Dezinformační weby

O lidech, o vztazích, o politice, o názorech, o opicích a o ufonech.

Moderátor: Faskal

Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Depresárium

Příspěvek od OnGe »

Muslimové jsou zarostlí. Metloši jsou zarostlí. Norští muslimové/metloši jsou taky zarostlí. To není náhoda!
staré mongolské přísloví píše:Když něčemu nerozumíš, zapal to.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Re: Depresárium

Příspěvek od crowen »

OnGe píše: 18. 4. 2019, 10:26 Muslimové jsou zarostlí. Metloši jsou zarostlí. Norští muslimové/metloši jsou taky zarostlí. To není náhoda!
Z toho vyplyva, ze za vsetko mozu zarasteni hipsteri!
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Depresárium

Příspěvek od OnGe »

Obrázek
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
midewiwin
Příspěvky: 4816
Registrován: 18. 12. 2006, 09:56

Re: Depresárium

Příspěvek od midewiwin »

D-fens:
Kdysi mě bavilo číst si tam diskuse, ve kterých se zatvrzelci řezali s ještě většími zatvrzelci.
Ale to už je dávno. Několik let jsem si na ty stránky nevzpomněla.
Čas neexistuje.
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16381
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: Depresárium

Příspěvek od MarkyParky »

D-Fens:
To je to místo, kde najdete pečlivě ozdrojované a vybudováné složité konstrukce stojící na tekutém písku nepochopení úplných základů?
Uživatelský avatar
midewiwin
Příspěvky: 4816
Registrován: 18. 12. 2006, 09:56

Re: Depresárium

Příspěvek od midewiwin »

Ještě k depce z Notre-Dame:
Po shlédnutí fotek poškozené klenby hlavní lodi si tipnu, že bude nutné rozebrat další pole, která jsou zdánlivě OK, a rekonstruovat tak možná celou klenbu.
Čas neexistuje.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18505
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Depresárium

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

midewiwin píše: 16. 4. 2019, 21:41 Ohledně pokladů uložených v katedrále předpokládám, že měli přesný evakuační plán a že jeli podle něj. Za prvé pořadí, ve kterém se ty nejcennější věci zachraňují, za druhé speciální přepravní bedny, velmi odolné proti ohni i vodě, a za třetí proškolení lidé, znalí únikových tras. Takové věci se v podobných institucích podrobně zpracovávají a periodicky trénují. Hasiči ty plány mají k dispozici a vědí, s kým musí komunikovat a spolupracovat.
Ano, přesně tak.
Jerson píše:Dezinfornace? Mám takový dojem, že jsi ty články asi nečetl, protože jsou skvěle ozdrojované, obvykle z původních zdrojů.
Přemýšlím, jestli D-Fens lze zařadit mezi desinformační servery, ale v širším smyslu nejspíš ano - je to jeden z těch starých, původních, skutečně autenticky českých a co vím tak nenavázaných na Rusko.
Jerson píše:A i když s ním v některých věcech nesouhlasím, tak v řadě jiných ano.
Myslím, že jsi přesně jeho cílovka.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32272
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Depresárium

Příspěvek od Vallun »

Benešová....si už z nás opravdu dělá....
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22590
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Depresárium

Příspěvek od Jerson »

To že tolik lidí s odlišnými názory kritizuje
a shazuje stránku, autora nebo mně, ani by četli odkázaný článek a vyjádřili se k němu posouvá můj depresivní pocit na novou úroveň.
Uživatelský avatar
midewiwin
Příspěvky: 4816
Registrován: 18. 12. 2006, 09:56

Re: Depresárium

Příspěvek od midewiwin »

D-Fens má s dezinformačními weby společné, jak se vidí převážná část konzumentů. Není to v názorech na Rusko atd., ale v pozici vůči tzv. mainstreamu. Ve svých hlavách jsou to samí odbojáři.
Čas neexistuje.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32272
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Depresárium

Příspěvek od Vallun »

Jersone, kvůli Tobě jsem ten článek otevřel a aniž byhc hodnotil cokoliv jiného, než ten článek, tak už první polovina prozrazuje snahu vyvolat senzaci za každou cenu. Mluví to sice o kauzalitě, ale kauzalitu svých dílčích závěrů to nezkoumá vůbec. Tys zmínil skvělé odzdrojování, že klíčové informace nejsou zdrojovány vůbec! abvsentují jakékoliv informace o metodologii výpočtů učiněných autorem, a o něčem takovém jako je kritická kontrola dat asi ani neslyšel..
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Depresárium

Příspěvek od OnGe »

Jerson píše: 19. 4. 2019, 07:01 To že tolik lidí s odlišnými názory kritizuje
a shazuje stránku, autora nebo mně, ani by četli odkázaný článek a vyjádřili se k němu posouvá můj depresivní pocit na novou úroveň.
Asi tě to nerozveselí, ale já se do tý žumpy už znova nořit nebudu. Možná ti přijde, že tenhle kousek nesmrdí, ale mě se už v prvních odstavcích zdá, že jo. Ani se mi nezdá, že by tam byl v posledních patnácti letech nějaký posunu. Život je moc krátký na to, abych četl všechno, co si někdo na internetech myslí, že bych si přečíst měl. Sorry, jako.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
jjelen
Příspěvky: 2503
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: Dezinformační weby

Příspěvek od jjelen »

Ne že bych ti to chtěl vyčítat nebo to snad nechápal, ale... dost podobnou reakci bych čekal u nějakýho rozezlenýho důchodce či odborníka z diskuse na novinkách.
Nic proti tomu, jsem asi ten poslední kdo by za tohle mohl někoho kritizovat, jen je dobrý si občas uvědomit, že se "my" nemusíme od "nich" lišit zas tak moc a mnohdy se dopouštět téhož, co na "nich" s takovým gustem kritizujem.
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Re: Dezinformační weby

Příspěvek od crowen »

Inac dfenz nie je vedeny ako konspiracny web na tomto vynikajucom zozname - https://www.konspiratori.sk/
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22590
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dezinformační weby

Příspěvek od Jerson »

Faskale, teď to vypadá, jako že jsem založil téma Dezinformační weby a v prvním příspěvku uvedl D-fense, a to se mi opravdu nelíbí.
To tohle téma raději smaž celé, tady zjevně nikdo o podobné články nestojí, takže si to budu pamatovat pro příště.
Odpovědět

Zpět na „Realita a pseudorealita“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Fritzs, Semrush [Bot] a 7 hostů