Hlášky zo sleziny

Plánování a organizace jarní Sleziny. Jaj!
Zamčeno
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Hlášky zo sleziny

Příspěvek od Antharon »

Na slezine padlo toľko ukrutných hlášok, že nestojí za to ich pripomenúť aj iným. Na ktoré si spomínate vy?

Conlai: Hmmm.... A máte duálny... análny penetrátor... násilného vniknutia?
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

No ved pockaj, ked si pustim nahravku z RatPacku :D
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Příspěvek od Antharon »

už čakám
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Jo... měl jsem jednu co lehce složila Ilgira, jestli jí sem bude chtít dát (klidně může) :D .

Jinak herní (přeposláno z Nyxu):

Slezina RPG F tento víkend v Brně:

Playtest nově vyvíjené RPG hry Střepy snů (narativní, dilema mezi cílem a cenou za něj placenou, zatím to vypadá že to bude docela pěkný) - hrajeme v transhumanspace post-cyberpunku, dilema většiny z nás je rozpor mezi konečným cílem kterého dosahujeme zásahy na Síti a naší vlastní rozpadající se identitou.

Vtrhli jsme k jednomu hackerovi do bytu, tvářil se jako neviňátko.
Fritzs přinese u něj nalezený samopal: TAk co mi o tom řekneš?
Hacker: Tak se chránim ne? Kdyby třeba přišli takoví jako vy...

Akasha - supermoderní počítačový systém který umožňuje bleskovou analýzu informací pomocí využití brain-hackové kapacity. Je sice děsně cool, ale bohužel je také docela nový a tedy i trochu problémový.
Pieta: Nahodim na Akashe Windowsí ikonku...
Kelton: Akasha běží na Windowsech?
Erric/Sirien naráz totéž: Tak to se nedivim že to s ní de zkopce.



Jersonova hra 1939 - hra v okultním nacistickém Německu ovlivňovaném mimozemšťany (myslím že tu z toho už nějaké hlášky i byly)

Jde o spuštění nukleárního reaktoru s dodatkem mimozemské tecnologie. Susan /Sathel/ přesvědčuje profesora Steinhübela /Qualdezar/ což je teoretický fyzik pracující přímo pod profesorem Heisenbergem (skutečný historický kvantový fyzik) o tom, že ten reaktor nesmí spustit protože to povede ke katastrofě.
prof. Steinhübel /Qualdezar/: A kdo vy valstně jste?
Susan /Sathel/: No... původně jsem byla servírka

šediváci = pracovní název MZáků
Postava měnící jména jak ponožky /Ebon Hand/: Když spustíte reaktor, sesypou se na vás šediváci ze všech stran.
prof Steinhübel /Qualdezar/: Nemáte nějaké zbraně? /společné pohledy. profesor zoufale dodává:/ navíc?

Ebonova postava pracuje pro dvě rozdílné tajné služby, občas je varován jednou službou před druhou, někdy dokonce je varován sám před sebou, známý je asi pod pěti jmény (na všechny má doklady) a spolupracuje s kdovíčím. V Jersonově multikampani byl od začátku celé dva roky a ze všech postav nahromadil nejvíce informací a získal nejucelenější obraz dění ze všech.
Zrovna teď se řeší riziko zničení planety při aktivaci reaktoru
Prof. Steinhübel /Qualdezar/: Pro koho pracujete vy?
Ebon Hand: V tuto chvíli? /pauza/ Pro lidstvo

anderes = nacisté využívající mimozemské technologie. Totenkopf = divize SS
Bifi /také nějaký profesor fyziky, kolega Steinhübela/: Takže zapneme experimentální reaktor, přiběhnou Anderes, přiběhnou mimozemšťani, přiběhne Totenkopf a já mám dělat co!?

Z budoucnosti k nám zasahují poruchy reality které se odehrají po spuštění reaktoru
Bifi: Už takhle mě znepokojuje že máme jednoho člověka který je naráz na dvou místech
prof. Steinhübel /Qualdezar/: To mě také, zvláště když to jsem já.

Zapnuli jsme reaktor (Bifi zapnul reaktor), zničili jsme svět. Přeživší jdou ve skafandrech po planetě bez atmosféry. Bifi vidí následky své práce a chce spáchat sebevraždu zastřelením, ale rukavice skafandru se neprotáhne ke spoušti.
Bifi: Tak já si sundám skafandr
Jerson: Nedá se tam dýchat...
Bifi: To je vpořádku



Hráli jsme ukázkovou hru Mage: The Ascension. Nebylo to tak jak by to mělo být, nakonec vysvětlit narychlo na one-shot MtA není moc sranda, takže to bylo pojato trochu méně důsledně než jak by MtA mělo být, ale i tak to byla super hra.
Jeden hráč udělal EMO mága ujíždějícího na drogách, jedna hráčka měla tanečnici a další byl takový povaleč hospodský.

Zápletkou byl Wraith jedné prastaré upírky který se snažil dostat do materiálního světa (kosmologii jsme kapku říznul novejma - twihhlightem a hisilem), tanečnice v parku zatančila Nepálský tanec smrti jen tak, tak jsem jim předvedl co se děje když si magicky aktivní bytosti zahrávají se symbolikou - Wraithka se dostala do reality a posedla ji. To se vyřešilo, i když ne bez zranění.
Ilgir (dopáleně řve na ostatní): TY už to nehul, TY už to nepij a TY už to netanči!!

Filip (EMO postava - hraje v nějaké kapele) se na začátku vyspal s nějakou fanynkou, zapojil svou EMO osobnost plus to že měl během dialogu lehce magické halušky - flashové vize od té wraithky a dosáhl toho že se ta holka totálně složila, rozbrečela a prostě jí odrovnal.
Filip: Takže mi nedáš svoje číslo?

Wraithka v touze upozornit na sebe a přimět mágy aby jí pomohli posedne jednoho studenta přímo před mágem - profesorem, zařve o pomoc a skočí z pátého patra. Po universitě okamžitě proběhnou klepy v následujícím vývoji:
student spáchal sebevraždu, profesor byl u toho
student spáchal sebevraždu kvůli profesorovi
studenta zabil profesor
student zabil profesora
student s profesorem se zabili.
...
Filip pak šel za tím profesorem se poptat co se vlastně stalo.
Filip /EMO/: Zabil jste ho?
Goran (no-nyx, ne ten místní): Ne, proč bych to dělal?
Filip: A proč ne?

Postavy (zatím noví principů moc neznalí mágové) dávají dohromady amulety na ochranu před nemrtvými. Jedna postava přinese pár cetek, Filip /EMO/ přinese pár EMO cetek, ale řekl jsem si že bude funny když bude některá z nich skutečně nějak aktivní. Freyjina postava měla Sféu Prime, takže to poznala.
Freyja: Kdes vzal tenhle?
Sirien /GM, po filipově tázavém pohledu/: Nevíš, od nějaký fanynky která Ti dala tak před měsícem
Filip: Vyrobil jsem ho.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

Sirien (po seznámení s Freyjou a Bariss) večer zamyšleně pokuřuje před chatou a praví:
"Když vidím, jaký máte pěkný sestry, tak skoro lituju, že jsem jedináček.
I když... vlastně ne... to by byl incest."

Vzápětí jde kolem Joe a nese si sekyru.

Sirien: "Třicet případů majora Zemana?"
Joe: (ožene se po něm sekyrou) "Tridsať jedna!"
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Z diskuze o hře Og:
"Ne" není ve standardní slovní zásobě.

Hlášky z Ogu nemá smysl reprodukovat, bylo jich víc než dalmatinů v pohádce, ale nejvtipnější na nich bylo omezení na pár slov.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

ilgir píše:Sirien (po seznámení s Freyjou a Bariss) večer zamyšleně pokuřuje před chatou a praví:
"Když vidím, jaký máte pěkný sestry, tak skoro lituju, že jsem jedináček.
I když... vlastně ne... to by byl incest."

Vzápětí jde kolem Joe a nese si sekyru.

Sirien: "Třicet případů majora Zemana?"
Joe: (ožene se po něm sekyrou) "Tridsať jedna!"
Joe rád sekyra $D
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Tafif
Příspěvky: 1029
Registrován: 9. 4. 2007, 17:46

Příspěvek od Tafif »

"Sekyra" není ve standardní slovní zásobě. "Rád" není ve standardní slovní zásobě. "Joe" není ve standardní slovní zásobě.

Tys musel hodil alespoň 4!
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Začínám přemýšlet jak se Og hraje.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Příspěvek od Antharon »

Náhodou z ogu vypadávali kruté hlášky, ktoré by za reprodukovaním mali mať určite počet použitých slov:
takto nejak:
Chlupatý jěskyně buch buch buch (3-niečo v zmysle svatební noc)
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Siriene obdivuji, jak si to všechno pamatuješ!
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

No... třeba protož si to píšu? :D
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Zamčeno

Zpět na „Jarní Slezina 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů