Hradní pán 2018

O lidech, o vztazích, o politice, o názorech, o opicích a o ufonech.

Moderátor: Faskal

Odpovědět

Kdy budou příští přímá volba prezidenta?

2018
3
15%
2019
3
15%
2020
1
5%
2021
0
Žádná hlasování
2022
0
Žádná hlasování
2023 (pravidelný termín)
12
60%
2024 a později
0
Žádná hlasování
Přímá volba bude zrušena
1
5%
 
Celkem hlasů: 20

Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18507
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Hradní pán 2018

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Nevím, co to s tím má společného, ba naopak... president, který nás podkopává před spojenci, tomu úřadu zrovna moc cti a slávy nepřináší, proto máme institut velezrady, abychom ho mohli vykopat.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
jjelen
Příspěvky: 2503
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: Hradní pán 2018

Příspěvek od jjelen »

Vykopnout nějakého poskoka z ANO nebo ČSSD z vlády problém není, vyrazit Zemanova člověka zjevně jo... nějak se to účelový spojenectví nechce rozpadnout, zdá se mi...
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Hradní pán 2018

Příspěvek od eerieBaatezu »

https://youtu.be/vfd6jQZxvyo

ROFL. Ale obávám se, že paní to nemyslela ironicky. $lol$
Obrázek
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Hradní pán 2018

Příspěvek od Argonantus »

Tak už se vyjasnuje.
Ten ruský kandidát na prezidenta je VKML.
Tim dává jeho akce smysl.
Trolove rozjíždějí kampaň.
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hradní pán 2018

Příspěvek od Invictus »

To mi přijde jako extrémní long-shot. Zaujme jen málokoho, vlastně nic moc neudělal, a je to pravičák takže důchodce asi moc neutáhne, a ti uprchlíci už taky dochází. Pokud je tohle jejich hlavní karta, tak jsem v klidu.
Iron Within
Iron Without
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Hradní pán 2018

Příspěvek od Argonantus »

Já to taky vidim jako velmi dobrou zprávu.
Az se mi nechce věřit.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Hradní pán 2018

Příspěvek od OnGe »

VRML? Jo VKML... VKML mi připadá životaschopný asi jako VRML. Tady by mohla pomoci snad jen virální píseň VKML - VKS. Jinak bych dával větší preference psíku Karly Šlechtové.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
jjelen
Příspěvky: 2503
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: Hradní pán 2018

Příspěvek od jjelen »

Bude-li proti němu kandidovat někdo dostatečně nemožný a bude-li mít dostatečnou podporu v médiích, tak šanci má... (ale osobně bych čekal spíš nějakou Babišovu loutku... to by bylo taky neštěstí, ale podstatně menší...)
A nevim jak moc hrajou důchodci na pravici a levici, dokážu si představit jak "pravičáka Klause" podpoří ÚV KSČM se soudruhem Haškem a podobnými postavami z ČSSD. To by mohlo "tradičního levicového voliče" nalomit
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Hradní pán 2018

Příspěvek od Argonantus »

Klid. Ten člověk nedokáže sehrát roli lidového chlapíka, narozdíl třeba od Zemana.
Ona je to v zásadě fantasmagorie, ale uvědomil jsem si, že se tu možná obracejí lži a triky proti jejich autorům - může jim připadat jako důležitější, než je, ježto o tom informují hlavně Klaus st. a Zeman.
Když si tak čtete ty články, už teď je nejdůležitější na světě. A je to hrdina!
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... -se-574393
a ta zfixlovaná anketa v textu taky patří ke koloritu
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Hradní pán 2018

Příspěvek od Sosacek »

"ODS věří, že ji vyhazov Klause juniora nepoškodí. Podle některých politologů jí může dokonce prospět"

Ja bych treba rekl, ze i poprava Klause juniora by mohla prospet.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Hradní pán 2018

Příspěvek od Argonantus »

Mně se paradoxně tahle varianta líbí víc a zdá se mi, že by prospěla maximálně.
Rusové totiž určitě kandidáta mít budou a takový, co vyvolává dojem, že jim splní sny, ale nevyhraje, mi vyhovuje nejvíc.
Pokud mají kandidáta, nemusí nutně hledat dalšího.
A ještě jako vedlejší efekt možná rozvrátí ODS - to mne taky nijak mrzet nebude.
jjelen
Příspěvky: 2503
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: Hradní pán 2018

Příspěvek od jjelen »

já ti nevím jestli se radovat... Dejme tomu že ošklivá, falešná ods zmizí nebo dramaticky zeslábne... ale koho budou volit její voliči?

EDIT: a ještě jedna věc mě na téhle kauze štve - neustále se řeší juniorův "antisemitismus", nevhodnost toho co kecá a tak... ale to že lže a manipuluje (nebo EU funguje tak jak vykládal?) se už řeší méně, při tom tahleta stránka věci mi přijde daleko nebezpečnější než sebenecitlivější a debilnější výrok (alespoň z toho mála co zahlédnu po netu a tv to vypadá, že to sice řek drsně, ale vlastně může mít pravdu... no a taky má, pryč s hnusnou, nacisticko-bolševickou EU!!!!)
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Hradní pán 2018

Příspěvek od OnGe »

Tak obecně tolerance ke lži v poslední dekádě výrazně stoupla. Globálně. Je to zajímavý fenomén.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
jjelen
Příspěvky: 2503
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: Hradní pán 2018

Příspěvek od jjelen »

Neříkám že ne, ale zkrátka tenhle rozměr toho jeho vystoupení mi přijde možná ne nejhorší ale určitě nejnebezpečnější... A při tom proti tomu vlastně nikdo nic nenamítá (nebo jsem to aspoň nezaznamenal)
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18507
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Hradní pán 2018

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Argonantus:
Zase ta představa, že tam ta příšera bude sedět... otřes.
EDIT: a ještě jedna věc mě na téhle kauze štve - neustále se řeší juniorův "antisemitismus", nevhodnost toho co kecá a tak... ale to že lže a manipuluje (nebo EU funguje tak jak vykládal?) se už řeší méně, při tom tahleta stránka věci mi přijde daleko nebezpečnější než sebenecitlivější a debilnější výrok (alespoň z toho mála co zahlédnu po netu a tv to vypadá, že to sice řek drsně, ale vlastně může mít pravdu... no a taky má, pryč s hnusnou, nacisticko-bolševickou EU!!!!)
Přesně! Ještě se to celé zaobalí za diktaturu politické korektnosti a jsme tam, kde je potřeba. Otřesná forma přehlušila lživý obsah.
Tak obecně tolerance ke lži v poslední dekádě výrazně stoupla. Globálně. Je to zajímavý fenomén.
Tohle je zrovna fail našich médií a trvá to podle mě už od převratu - média dlouhodobě odmítají konfrontovat lži politických subjektů a prověřovat jejich výroky, něco co se na západě děje poměrně běžně. Podle mě politik jednou usvědčený ze lži by měl být při každé tiskovce konfrontován a tázán, jestli znovu nelže a proč bychom mu měli věřit, když je známý lhář.

Možná to vychází z jakéhosi perversního pohledu na neutralitu médií, ve které konfrontovat zjevnou a doložitelnou lež znamená politický akt a narušení této neutrality. Takže raději poskytujeme takovým individuím prostor bezostyšně lhát a necháme na jiných lhářích, aby na to upozorňovali, když se to hodí jim.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Odpovědět

Zpět na „Realita a pseudorealita“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti