[info] Přijeďte na Slezinu RPG Fóra

Plánování a organizace jarní Sleziny. Jaj!
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

[info] Přijeďte na Slezinu RPG Fóra

Příspěvek od Markus »

Jarní Slezina RPG Fóra 2008

Slezina, někým též nazývaná setkání, sraz, sjezd, slet, atd... je naší tradiční akcí, která se opakuje každého půl roku. Její smysl je prostý - společně se sejít, poznat se, popovídat si, zahrát si.

Slezina je neformální akce spočívající v tom, že skupina lidí z Fóra (obvykle tak 20-30) se sebere a vyrazí na víkend někam na chatu. Děje se tam přesně to, co byste očekávali od party RPG hráčů na chatě - povídá se, vaří se, chodí se na procházky a, ehm... už jsem zmínil hraní?

Program je takový, jaký si sami uděláme. Každý, kdo má chuť, připraví pro ostatní nějaké hraní RPG, vezme deskovky či cokoliv jiného. Pro lepší organizaci programu slouží tato sekce, kde je přehledně vidět, kdo jakou hru plánuje.

Ačkoliv se akce nazývá Slezina RPG Fóra, srdečně zveme všechny hráče, kteří mají zájem přijet. Nemusíte být letitým návštěvníkem Fóra, přijeďte i tak. A berte s sebou kamarády, přítelkyně či přítele.

Podrobnější informace

:arrow? Datum
3. až 6. 4. 2008 (od čtvrtka do neděle). "Oficiálním" dnem zahájení je pátek večer, tou dobou už byste tam všichni měli být. Pro nadšené dobrovolníky nicméně možnost přijet už ve čtvrtek a Slezinu si tak o den prodloužit.

:arrow? Místo
Skautská základna Strážná, chata v lese u vesnice Lelekovice, asi 10km severně od Brna. (vize mapu). Dostupné jak autem, tam brněnskou hromadnou dopravou.

:arrow? Popis cesty
Online mapa.

Obrázek

Autem: Ať už jedete od Brna, nebo z druhé strany, odbočte z hlavní silnice (hlavní silnice je takové to tluté čtyřproudé) do Lelekovic. Po ujetí cca 200 metrů bude první odbočka doprava, na které stačí odbočit (silnice se otočí o 180°). Na této cestě stačí odbočit na první křižovatce doleva a jste na silnici (jediné), která vede až ke srubu.

:!: :!: :!: Po cestě je ještě brána. Správce mě poprosil, abychom ji za sebou zavírali. Já tu bránu odemknu, ale přesto ji nechám zavřenou. Až přijedete autem, bránu si otevřte a pak ji prosím za sebou nezapomeňte zavřít.

Hromadnou dopravou: Vlakem se dá snadno dostat z Brněnského hlavního nádraží do vlakové stanice Česká, jezdí vlaky zhruba co půl hodiny (potřebujete lístek na 3 zóny, který stojí - snad - 21 korun). Dál se řiďte výše uvedenými pokyny pro auta.

Z Králova pole tam pak ještě jezdí autobus 41, což nezajímá přespolní, ale některým Brňákům by to mohlo přijít vhod.


:arrow? Cena
100,- Kč osoba/noc. (Možná nižší, ale na to nespoléhejte)

:arrow? Vybavení
Teplá voda, elektřina, kuchyňka, záchody, všechno tam je. Akorát si musíte přinést spacák a karimatku. :!: :!: Na místě je několik matrací, ale asi nevyzbydou na každého. Jestli jedete autem a máte karimatku, tak ji prosím vemte.

Info na poslední chvíli
Chata bude otevřená ve čtvrtek zhruba od 17:00. Kdybyste něco potřebovali, můžete mi zavolat na číslo +420 602 505 639

______________________

Jak se přidat?
Někde se tu povaluje téma s Přihláškami, tak se tam napište. Přihlášky nejsou závazné, ale kdybyste si to rozmysleli, tak se prosím odhlašte. Slouží pro lepší představu o tom, kolik přijede lidí - podle čehož se např. připravují hry.

Program spoléhá na to, že kdokoliv může připravit hru pro ostatní. Každý si pak založí vlastní téma, kde svou hru přiblíží ostatním a případně naverbuje hráče už předem. Takže se nebojte hlásit se lidem na hry, případně otevřít téma s vlastní hrou.

Ohledně hlášení předem - dobře si prosím rozmyslete, zda si chcete hráče naverbovat předem, nebo zda jen oznámíte svou hru a hráče naberete až na místě. Volba je na každém z vás. Já se sice přikláním k té druhé možnosti, aby nebyli znevýhodněni lidé, kteří nesedí od rána do večera na Fóru, nicméně chápu, že některé hry vyžadují účast hlášenou předem.

A nebojte se na cokoliv zeptat. Všeobecně jsme velmi vstřícní k novým tvářím :wink:

Doufám, že přijedete.
Naposledy upravil(a) Markus dne 2. 4. 2008, 19:57, celkem upraveno 5 x.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Sekce nahozena. Teď ji nechávám všanc vám.
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Prihláška.

Irónia, že som prvý? Ha! Moja karma na túto slezinu ja 100+!!!!!!!!!
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Dává se dohromady nějaký program?
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

Minule se to moc neosvědčilo, ale whatever...
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Se může zvládnout namístě. Případně dopředu a pak si s tim trochu pohrát namístě
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Alespoň přehled plánovaných her? Já na to nemám čas a nevím jak je co a kdy plánováno...
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Fingalen
Příspěvky: 1198
Registrován: 25. 1. 2007, 13:39
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fingalen »

Ja by som tiez nebol proti,keby sa napisal aspon nejaky ramcovy program. Neviem, ako to bolo naposledy, ale naposledy v Brne mi to prislo uplne ok. Vedel som, na co sa mozem tesit a vedel som, ze ak nedojde k vypadku zo strany GMa, tak si tu hru zahram a nebude sa mi kryt s inym programom.
Teraz to vyzera tak,ze viac menej na vsetky ponukane hry je plno a v mnohych pripadoch sa hlasia stale ti isti ludia. To znamena,ze za normalnych okolnosti nemaju sancu to stihat a ti, ktori sa k debate dostanu neskor (ako ja :roll: ) maju (opravnene?) pocit,ze maju holt smolu a vsade je plno.
Myslim,ze aspon zbezny centralizovany prehlad toho, co sa bude hrat a kto v ktorej hre planuje byt, by aspon pre orientaciu nas oneskorencov nebol vobec odveci.
Hrajeme si a víme, že si hrajeme, tedy jsme něčím víc než jen rozumnými bytostmi, neboť hra je nerozumná..

I've joined the resistance.
Uživatelský avatar
Bazi
Příspěvky: 267
Registrován: 10. 11. 2004, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi »

Poslys, Markusi, jeste to ma dost casu, ale muzes sem hodit nejake blizsi instrukce nez "nekde u Lelekovic"?
:wink:
When everything goes bad, it suddenly comes Inverse!
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Příspěvky: 1036
Registrován: 4. 2. 2008, 21:50
Bydliště: Órodná Haná

Příspěvek od Neferit Sr. »

Omlouvám se že se zde objevuji tak pozdě. Já bych i s Neferit přijel. Ale ne na celou dobu. Přijel bych v sobotu ráno a večer odejel. Jen bychom se chtěli seznámit. Jsme zde krátce a pak já mám v neděli taneční.

Navíc v Lelekovicích je unikátní hradní lokalita tak bych se při té příležitosti podíval i tam.

Programu bych se účastnil spíše jako pozorovatel-nevím jaké máte zvyky. Tak se s tím chci seznámit. Na sigilu jsem měli přednášky, hry, hrál se fotbálek...

Jen mi není jasné jak je to s jídlem, musí si to pročíst celé. Takže - je taková varianta možná?

Přihlášku klasicky nedávám-na ten jeden den bez přespání to nemá váhu.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Ahoj, určitě přijeďte, rádi se s vámi seznámíme :wink: Problém to taky není a z hlediska "programu" to nevadí - někteří lidi sice budou hrát, ale určitě chytneš i někoho bezprizorního a ono se to za ten den prostřídá.
Programu bych se účastnil spíše jako pozorovatel-nevím jaké máte zvyky. Tak se s tím chci seznámit. Na sigilu jsem měli přednášky, hry, hrál se fotbálek...
Program není žádný centrální, vždy se trhají menší skupinky lidí, kteří se někam zavřou a hrajou RPG. Vždycky taky zbude několik lidí, kteří nehrajou RPG, ale třeba jen sedí a kecají, hrají deskovky, nebo jdou na procházku... myslím, že se snadno zabavíte.
Jen mi není jasné jak je to s jídlem, musí si to pročíst celé. Takže - je taková varianta možná?
Jídlo vlastní, bohužel. Do vaření pro 30-40 lidí se, zdá se, nikdo nehrne. $D
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

2Markus: Přidal bych se k Bazimu dotazu. Ačkoliv už jsem v okolí Lelekovic párkrát byl, kde se základna skautů nachází však netuším. Předpokládám, že někde v lese. :)

EdIT: Co třeba sem hodit nějaký orientační plánek by ruka? To dáváš sám ne? $P

EDIT: Co se týče vaření, mohl bych udělat fazolovej guláš. Tan mi docela jde, ale nevím kdo to pak bude jíst, a nechci vidět to zahušťování.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Hlásím se jako další demonstrant za specifikaci, kde ta chata vlastně je.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Hlásím se jako další demonstrant za specifikaci, kde ta chata vlastně je.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Přesná cesta doplněna do záhlaví! Dejte vědět, jestli jsou srozumitelné.
Zamčeno

Zpět na „Jarní Slezina 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti