Doskovky a iné hry na jarnej Slezine 2008

Plánování a organizace jarní Sleziny. Jaj!
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Já povezu Hru o Trůny, Munchkin Bites a možná Dark Influences (jestli najdu někoho kdo to se mnou odzkouší než tam pojedem :roll: ).
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Magic
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Ano, Magic. A možná taky VtES.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

VtES!

SEB, TI3 mi nepride ako vhodna hra na Slezinu - za ten cas, kym odohras jednu rundu, si mozes vyskusat tri ine full-blown RPGcka (ludia, co boli na PKCone 1 mozu potvrdit).

Z rovnakeho dovodu v podstate trochu vaham, ci tu Dunu nakoniec zoberiem. Ale asi ano - ked nic ine, tak sa nou aspon mozu ludia pokochat :D
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
SEB
Příspěvky: 588
Registrován: 14. 6. 2005, 14:21
Bydliště: Praha

Příspěvek od SEB »

Peekay píše:VtES!

SEB, TI3 mi nepride ako vhodna hra na Slezinu - za ten cas, kym odohras jednu rundu, si mozes vyskusat tri ine full-blown RPGcka (ludia, co boli na PKCone 1 mozu potvrdit).

Z rovnakeho dovodu v podstate trochu vaham, ci tu Dunu nakoniec zoberiem. Ale asi ano - ked nic ine, tak sa nou aspon mozu ludia pokochat :D
je mi to jasný - proto jsem psal že ve třech sezeních - prostě když se nic neděje, sednout k rozehranýmu galktickýmu konfliktu...
---
Servant of my own vice.
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

VTES vůbec není jistý.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Zamčeno

Zpět na „Jarní Slezina 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů