Hodnotenia

Archiv z tajných sekcí porotců pro přípravu RPG kuchyně. Všechny ročníky jsou v této jedné sekci.
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnotenia

Příspěvek od Peekay »

Problem je samozrejme v tom, ze akonahle budeme Barta hodnotit a Pipuxa nie, tak nas zozeru zaziva (politicke konotacie).
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnotenia

Příspěvek od Markus »

Jasně, buď musíme hodnotit oba, nebo ani jednoho. Dokážu napsat nějaké zdůvodnění, které to politicky korektně vysvětlí - jakože se "vymykaly rámci soutěže" nebo něco takového.

Bartova hra je možná na hraně RPG, ale je do očividný joke, splácaný za půl hodiny. Hodnotit to by znamenalo riskovat, že vyjde bodově líp než někdo, kdo si dal spoustu času záležet se seriózní hrou.
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnotenia

Příspěvek od jonka »

Mytko: mohl bys to prosím přiblížit o čem je ten Charlesův náhled? zajímalo by mě to.
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Mytko
Příspěvky: 1191
Registrován: 6. 5. 2005, 18:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnotenia

Příspěvek od Mytko »

Odpoviem vecer...
DRD2
"I thrust that you understand it isn't just the Narator's job to make sure everybody's having fun. It's everybody's job to make sure everybody is having fun."
- Jonh Wick, Houses of the Blooded
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnotenia

Příspěvek od Markus »

BUMP. Stále jsme neuzavřeli záležitost s Pipuxem a Bartem.

Mimochodem, co s hrami, kterým chybí ingredience? Můj návrh je ohodnotit je ve všech kategoriích normálně, ale v kategorii ingrediencí jim dát 0 (standardně), nebo 1 (pokud mají skoro všechny ingredience, navíc dobře implementované).

Měli bychom ale sestavit nějaký oficiální seznam her bez ingrediencí, aby se nestalo, že někdo dá 0 a někdo to přehlídne a dá 3 :)
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnotenia

Příspěvek od Peekay »

Popravde, zatial som sa hodnoteniu este nestihal venovat (co ti poviem, DrD II $lol$ ). Skusim si to prejst v priebehu tohto tyzdna a dam stanovisko.
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Antarel
Příspěvky: 70
Registrován: 30. 12. 2009, 23:57

Re: Hodnotenia

Příspěvek od Antarel »

Já zatím čtu hry a zapisuju si, co se mi líbí a co ne, co splňuje kategorie a co ne. Body chci rozdělovat až u všech současně, abych to mohl hodnotit nějak objektivně.

Ještě jsem se chtěl zeptat k tomu hodnocení: Jsou dané hodnoty bodů pro určité situace, tedy pokud někdo má všechny ingredience, dobře začleněné ve hře, tak dostane 3 body, pokud je má všechny, ale už tam tak dobře nesedí, jsou to 2 body. Pokud nemá všechny (povinné), ale jenom dvě a to dobře implementované, tak je to 1 bod a pokud nemá všechny, nebo žádné, tak je to 0. A teď teda můj dotaz: Nebylo lepší hodnocení, že 3 body dostane ten, co nejlépe implementoval povinné ingredience, i v případě, že by použil třeba jenom dvě (a všichni ostatní taky jenom dvě, nebo méně)? Prostě maximum bodů dostane ten nejlepší ze skupiny, podobně jako se hodnotí SCIO testy, tedy 100% má ten, kdo má nejlepší výsledek testu a nemusí mít všechno dobře. Co vy na to? Je to jenom návrh, mě to připadá jako lepší hodnocení, ale záleží na vás, je to docela podobné s tím, že každý porotce udělá žebříček a pak se zprůměruje, a co už bylo v jiné diskuzi zamítnuto.
twitter: Antarel
FB: Martin Antarel

Zrovna překládám: Hotovo: Shotgun Diaries, po korektuře viewtopic.php?f=196&t=7545
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnotenia

Příspěvek od jonka »

tento měsíc se stěhuju a tak nevím jak budu stíhat, ale pokusím se..

Mytko: pořád mi chybí ten tvůj komentář ,-)
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnotenia

Příspěvek od Peekay »

V kontexte tohto postu sa zamyslam, ci tu situaciu s doskovkami neriesit rovno... ono totiz moze posobit dost divne, ked bude vytlaceny zoznam sutaznych prispevkov a potom dva z nich nebudu vobec hodnotene... ci myslite, ze je to v pohode?
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnotenia

Příspěvek od jonka »

je to podle me v pohode. porota proste vyda az konecny verdikt. tedka nevim jak bys to resil, krom toho ja jsem tu hru procetl jen zbezne a cist to mozna budu az pred koncem terminu, takze ted nejsem urcite schopen dat absolutni stanovisko ano-ne ve smyslu ze bych to oficialne vyradil ze souteze nebo tak..
...krom toho pořád čekám na ten Mytkem vzpomínaný Charlesův náhled .. : )
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnotenia

Příspěvek od Markus »

Já to pořád chápu tak, že je sice nebudeme bodovat, ale zároveň je okomentujeme, dáme své podněty ke zlepšení/kritiku, atd. Ve sborníku hodnocení budou samozřejmě uvedeny spolu s ostatními. Ne?
Uživatelský avatar
Mytko
Příspěvky: 1191
Registrován: 6. 5. 2005, 18:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnotenia

Příspěvek od Mytko »

Jonka: sorry, nestiham, nestiham, nestiham, ale urcite napisem.
DRD2
"I thrust that you understand it isn't just the Narator's job to make sure everybody's having fun. It's everybody's job to make sure everybody is having fun."
- Jonh Wick, Houses of the Blooded
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnotenia

Příspěvek od jonka »

ok, budu čekat, čekat, čekat.. : )
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnotenia

Příspěvek od Markus »

Jak jste na tom, panstvo?
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnotenia

Příspěvek od jonka »

úplně špatně. březen byl pro mě polokatastrofický co se týče zátěže, dávám tomu šanci poslední dva týdny že si urvu nějaký čas, ale nevím to jistě. v případě že to nedopadne se předem omlouvám a dám určitě vědět předem :/
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Zamčeno

Zpět na „Zákulisí RPG Kuchyně“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti