Bifiho hra/-y

Plánování a organizace jarní Sleziny. Jaj!
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Já potvrzuji svoji účast na hry, které povedeš.

Nič neslubuj a vezmi henty kokotske podklady. :D

2Peekay: já zatím čekám na premiéru hry s panem vysokým 8)
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Přehlédnu-li fakt, že máš ve svých hrách beznadějně plno, prohlašuji, že se raději na žádnou Tvou hlásit nebudu, neboť naše společné hry (vyjma MW) jsou poznamenány tím, že na nich vždycky někdo usne. Posledně jsem to byl já 8), což je potupné.
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7470
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

Bifi píše:Zatiaľ nič nevylučujem a vezmem so sebou potrebné podklady, ale ani nič nesľubujem.
Kokotská veta, až to bolí. $D
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Bazi
Příspěvky: 267
Registrován: 10. 11. 2004, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi »

Conan?

CONAN !
When everything goes bad, it suddenly comes Inverse!
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bart »

promiň, bifi, ale moje tělo sežrali vlci dřív, než jsem na tu sibiř vůbec dorazil... nemůžu přijet, uvolňuju svoje místo.
ale díky, snad na podzim
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7470
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

Díky, že dávaš vedieť.
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Vyjadřuji zájem o Khutululú.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Aljen
Příspěvky: 5282
Registrován: 26. 2. 2008, 12:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aljen »

Vidim ze je to beznadejne plne, ale aj tak vyjadrujem svoj zaujem o Call of Cthulhu.
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Ja len tak na okraj - tentokrat sa naozaj, ale naozaj nehodlam nechat vysackovat do statusu "nahradnika". Velmi ma zaujima CoC, velmi ma zaujima Sibir, velmi ma zaujima Komisar ako postava, velmi ma zaujima sovietske Rusko ako take, a Bifi je realne v BA menej ako v inych europskych mestach ;)

(plus s nim nehram ziadnu dlhodobu hru, takze naozaj nevidim dovod)
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7470
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

Všetkých vás sklamem, a je mi to veľmi veľmi ľúto. Pôvodne som plánoval CoC na piatkový poobedný blok. Žiaľ pracovne som v piatok v Bruseli a prilietam do Viedne 22.10, čo znamená, že sa domov dostanem tak 23.30. Na Slezinu dorazím v sobotu okolo obeda a poobede hrám v Jersonovej apokalypse. Večer budem obkendovať okolo a hrať či diskutovať v malých skupinkách, ale asi nič veľmi vážne - chcem si užiť aj ľudí. (Tak či tak začať hrať hento scenário o 22.00 - 23.00 je zabiják - hlavne kvôli únave a tomu, že neviem odhadnúť, na koľko hodín to naozaj je.) Napriek tomu som si hovoril, že snáď to nejako pôjde, ale pracovné a iné povinnosti sa nakopili tak, že som si nakoniec povedal, že popri tom malom množstve času, čo som mal k dispozícii na prípravu (preklady oficiálnych dokumentov, herných handoutov, backgroundov postáv a tajných depeší plus prerábka všetkých postáv a celého dobrodružstva do mojej WWII modifikácie d20) to naozaj radšej vzdám. A veľmi ma to škrie.

Anyhow, aby som to nejako vynahradil:
- Prípravu urobím v najbližších týždňoch. Budem mať čas pripraviť aj soundtrack a možno nejaké props (nemáte niekto kusy sovietskych vojenských uniforiem? či repliky zbraní?). Prípadne od niekoho veľmi privítam ponuku robiť gamemastera-technika. Dobrodružstvo dostanú možnosť odohrať najprv šiesti bratislaváci (alebo ľudia, ktorí sú ochotní docestovať) odhadom 14. júna (šlo by to inak aj skôr, ale som 2 týždne v Lisabone). Tam aj uvidím, ako dlho to trvá a na základe feedbacku budem mať možnosť aj upraviť postavy.
- Celé dobrodružstvo potom urobím na jesennej Slezine, pričom prednostné právo budú mať ľudia teraz prihlásení. Výhoda: budete to mať otestované a fakt dobre pripravené.
- Teraz môžem vziať so sebou d20 CoC a zopár predrobených postáv a na mieste spáchať krátku exkurziu kinom Raj, ak vyjde čas.

Je mi to naozaj ľúto, lebo to dobrodružstvo pôsobí ako kríženec Cold City (teda témy dôvery a ideológie), Delta Green (tajných služieb), ideálov komunistickej revolúcie videných neľútostnou realitou a kozmického hororu. A to celé v zime a izolácii. Proste čo môže byť lepšie.
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Bifi píše:Dobrodružstvo dostanú možnosť odohrať najprv šiesti bratislaváci
Tak toho komisara by som potom poprosil :)
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Bifi, vem si flash disk na slezinu.
Zamčeno

Zpět na „Jarní Slezina 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti