Dojmy zo Sleziny

Plánování a organizace jarní Sleziny. Jaj!
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quentin »

Výborná akce $D

viděl jsem best friends, dvoje střepy, jersonovu hru, planescape, pendragon... výborné kousky

těším se na příští, kde už budu určitě víc hrát, nedejbože masterovat.
Long live Markus!
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Bariss
Příspěvky: 364
Registrován: 24. 11. 2007, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bariss »

Moje historicky první slezina..

Byla jsem moc ráda že jsem tam jela i když jsem to do poslední chvíle nevěděla a navíc že jsem tam mohla zůstat až do konce. Hry byly skvělé (ať už deskovky nebo RPG)

Největší zážitky mám ale na Ratpack...dokonalá hra $D vidět Markuse jako krysu která navíc napodobuje kočku, shazovat sokolovi hnízdo z věže a barvit se na zeleno ještě k tomu když sokol v noci nevidí (nebo "ten velký stroj co dělá vííííííííí" $D )(a ty pověstné jedničky :wink: )...no prostě a jednoduše ta hra byla skvělá a nezapomenutelná:D těším se až si ji zase zahraju...

a v neposlední řadě (jak to nazval...kdosi už nevím $D ) závěrečná terapie v kroužku....

Btw. A rada pro všechny kdo to ještě neví na další slezině Bajovi nikdo neberte hadr a smeták mohl by vám zakázat účastnit se další sleziny :>:o/ :-)=

Btw.2 Jinak děkuji všem co se mnou měli tu trpělivost :D a na příští slezině se (doufám) zase uvidíme :)
Nesnáším lidi, co jen trollej, protože nedokážou říct nic inteligentního k věci.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Nejlepší Slezina ze všech.

Zase. 8)
zdendas
Příspěvky: 43
Registrován: 10. 5. 2007, 14:38

Příspěvek od zdendas »

Parádní akce. Velmi mě mrzí to neustálé odjíždění, ale bohužel povinnosti jsou povinnosti.

Takže se přidám k ostatním s konstatováním, že jsem nestihl pokecat ani s polovinou lidí se kterými jsem chtěl a na příští Slezině si to budu muset vynahradit.

Her jsem si moc neužil, ale každopádně na Ug určitě hodně dlouho nezapomenu (zvlášť na zázrak s bobrem) a můj osobák už zaujal čestné místo na nástěnce.

A na závěr bych chtěl poděkovat všem zúčastněným kolem diskuse o komerci v RPG u nás. Bylo to pro mě víc než podnětné a rozhodně doufám, že na příští akci bude víc informací a budeme se moci bavit zcela konkrétně.

PS: kdy a kde budou fotky?
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6642
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boubaque »

zdendas píše:PS: kdy a kde budou fotky?
Odkazy na fotky jsou v tomhle tématu: http://rpgforum.cz/viewtopic.php?t=5683
Brzo snad přibudou ještě Markusovy fotky...

P.S. Já jsem na slezině prošvihl diskusi o komerci v RPG u nás? Sakra! :)
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Příspěvek od Antharon »

To si o moc neprišiel, ja som to neprešvihol, utvrdil som sa v tom, že tieto veci nie sú pre smrteľníkov $P
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
dvorax
Příspěvky: 155
Registrován: 23. 5. 2006, 08:20

Příspěvek od dvorax »

Nebudem sa rozpisovat o tom, ako bolo skvelo, to uz urobili mnohi a v mnohom je to pravda pravduca. Bol to naozaj prijemne prezity vikend a ani trochu nelutujem, ze sme dorazili medzi prvymi a medzi poslednymi odchadzali.
Bolo super, ze sme dorazili zo zaciatku a tak som mohol mena a tvare zaradovat postupne a nie naraz ako ti, co prisli v sobotu.
Bolo super, ako sme zneskodnovali smradlavu chladnicku.
Bolo super, ze som dobre pokecal s bubakom, erricom a quentinom, mrzi ma, ze som si zahral len s jednym z nich.
Bolo super, ze som hral ocakavaneho Conana a ze som sa necakane votrel Conlaiovi aj do dalsej hry s Ebonom, Qualdezarom a Jersonom.
Bolo super, ze som sa odhodlal a zrealizoval Pendragon demo - dufam, ze sa to pacilo aj hracom.

Ako uz niekde pisal Aljen, trochu ma zaskocili hluche miesta, kde sa nehralo "ziadne" RPG, resp. ze ohlasenych a pripravenych hier nakoniec nebolo tolko, ako som si predstavoval z povyku na fore - a tak sme si nakoniec museli sami zorganizovat Polaris (teda nie ze by bol zly). Je mi jasne, ze pre starych harcovnikov je prijemne posediet a pokecat so starymi znamymi, pre nas novacikov to ale miestami vyzeralo ako posedenie na chate s obcasnymi hrami.
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

dvorax: Pendragon byl super, kdybych mel moznost rozjel bych kampan se starymi spoluzaky ze stredni:o) Skoda ze jsme nemeli vic casu a odhodlani, myslim ze ten turnaj by byl fajn. Kazdopadne dik za demo i za pokec.

Ja jsem byl docela rad, ze jsem mohl posedet a pokecat, protoze na minule slezine jsem hral od rana do vecera a dost se to podepsalo na me fyzicke i psychicke kondici. Ale priste panove slovaci uz budete vedet jak se veci maji a pripravite se dopredu, abyste sami sebe zabavili :D
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Dvorax: Erricův první odstavec bych si mohl skopírovat s tím, že bych to asi nehrál se spolužáky ze střední a že jsme kecali na procházce :wink: .

Polaris jsem nějak minul - snad se k němu dostanu na nějaké jiné Slezině.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 913
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kin »

Já sice opožděně, ale přeci (sem hrozně línej psát...)
slezina byla parádní :), asi si koupim vlastní baliček magiců abych je příště nemusel sockovat od někoho jinýho, vezmu víc piva, nějaký to maso na gril a ebonovy ze slovenska dědovu domácí pálenku .)
Jinak všem děkuji, nejlepší víkend za dlouho dobu.
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Zamčeno

Zpět na „Jarní Slezina 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů