Podmienky sutaze

Archiv z tajných sekcí porotců pro přípravu RPG kuchyně. Všechny ročníky jsou v této jedné sekci.
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Podmienky sutaze

Příspěvek od Peekay »

Z diskusie ku sutazi:
PK píše:
crowen píše:btw otazka na porotu: Kolko autorov moze pracovat na jednej hre?
Urcite minimalne dvaja (precedent: Ecthelioni zatial kazdy rok).
crowen píše: Moze jeden autor odovzdat viac hier?
Urcite minimalne dve (precedent: Jonka minuly rok).

$lol$

Ale inak dobre otazky - na prvu by som ja intuitivne odpovedal "max. dvaja"... vo dvojke su taketo veci viac fun, ale trojica mi uz pride trochu vela (hlavne co sa produktivity tyka).

Pocet submissionov na autora by som nijako neobmedzoval - kto ma chut, cas a inspiraciu, nech pre mna za mna posle aj 20 hier.
Stotoznujete sa s mojim postojom, alebo navrhujete nieco ine?
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Podmienky sutaze

Příspěvek od jonka »

ztotožňujeme pán vedúci :wink:
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Mytko
Příspěvky: 1191
Registrován: 6. 5. 2005, 18:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Podmienky sutaze

Příspěvek od Mytko »

Ja by som povedal, ze na jednej hre sa moze zucastnovat lubovolny pocet ludi (teda nevidim dovod, preco to nejak obmedzovat).
DRD2
"I thrust that you understand it isn't just the Narator's job to make sure everybody's having fun. It's everybody's job to make sure everybody is having fun."
- Jonh Wick, Houses of the Blooded
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Podmienky sutaze

Příspěvek od Peekay »

A nechceme radsej, aby sa skupina styroch tvorcov radsej rozbila do dvoch dvojic a vyprodukovala dve hry?

(je mi to v podstate sumak, len dumem)
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Podmienky sutaze

Příspěvek od jonka »

pokud nebude vadit jim, že se podělí o jednu tabulku čokolády, tak mě to vadit nebude.
Krom toho vždy je tady pro ně riziko "jak pejsek a kočička pekli dort".

...pokud by se ale ukázalo, že společná práce nese kvalitativně lepší výsledky než práce jednotlivců, tak jsem pro striktní omezení na jednoho účastníka. Podle mne je v zájmu soutěže aby se soutěže účastnilo spíše 12 jednotlivců nežli 4 tříčlenné týmy.
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Podmienky sutaze

Příspěvek od Peekay »

jonka píše: ...pokud by se ale ukázalo, že společná práce nese kvalitativně lepší výsledky než práce jednotlivců, tak jsem pro striktní omezení na jednoho účastníka.
To uz ukazali minule rocniky $D *points in Ecthelions' general direction*

srsly though, dvojice zakazovat podla mna nema zmysel. Preto som pisal vo svojom povodnom poste, ze dvojice mi este pridu ok, ale trojica je uz asi too much - ked sa im nechce tvorit samym, nech sa daju do troch dvojic (kazdy s kazdym) a radsej vyrobia 3 hry :)
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Zamčeno

Zpět na „Zákulisí RPG Kuchyně“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti