[2008] Sekce pro vaše potěšení

Archiv z tajných sekcí porotců pro přípravu RPG kuchyně. Všechny ročníky jsou v této jedné sekci.
Uživatelský avatar
Bazi
Příspěvky: 267
Registrován: 10. 11. 2004, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi »

Poslal jsem ucastnikum potvrzeni
ve skutecnosti jsem ho poslal dvakrat, to prvni ma emailove adresy v predmetu, toz se nejak nepocita, ehm, ehm, nicmene aspon mate seznam adres pohromade, pokud byste chteli neco hromadne

pokud by nekdo touzil po zkompletovanych prispevcich pohromade v jednom zipu (treba Markus), muzu poslat
When everything goes bad, it suddenly comes Inverse!
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Ja bych si taky dal jeden zip, pane.

Obecne, da se rict ze sdoifujaw0923wndgfvjsxn protoze porotcem za chvili bude stejne kazdej druhej.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4711
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Zverejniť či nezverejniť pred ohodnotením?

Hm?
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Bazi
Příspěvky: 267
Registrován: 10. 11. 2004, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi »

Ja bych byl pro klidne zverejnit pred ohodnocenim, ale ohodnoceni zverejnit az na slezine
When everything goes bad, it suddenly comes Inverse!
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4711
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

My exact words.

Ostatní? Soso, Pieta?
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Zdravíčko
Sosáček píše:Citim se povinen oznamit, ze to jak Markus keca porote do prace a pritom je soutezici mi pripada hodne nefer vuci ostatnim soutezicim. Nemyslim ze by si mel ohybat pravidla (zvlast za chodu) jak se mu zachce, a fakt si rikam jestli nam taky nakonec po odevzdani nezacne rozkazovat ktera hra ma vyhrat, atd.
Ani nevíš, jak mě ten tvůj příspěvek ve veřejné sekci onehdá nasral a měl jsem sto chutí říct něco hnusného... leč neudělal jsem to, řekl jsem si, že nemá cenu výřit vodu. Sosi, uvědomuješ si, že jsem to byl právě já, kdo tuhle soutěž na Fóru zorganizoval a kdo sepsal pravidla? Řekl, že do toho tedy můžu trochu kecat.

Pro ostatní: neberte to prosím tak, že se vás snažím upozaďovat. Nikoliv, chci jen říct, že pořád bych rád kecal do pravidel a vyjadřoval svůj názor. Ale stejně tak bych nerad byl vyšachován úplně plyč a Sosáčkovo gesto "Markusi, drž hubu a nemotej se nám do toho" mě vážně namíchlo.

Nicméně co bude dál...

Jak podotkl Bazi, z verbováním porotců po soutěži se předem počítalo - bylo jasné, že před soutěží se přihlásí málo, protože někteří se alespoň pokusí něco napsat. Momentálně se přihlásil Peekay a Invictus, takže jsem je přidal do poroty. To znamená, že je nás 7. Kdyby se přidali ještě tak tři další, bylo by to super - myslím, že víc porotců = průkaznější hodnocení.

Líbí se mi, že jsou takhle v porotě zastoupeny různé typy hráčů. Například Joe "teoretik" je jeden extrém, na druhé straně já nebo Peekay ("teoretici", ale jinak) jsme druhý extrém. Totéž vy ostatní, každý máme trochu jiný vkus. To je super, protože to aspoň nebude "indie" soutěž, ale skutečně otevřená záležitost.

Mimochodem, od samého začátku se většina záležitostí ohledně RPG Kuchyně domlouvala veřejně - chtěl jsem, aby ta soutěž měla povahu "komunitního" počinu, nikoliv něčeho, co organizuje malá uzavřená skupina. To se také projevuje v tom, že do poroty může prakticky každý (resp. každý z RPG Fóra). Otázky typu "může tenhle do poroty?" jsou nemístné - vzpomeňte si, že i vás jsem přijal automaticky, neprobíhalo o vás žádné hlasování ani odborný posudek :wink:

Anyway... pojďme se soustředit na hodnocení.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Sakra... jsem příliš hrr a hrrr a zapomínám na to důležité. Takže...

Velké díky...
za to, jak jste se věci ujali. Díky za přípravu ingrediencí, vybírání příspěvků a všechny ty další věci. Bez vás by tahle soutěž nebyla. :wink:
Uživatelský avatar
Bazi
Příspěvky: 267
Registrován: 10. 11. 2004, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi »

Markus píše:Zdravíčko
Sosáček píše:Citim se povinen oznamit, ze to jak Markus keca porote do prace a pritom je soutezici mi pripada hodne nefer vuci ostatnim soutezicim. Nemyslim ze by si mel ohybat pravidla (zvlast za chodu) jak se mu zachce, a fakt si rikam jestli nam taky nakonec po odevzdani nezacne rozkazovat ktera hra ma vyhrat, atd.
Ani nevíš, jak mě ten tvůj příspěvek ve veřejné sekci onehdá nasral a měl jsem sto chutí říct něco hnusného... leč neudělal jsem to, řekl jsem si, že nemá cenu výřit vodu. Sosi, uvědomuješ si, že jsem to byl právě já, kdo tuhle soutěž na Fóru zorganizoval a kdo sepsal pravidla? Řekl, že do toho tedy můžu trochu kecat.

Pro ostatní: neberte to prosím tak, že se vás snažím upozaďovat. Nikoliv, chci jen říct, že pořád bych rád kecal do pravidel a vyjadřoval svůj názor. Ale stejně tak bych nerad byl vyšachován úplně plyč a Sosáčkovo gesto "Markusi, drž hubu a nemotej se nám do toho" mě vážně namíchlo.
Markusi, ac jsem obecne nekonfliktni clovek, citim momentalne potrebu se Sosiho castecne zastat. Jeho hlaska vznikla v dobe, kdy jsi byl ucastnikem. A nezlob se na me, ale v takovem pripade bys mel skutecne "drzet hubu a nemichat se do toho".
To, ze jsi soutez zorganizoval je vskutku cin hodny zasluh, ale jakmile se hodlas ucastnit, proste NEMUZES ovlivnovat pravidla. Nemuzes do toho kecat, a to ani trochu. Tecka.
Neni to fer vuci ostatnim ucastnikum a neni to fer vuci porotcum. Jakmile ses rozhodnul soutezit, presla odpovednost za dovedeni souteze do zdarneho konce na nas. A ne, ze nam do toho bude kecat nejaky zatraceny ucastnik. Byt by to byl puvodni organizator.

Takze - vitej zpatky, vezmi si od Joea plysove kladivko a ujmi se sve cestne predsednicke funkce.

A, Markusi, duvod tohohle prispevku - musime si tuhle zalezitost vyjasnit, obavam se, ze tenhle rozdil v nazorech je pomerne podstatny. Pokud se nedohodnem, je to pro me signal, abych priste v podobne funkci pod tvym velenim nevystupoval (nic osobniho, proste v tomhle nehodlam delat kompromisy a nez tu priste vytvaret napeti, proste budu jen zvedave ocumovat z povzdali)
When everything goes bad, it suddenly comes Inverse!
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Chápu...
...nicméně povšimni jsi, že jsem se se Sosáčkem onehdá nehádal, a vlastně se ani nechci hádat teď. Minulý příspěvek berte jako výštěk nabubřelého ega - v tu chvíli mě ta formulace dosti zaskočila. Jinak v zásadě uznávám, že máte pravdu, a se staženým ocasem ustupuji.

Pojďme se soustředit na hodnocení.
Uživatelský avatar
Bazi
Příspěvky: 267
Registrován: 10. 11. 2004, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi »

:)

Ok
When everything goes bad, it suddenly comes Inverse!
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4711
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Plyšové kladivko, plyšové kladivko... to bude problém. Sadu náradia obdržala veľactená Raven.... hmmm..

Príjmy Markus teda sudcovský plyšový talár. Dismissed.
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Hry! Hry!! Hry!!!

(hi everyone $D)

Sedim v robote a cakam, kym kolega spravi nieco co potrebujem, takze by som rad zacal co najskor s citanim :)

Ak treba, kludne mam k dispozicii hned niekolko serverov, kam by som to mohol vyvesit.
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Přišel jsem k vám z velké dálky, podívat se do obálky.

A pokusím se to co v obálce naleznu, neposlintat, nesežrat, ani jinak nepohanět.

Btw. nějak mi to uniká, ale kde se tedy bude možné dostat k těm odevzdaným pracem? Teda zdá se, že to zatím řešíte, tak teda počkám.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Bazi
Příspěvky: 267
Registrován: 10. 11. 2004, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi »

Budto pockas, az to Markus vystavi, nebo mi hodis mejla a ja ti to poslu
ale bacha, ma to cca 11MB
When everything goes bad, it suddenly comes Inverse!
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15030
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

Markus píše:Otázky typu "může tenhle do poroty?" jsou nemístné.
No, to byla moje otázka, protože jsem nevěděl, co na to pravidla, a neměl jsem čas v nich hledat; o nějaké zakazování vstupu vůbec nešlo.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Zamčeno

Zpět na „Zákulisí RPG Kuchyně“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů