Jersonovy hry

Plánování a organizace jarní Sleziny. Jaj!
Zamčeno
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Jersonovy hry

Příspěvek od Jerson »

Na Slezinu mám naplánovanou předehru k finále Druhé války o svět. Bajo, Bifi, Ebon, Sathel a Sirien už přislíbili účast, takže v této hře mám prakticky plno (leda kdyby si chěl někdo zahrát CPčka, ať neutrální nebo protivníky)

Nicméně pokud by měl někdo zájem zahrát si Čas pro hrdiny, ať v tomto settingu, nebo jiném, a třeba vyzkoušet si systém dějových zvratů, tak rád vyhovím.
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Jestli v tu chvíli budu mít čas, klidně si nějaké CP střihnu :P
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

nezbývá mi než souhlasit s účastí, Jerson totiž říkal něco o tom že vezme nějaké brokovnice či co $D
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Ja se na to uz tesim. SPZ bych si take rad vyzkousel, nebo aspon videl. Nemusi to byt v ramci nasi hry ale treba v ramci nejake epizodni scenky.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Do té plánované hry se tento princip nehodí, ale budeš moct otestovat alespoň řešení konfliktů místo řešení úkolů. S SDZ tedy budu tak napůl počítat.
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Já se hlásím. Nabízím i předehru k předehře. Nový systém mě totiž ryze fascykluje a na mástrování tentokrát asi nemam, když mi zase nepřivanou nějaké inteligentní větry..
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Tak jo, připravím nějakou menší epizodu, na které otestujeme Systém dějových zvratů a Magii rovnováhy :-)
Uživatelský avatar
hugo
Příspěvky: 387
Registrován: 6. 2. 2007, 16:31
Bydliště: Čistší část Smogové kotliny

Příspěvek od hugo »

Trevenorboven píše:Já se hlásím. Nabízím i předehru k předehře. Nový systém mě totiž ryze fascykluje a na mástrování tentokrát asi nemam, když mi zase nepřivanou nějaké inteligentní větry..
Ha tohle mi neda ikdyz su OT...

A ha, pan je suvenyr, pouziva cizi termity. :lol:
Smoking kills ... space marines
-------------------------------

hraju:
Projekt Omega - Omega 45
vedu:
Skládačka - Fantasy of manner d20/DnD3.75 + neco navic proto, Quentine, DnD3.5e v tvem podpisu je malinko zavadejici
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Goran píše:Jestli v tu chvíli budu mít čas, klidně si nějaké CP střihnu :P
Já taky.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Takže, za sebe říkám, že ta půlroční příprava, výběr hráčů, rozdělení informací nejen před hrou, ale jejich dávkování během roku a půl hraní, výměna informací mezi mou skupinou a lidmi z RPG a i video natočené mými hráči se opravdu vyplatilo, a celá akce vyšla úplně skvěle.

Tedy, samozřejmě že je to Svět podle Jersona, takže pro jeho záchranu bylo třeba zabít dvě a půl miliardy lidí (tedy všechny lidi na Zemi mínus pět přeživších, Sathel hrála pouze šediváckou kopii člověka.

Své hráče jsem vyzpovídal dostatečně, takže pokud chtějí, mohou napsat svůj pohled pro ostatní, přípaně mi dodatečbně říct nějaké detaily ke hře.

Všem ještě jednou děkuji.
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quentin »

Tahle hra byla grandiozni! Gratulace :)
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7470
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

Now I am become Death, the destroyer of worlds.

Som veľmi vďačný za dôveru, ktorú si vo mňa, Jerson, vložil a že som mal možnosť zohrať takú kľúčovú úlohu v Tvojej kampani.

Ak sa chceš pobaviť o premise v Tvojej hre, tak môžeme cez PM. Trocha som rozdiely medzi Tvojou hrou a naším príbehovo orientovaným hraním rozoberal s Dvoraxom v aute po ceste domov. Kľúč asi leží v tej "zmysluplnej voľbe" a opakovanom zjavovaní sa morálnych otázok, ktoré sú relevantné pre hráčov, v hre.
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Jarní Slezina 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti