Meče na slezině

Plánování a organizace jarní Sleziny. Jaj!
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Meče na slezině

Příspěvek od Erric »

Budete brat zase zelezo? Jirone, Quentine? A bere jeste nekdo dalsi?
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4711
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Zelezo, zelezo, hur hur hur hur! :-)=
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quentin »

predem rikam, ze treninky u larse se na me vubec nepodepsali, takze necekej zadnou velkou vyzvu.

kazdopadne si zbran urcite vezmu! :wink:
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

Joe píše:Zelezo, zelezo, hur hur hur hur! :-)=
To je jako jo nebo jako ne?
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

Quentin: Cece, ja od sleziny sermoval dvakrat :-? ... Jestli trenujes, tak to se mam na co tesit :D
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

To je asi "jo" ale pro ostatní. Erricu ještě nevím jak se povezu na Slezinu. Pokud autem tak si železo asi vezmu pokud vlakem tak ne.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quentin »

ja to myslel vazne. Nesermoval jsem od posledni sleziny ani jednou. Treninky sestavaji z ruznych cviceni, kroku, nacvicovani zakladnich veci, ale na samotny serm neni cas. Zni to hloupe, vim, ale je to tak.

(avsak tahle slezina neni posledni :-)= )
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Quentin píše:ja to myslel vazne. Nesermoval jsem od posledni sleziny ani jednou. Treninky sestavaji z ruznych cviceni, kroku, nacvicovani zakladnich veci, ale na samotny serm neni cas. Zni to hloupe, vim, ale je to tak.

(avsak tahle slezina neni posledni :-)= )
Jsme na tom dost podobně. Ale já necivičil ani ty kroky. Už tehdy jsem měl zdegradováno a letos to bude ještě horší.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

Quentin: Hmm to je nejake podivne. Ale chapu, ze vetsina ucitelu sermu uci zpusobem: "co nejdelsi vyukovy cas a co nejmin toho zaka naucit". Je to skoda, protoze si myslim ze bojove umeni se da ucit i jinak (tj. nakopat do sebe zaklady a pak skillovat a skillovat pod dohledem nekoho, kdo ti rekne ze to delas blbe, ale porad neco delat a porad se ucit nove veci a skillovat stare; ale nevim o nikom, kdo by to takhle u nas ucil).
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Erric píše:Quentin: Hmm to je nejake podivne. Ale chapu, ze vetsina ucitelu sermu uci zpusobem: "co nejdelsi vyukovy cas a co nejmin toho zaka naucit". Je to skoda, protoze si myslim ze bojove umeni se da ucit i jinak (tj. nakopat do sebe zaklady a pak skillovat a skillovat pod dohledem nekoho, kdo ti rekne ze to delas blbe, ale porad neco delat a porad se ucit nove veci a skillovat stare; ale nevim o nikom, kdo by to takhle u nas ucil).
Takhle se to většinou učí ve skupinách. Jinak znám pár (doslova) učitelů, kteří učí způsobem: Nový věci, nový věci, nový věci a skilluj si sám s par kámošema a až budem dělat něco podobnýho tak ti řeknu, že to děláš blbě.

A to taky není špatný. Ale tedy horší než to co uvádíš ty.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quentin »

erric: tak ted presne vim o cem mluvis ( :( )
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

Nechci to jakoze tak zjednodusovat a urcite NErikam: "Rychle se to naucit a pak rozkrikovat, ze umim sermovat." Je stejne potreba tim stravit nekolik let, nez si clovek muze rict, pochopil jsem o co tam de a neco malo umim. Ale tak nejak pocituju, ze proste trenink bojoveho umeni ma byt intenzivni s hromadou opakovani, ale take zabavny a proto se clovek musi ucit nove a nove veci. Zacal jsem ted tak trochu delat thai-box a tam je to presne tak jak rikam. Clovek se tam nehorazne zridi, ale principem te vyuky je bez zastaveni skillovat a skillovat a mezitim pomalu pridavat pokazde nejakou novou vec s tim ze tam je porad trener, ktery te opravuje.
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Erric píše:Nechci to jakoze tak zjednodusovat a urcite NErikam: "Rychle se to naucit a pak rozkrikovat, ze umim sermovat." Je stejne potreba tim stravit nekolik let, nez si clovek muze rict, pochopil jsem o co tam de a neco malo umim. Ale tak nejak pocituju, ze proste trenink bojoveho umeni ma byt intenzivni s hromadou opakovani, ale take zabavny a proto se clovek musi ucit nove a nove veci. Zacal jsem ted tak trochu delat thai-box a tam je to presne tak jak rikam. Clovek se tam nehorazne zridi, ale principem te vyuky je bez zastaveni skillovat a skillovat a mezitim pomalu pridavat pokazde nejakou novou vec s tim ze tam je porad trener, ktery te opravuje.
Já to chápu. Nedávno jsem byl na tréninku jedné skupiny, která tímhle způsobem cvičí svoje členy.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4711
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Potvrdzujem spomenutý spôsob - takisto som cvičil Kendo: nemal som v podstate šajnu čo a ako a hodili ma do vody - cvičil som s ostatnými to, čo oni a popri tom mi bolo ukazované čo a ako.

Škoda, že som to musel nechať :>:o/
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quentin »

Jiron píše:Já to chápu. Nedávno jsem byl na tréninku jedné skupiny, která tímhle způsobem cvičí svoje členy.
mno to je takova hardcore moznost - a totiz, ze lars prijima i do te svoji skupiny, kde by si asi dali zalezet, aby me to rychle naucili ... ale zas tak vazne se mi do toho jit nechce (uz takhle nemam zas tolik casu)
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Zamčeno

Zpět na „Jarní Slezina 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti