Zákaz týrání dětí

Archiv nezapomenutelných diskuzí z Rozličného pokecu, tedy těch nesouvisejících z RPG.
Zamčeno

Je plošný zákaz "týrání dětí" dobrý nápad?

Určitě je.
6
27%
Spíše je.
2
9%
Spíše není.
2
9%
Ani omylem.
12
55%

Celkem hlasů: 22

Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 21. 9. 2008, 18:10

A taky znuděnost. Ve škole sem učitele mnohdy ignoroval, protože prostě látka kterou probíral byla pro mě buď nezajímavá, nebo jsem byl ohledně tématu někde trochu dál a tohle mě už moc nebralo.
Kostka, http://www.d20.cz
- překlady her (DnD, Fate a další)
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí
- skupinové sekce s rozsáhlou podporou
...a mnohé další.

Překlady Fate: Překlad Fate 4e Core, Překlad FAE: Fate Accelerated, DnD 5e: Dungeons and Dragons 5e

Naoki

Příspěvek od Naoki » 21. 9. 2008, 18:54

Tak nejenom se hlásit (myšleno tím, že na učitelovo dotaz zvednu ruku a počkám až si mě učitél vyvolá), ale třeba i normálně odpovídat na dotaz. Nebo mi snad chcete říct že se nestaly ty (zvlášť pro učitelé) trapné momenty kdy položí banální otázku a nastane trapné ticho protože si studenti myslí že když to je tak snadné, tak musí v tom být nějaký háček a oni nebudou ten pitomec který se nechá nachytat.

EDIT: jinak vše samoszřejmě berte trochu relativně. Neříkám že se tady všichni od A po Z stydí hlásit, ale že v poměru nastávají výše uvedené případy častěji

Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 21. 9. 2008, 19:00

no... obvykle jsem tohle trapné ticho přecházel stejně jako předchozí výklad - pokecem s někym okolo nebo čtenim toho co jsem zrovna četl...
Kostka, http://www.d20.cz
- překlady her (DnD, Fate a další)
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí
- skupinové sekce s rozsáhlou podporou
...a mnohé další.

Překlady Fate: Překlad Fate 4e Core, Překlad FAE: Fate Accelerated, DnD 5e: Dungeons and Dragons 5e

Naoki

Příspěvek od Naoki » 21. 9. 2008, 19:14

Sirien píše:no... obvykle jsem tohle trapné ticho přecházel stejně jako předchozí výklad - pokecem s někym okolo nebo čtenim toho co jsem zrovna četl...
Vždyť říkám že to co píšu není absolutní 8)

Eleshar_Vermillion
černá eminence

Příspěvek od Eleshar_Vermillion » 21. 9. 2008, 19:50

My jsme se žádného háčku nebáli, prostě dotaz byl tak banální, že nikdo fakt nechtěl odpovědět, protože to "všichni věděli" a "bylo zbytečné to říkat" či "bylo zbytečné tu znalost dávat najevo". Tedy v posledním ročníku to tak strašné nebylo, protože kantoři to časem pochopili a hlavně přišla nová spolužačka, která na to měla tendenci odpovídat (navíc byla blbá jak pučtok, takže její odpovědi obvykle stály za to :>;o) ).
\\[T]// PRAISE THE SUN! \\[T]//

Eleshar_Vermillion
černá eminence

Příspěvek od Eleshar_Vermillion » 21. 11. 2008, 15:04

Zajímavý případ, co s ním? Jediné řešení, které mě napadá, je poslat tam ty policajty v oblecích s NBC ochranou a nějak je zkusit pacifikovat...

Vallun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vallun » 21. 11. 2008, 15:18

Je to v Prostějově, uvolnit pro službu u policie pár vycvičených speciálů, dát jim příslušné vybavení a nechat zjednat pořádek...

Tohle nějak systémově řešit nejde...

Teprve až bude klid může nastoupit psycholog a zjistit, že stejně nezjistí nic jiného, než se se jedná o nevychované a těžko zvládnutelné fracky, kteří potřebují pádnou ruku...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.

Eleshar_Vermillion
černá eminence

Příspěvek od Eleshar_Vermillion » 21. 11. 2008, 15:19

Přesunul bych to raději sem.
Vallun píše:Je to v Prostějově, uvolnit pro službu u policie pár vycvičených speciálů, dát jim příslušné vybavení a enchat zjednat pořádek...

Tohle nějaks ystémově řešit nejde...

Teprve až bude klid může nasotupit spycholog a zjistit, že stejně nezjistí nic jiného, enž se se jedná o nevychvoané a těžko zvládnutelné fracky, kteří potřebují pádnou ruku...
To je právě problém, protože ti speciálové nejsou systémové řešení $D Systémové řešení je nechat to být, dokud se dotyční nepropustí do domácí péče (což znamená, že se přestanou léčit a vypukne skutečná epidemie...).
Navíc bych se vsadil o svůj klobouk, že v případě jakéhokoliv zásahu půjde ještě o problémy rasové/menšinové a sesype se na nás spousta pravdolásků, Rowlingových a podobných pijavic...

Argonantus
.

Příspěvek od Argonantus » 21. 11. 2008, 15:54

sesype se na nás spousta pravdolásků, Rowlingových a podobných pijavic...
někdo mne volal...?

Eleshar_Vermillion
černá eminence

Příspěvek od Eleshar_Vermillion » 21. 11. 2008, 16:05

Měl jsem na mysli spíš pravdolásky typu Havel, Uhl, Bok... nedělej, že jsi mě nepochopil $D

Argonantus
.

Příspěvek od Argonantus » 21. 11. 2008, 16:08

Eleshar:

drásá mne u tak vědeckého a přesného jedince tak příšerná terminologie z "deníčku ódéesáckého agitátora".
Jmenoval jsi tři úplně odlišné lidi; kdybys je zadal do Sosáčkova kompasu, každý skončí v jiném kvadrantu. A dva z nich dost na kraji.

K pravdě a lásce se vždycky budu hrdě hlásit.

ilgir
pěšák

Příspěvek od ilgir » 21. 11. 2008, 16:09

Něco proti Havlovi? V souvislosti s cikánskejma sígrama??
Nepoužívat nebo vrátit!
DrD II: Hry Mocných | ilgirovy deskovky

Argonantus
.

Příspěvek od Argonantus » 21. 11. 2008, 16:27

o.t. Ilgire, možná bych potřeboval pomoc v mytologii na d20 konec o.t.

maYda

Příspěvek od maYda » 21. 11. 2008, 18:16

Co tady chcete řešit?

Tady se jen můžete modlit, aby někomu nevytekly nervy a nedal nějakému děcku pár facek nebo aby, nedej bože, některé z těch dětí zemřelo.
Což by se klidně mohlo stát, protože při poměrech,. z jakých děti zřejmě pocházejí, by asi někdo z rodičů nebo sourozenců neměl problém nějak propašovat cigarety, drogy, láhev rumu a jiné zejména organismu oslabenému žloutenkou prospěšné látky.

Umíte si představit to čóro? A co by z toho udělala media?

Když výrostek buď neumí jít na záchod nebo nemá zábrany místo na záchod jít do kouta v nemocničním pokoji, tak to je těžký. Tam už je na cokoliv pozdě.
můžete tam pustit ty policajty v ochranných oblecích.
Ovšem počítejte s tím, že křičící děcka v nemocničních košilkách s monstrem v ochranném obleku za zády jsou mediálně velmi přitažlivá.
Můžete je zazdít a léky a jídlo podávat okýnkem - ta zeď je ovšem taky mediálně velmi přitažlivá.
Můžete je prostě vyhodit za to, že dělají bordel a nedodržují režim.¨
Budou si stěžovat, že jim nebyla poskytnuta patřičná péče a navíc máte za chvíli žlutý celý Prostějov.

a Argo odpusť, ale ačkoliv jsou Uhl, Bok a Havel v politickém spektru každý jinde, jednotně nám to vytmaví, že za to můžeme hlavně my všichni, protože oni se jen brání a my pro ně nemáme pochopení.
Nejspíš se přidá i Šiklová.
Takže rozumím, proč jsou tady házeni v téhle otázce do jednoho pytle.
Mudrování o vině a nevině většinové společnosti či menšinového etnika ovšem nevyřeší nic, maximálně to jen přileje oleje do ohně na obou stranách.

Argonantus
.

Příspěvek od Argonantus » 21. 11. 2008, 18:19

maYda:

díky za Šiklovou; to je čtvrtý naprosto nesouvisející jedinec.
Všichni mají společného jmenovatele snad jen výhradně to, že je nemá rád pan prezident.

Pokud bych tipnul souřadnice podle Sosáčkova kompasu; prvé číslo je pravá/levá, druhé autorita:

John Bok: +5+5
Petr Uhl: -25 -10 (no, přeháním, ale ne moc)
Václav Havel: 0-5
Jiřina Šiklová: -5-5
Naposledy upravil(a) Argonantus dne 21. 11. 2008, 18:23, celkem upraveno 1 x.

Zamčeno

Zpět na „Legendární rozličné diskuze“