Airsoft na Slezině

Plánování a organizace jarní Sleziny. Jaj!

Airsoftové zbraně na Slezině RPG

mě budou více či méně zajímat
11
61%
jsou mi volné, pokud mě nebudou rušit
7
39%
nemají co dělat a nechci je tam (napíšu do tématu proč)
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 18

Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Tak jsem včera zjistil, že číňani vyrábí airsoftové zbraně celokovové (některé), a kromě toho mají v nabídce i pušky, které nevyrábí nikdo jiný a zrovna ty které by se mi líbily. Tak jestli FN2000 nezačne vyrábět někdo jiný, možná je časem vezmu na milost, prý to nejsou až tak strašné zbraně.
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

No vzhledem k tomu, že mě Airsoft láká už určitou dobu tak tu možnost pohrát si s roztomilou gunou uvítám. A poděkuji Jersonovi za to, že mi poradí jak kde a za kolik schánět zbraň.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
hugo
Příspěvky: 387
Registrován: 6. 2. 2007, 16:31
Bydliště: Čistší část Smogové kotliny

Příspěvek od hugo »

Hele Jersone, kdyz nad tim tak premyslim. Vezmi prosim te ssebou toho DE jestli budes moci.
Potreboval bych si totiz vyzkouset, jak mi padne do ruky, s ohledem na skutecnost, ze bych si DE rad poridil (jako 44citku ne jako kulickarnu, tam by to bylo jedno), ale mam kratke prsty.
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Souhlasím
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Á, pán je na velké zbraně (: )

Když to vyjde, vezmu s sebou dva nebo tři Deserty, abys to měl jak vyzkoušet.
Já si chtěl původně koupit něco menšího, třeba Colt 1911 má úplně dokonalou ergonomii, ale na mojí ruku byl moc malý a špatně se mi držel.
Nicméně si vůbec nejsem jist, jestli bych v ruce udržel ocelového Deserta v jakékoliv pistolové ráži - tedy při střelbě.

Jo, a je to velká a neskladná kráva, vůbec nechápu, tak to agenti v Matrixu mohli nosit pod sakem. Podpažní pouzdro v potřebné velikosti jsem na něj nesehnal.
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Chápu. Prosímtě co všechno pistolového máš?
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Jen Desert a Glock 17 (starý). Kluci mají ještě Colt 1911 a Walther P38, když mi je půjčí, tak je přivezu taky.
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Jůůůů, přivez mi Glocka!!!
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15030
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

Jerson píše:Když to vyjde, vezmu s sebou dva nebo tři Deserty, abys to měl jak vyzkoušet.
Já si chtěl původně koupit něco menšího, třeba Colt 1911 má úplně dokonalou ergonomii, ale na mojí ruku byl moc malý a špatně se mi držel.
Mám kuličkovýho deserta z přesně týchž důvodů. (:
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Jiron píše:Jůůůů, přivez mi Glocka!!!
Přivezu ... je to moje nejstarší bouchačka tak už asi nebude střílet tak boře, i když pružinu má ještě dobrou ... stejně přemýšlím že se ho zbavím.

Pieto, a jakou verzi Deserta?
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15030
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

Jerson píše:Pieto, a jakou verzi Deserta?
Ani Marui, ani noname, něco mezi... Tuším, že UHC.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
hugo
Příspěvky: 387
Registrován: 6. 2. 2007, 16:31
Bydliště: Čistší část Smogové kotliny

Příspěvek od hugo »

Jerson píše:Á, pán je na velké zbraně (: )
1) prvni a rozhodujici je se zbrani umet zachazet, umet ji ovladat a pouzivat a hlavne kdyz prijde na lamani chleba ji umet rychle vytasit. Beztoho je cokoliv na h...
2) Velka raze ma velke charisma, hlavne pro toho, kdo se diva dovnitr tim nespravnym koncem 44citka vypada obludneji nez 22citka (nepocitaje v to filmari vypestovane sub-charisma vlivem filmu napr. Dirty Harry ehm...), 50AE uz vetsinou trha i ruce toho kdo z ni strili, mam sice pazoury silne, ale nejsem az tak moc hardcore, abych to zkousel.
Nicmene bez bodu 1 je tohle uplne knicemu !!!
3) zbran s uzamcenym zaverem a pevnou hlavni se v pripade potreby da pouzit jako zbran na blizko obzvlast kdyz vazi v realu asi dve kila. otocit v ruce, chytit za hlaven a majznou pazbou do kokosu. Neni to optimalni, ale kdyz neni zbyti a Pan Buh dopusti...

{EDIT1}
DE a podpazni pouzdro ???, to dokazou vymyslet jen filmari, ne?

A k tomu kopani a pod. Bude zalezet na pouzit hlavni, treba magnaport s tim bude nejak michat, za druhe pokud se nemylim je to taky tak tezka krava k vuli tomu, ze to ma takove raze, aby to aspon trochu pohlcovalo a kompenzovalo.

Ostatne pokud na to dojde a budu porizovati sobe, budu se starat o to, aby se dal opatrit nastavnou pazbou. Pro sebeobranou strelbu je to samozrejme nahov. Ale ve chvili, kdy se k DE da poridit ruzne dalsi vybaveni, jako optika, delsi hlaven a pod je to uz zajimave. (Munchkinismus 2 v 1 - tezka pistole a lehka karabina)
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Jerson píše:
Jiron píše:Jůůůů, přivez mi Glocka!!!
Přivezu ... je to moje nejstarší bouchačka tak už asi nebude střílet tak boře, i když pružinu má ještě dobrou ... stejně přemýšlím že se ho zbavím.

Pieto, a jakou verzi Deserta?
Tak když se toho zbavíš tak tady máš zájemce.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Jersone nevím jeslti jsme si dobře rozumněli. Na SLezině na to určitě mít nebudu.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

S ohledem na počasí, Jironovu nepřítomnost, deset potenciálních a tři vyjádřivší se jedince hlásím finální představu o výzbroji, kterou s sebou povezu.

1x Desert Eagle (ze kterého nebudu střílet, jestli teplota nevyleze nad 15°C)
1x Socom (hodně velká pistole, ze kterého se dá střílet prakticky kdykoliv)

K dispozici mám dalšího Deserta, Colt 1911, Walther P38 a Glock 17, ale ty vezmu jen na výslovné přání, aby se mi do batohu vešlo i něco jiného.
No a pokud by měl někdo zájem vyzkoušet brokovnici SPAS, tak ... to asi podle toho kdo a jaký projeví zájem.
Zamčeno

Zpět na „Jarní Slezina 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti