Sirien a Faskal!
R
"Make BDSM, not war, sister."
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Goran »

Nejdřív jsem se dozvěděl, že někdo ve své kampani použil mocná NPCs jménem Gorand a Fremun, a zjišťoval jsem, nakolik je tam vědomá inspirace mým nickem a bojovníkem Framanem z mé kampaně.

Pak jsem byl ve městě (vypadalo celkem moderně), na jehož okraji kentauři dělali problémy. Byl jsem k nim vyslán jako vyjednavač - nabídl jsem jim víno a další dobroty za to, že se městu ani karavanám nic nestane. Když jsem se vracel, vrchní kentaur šel kus se mnou. Pak se ozval Vypravěčův hlas s myšlenkami toho kentaura: lidský vyjednavač přišel sám, což je podezřelé, takže je třeba ho zlikvidovat/ nějak zneužít pro svoje účely. A v tu chvíli zazvonil budík.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9045
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Faskal »

'se mi zdálo, že jsem v laboratoři objevil lék na zombie apokalysu, nakonec ale stejně nic nemělo na poctivý plamenomet.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
midewiwin
Příspěvky: 4816
Registrován: 18. 12. 2006, 09:56

Re: Snové prožitky

Příspěvek od midewiwin »

Zdálo se mi, že musím pálit z kanónu na nějakou nízko letící válečnou potvoru.
Asi to budu mít z neuvážených návštěv rpgf.
Čas neexistuje.
Wild West

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Wild West »

Když si přečteš poslední Vallunův příspěvek v tom válčení, tak to fakt je akční film podle Toma Clancyho.
Kapitána by mohl hrát třeba Hopkins, aby to trochu vypadalo.
A do svěřepého ruského pilota Backfiru by se hodil Karel Roden. Ještě to chce mladšího kopilota. Kryštof Hádek?
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32274
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Vallun »

Hádek hrál pilota RAF, to by byl docela propad :)

Já vim, že je to tak trochu Clancyovka (po pravdě, v hlavě mi straší ještě příběhovější zpracování, ale na to čas nemám) ale téma jsem já nevybral - a nevím, jak prezentovat své stanovisko, které není ani prosovětské, ani proamerické...:)
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18507
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

midewiwin píše:Zdálo se mi, že musím pálit z kanónu na nějakou nízko letící válečnou potvoru.
Asi to budu mít z neuvážených návštěv rpgf.
Mě se zdálo, že jedna z našich firemních manažerek podepsala rozkazy k nukleárnímu vyhlazení sovětského bloku... :roll:
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Sadako
Příspěvky: 5293
Registrován: 28. 1. 2007, 21:15
Bydliště: Stadt von Morgen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Fakt divný sen.

Pokoj ve starém hradě plný lidí. Někteří z nich byli staří a umírající, leželi na postelích a vlastně tak trochu hnili, jiní živí a hrál se Magic a rozebíral se Kmotr. Viděla jsem někoho, koho znám jen z doslechu a fakt nevím, jak vypadá a byla mu přisouzena podoba. Cesty chodbou tam-zpátky, kde byli duchové a otravovali. Pořád jsem si říkala, proč to dělají zrovna mně, když na ně akorát houknu, aby dali pokoj. Pak mi nějaká svině s dlouhou vlečkou podrazila nohy, tak jsem ji ukázala, zač je toho banish.
Nakonec cesta autobusem postapo krajinou někam hrozně daleko, ukázalo se, že někteří duchové jeli taky, protože je to v původním působišti už nebavilo. Vyklopeni do opuštěného mrakodrapu uprostřed pustiny.
My Lovecraft is full of dreams (and tentacles)!
Uživatelský avatar
midewiwin
Příspěvky: 4816
Registrován: 18. 12. 2006, 09:56

Re: Snové prožitky

Příspěvek od midewiwin »

Začalo to jako pátrání po zmizelých cestovatelích balónu. V horách, nominálně Krkonoších (!), scénérie spíš kavkazská. Pátraly dva vrtulníky, pilot a pilotka. Oba byli divní. Nejdřív se zdálo, že to bude po marihuaně. Ale pak se jim začaly zvláštně měnit oči, zhnědlo jim bělmo a jakoby hnilo. Zkrátka zombíci. Když si ale vzali svou drogu, vypadali zas normálně a sympaticky. Nakonec jsme našli jednoho z těch pohřešovaných, nějakého magnáta. Dopravili jsme ho do jeho sídla, on šel na záchod, dosedl /přes mé černé tušení filmového diváka/ zprudka na mísu a vyletěl do povětří s celým barákem.
Čas neexistuje.
Uživatelský avatar
midewiwin
Příspěvky: 4816
Registrován: 18. 12. 2006, 09:56

Re: Snové prožitky

Příspěvek od midewiwin »

Dnes mě budík vytrhl ze scény jako z pera nějakého vesnického naturalisty. Rozzuřený skopec zabil s rozběhem jednonohého rodinného tyrana, co vypadal jako Jaroslav Moučka.
Ale ještě divnější a hororovatější byl sen, který tomu bez jakéhokoli logického přechodu předcházel. Vyskytovala jsem se v něm coby úča na základce, v šedivém kostýmku a na vysokých podpatcích.
Čas neexistuje.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32274
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Vallun »

Sirien prodal d20.cz Aeornetu.
Aeronet začal dossí útoky na RPG.forum.
Začali jsme server virtuálně maskovat jako sovětskou ambasádu.
Aeronet.d20 se rozhodl zlikvidovat fyzický server nakoupený za finanční odměnu, kterou vyhráli Ecthelioni za designový návrh Křivoklátské přehrady.
Sirien nám chtěl na ochranu serveru nakoupit zbraně za peníze utržené za prodej kostky, Sosáček chtěl Siriena pověsit.
- to byl ale tak trochu předtitulkový děj -
Hlavní část snu se odehrávala v Templářských sklepích, kde po nás šel obří Zeman zabíjející nepřátele típnutím obřího cigára o čelo.
Na poslední chvíli se podařilo přesvědčit Siriena, aby místo prokazatelně neúčinných pistolí koupil dvě RPGčka (model K-10;). Na poslední chvíli jsme je dopravili do sklepů a chystali se je použít, což nám nejprve zatrhl Argo: "Tady ne, volové, tady jsou Pinoty, musíme ho odlákat doprava, Veltlín nikomu chybět nebude!"
Končilo to dobře (i když nevím, zda šlo o sen nebo už jen o zbožné přání při probouzení): Roztrhaný Zeman se pomalu rozpouštěl v louži velmi suchého Veltlínského, které se snažil ještě trochu upíjet. Na to kterási žena poznamenala: "tak ten už kandidovat nebude".
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32274
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Vallun »

nemám spát v autobusu....

Zdálo se mi, že mám vozidlo s hlasovým ovládáním, německé vozidlo s hlasovým ovládáním, německé vozidlo s německým hlasovým ovládáním, německé vozidlo s německým, německy hovořícím hlasovým ovládáním...česky zvládalo jen tři věty:

"Já nejsem Trudi" (mělo to německé ženské jméno, které nejsem schopen vyslovit, natož napsat, jak jsem tomu říkal je na snadě)
"nene, já nejsem osel, ty si osel!" (reakce na mou nejoblíběnější...jedinou německou větu: du bist esel)
"ia ia ia, doufám,že nejedeme na jatka, já nechci do salámu" (reakce na rozšíří mé jedi...nejoblíběnjší německé věty)
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32274
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Vallun »

Tak to vypadá, že se tady sny zdají jen mně:)

Zdálo se mi, že jsme se se (zatím) mou poslední posádkou z jachty byli nuceni účastnit automobilového závodu - z mola v Deadhorse Bay (severní Alaska) do Key West na Floridě - 8 920 km. Cestu samotnou jsem odesnít nestihl, jen si pamatuji, že jsme dlouho diskutovali o tom, jaké auto vzít. Nakonec to skončilo tím, že jsme museli vzít Kodiaqa, neb jako čeští soutěžící jsme museli mít české auto...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Odpovědět

Zpět na „Realita a pseudorealita“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů