další (další) křesťanství - odděleno ze "smíme vše co u

Archiv nezapomenutelných diskuzí z Rozličného pokecu, tedy těch nesouvisejících z RPG.
Zamčeno
maYda
Příspěvky: 2398
Registrován: 19. 4. 2007, 21:15

Příspěvek od maYda »

Vallune, nezkoušej na mně takovýhle fígle. Víš dobře, že jsem nic takového neřekla.
Nech si svoji společenskou nebezpečnost a smiř se s tím, že mně neukecáš.
Howgh.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Příspěvky: 1036
Registrován: 4. 2. 2008, 21:50
Bydliště: Órodná Haná

Příspěvek od Neferit Sr. »

maYda píše: Tady bych podotkla, že se nemá požádat manželka a nikoliv manžel, takže by se to dalo vyložit, že nevěra je věcí toho, kdo "požádal", ač nesměl, tedy muže.
Přesto se v naší civilizaci od počátku více střežila nevěra manželek a aky byla víc odsuzována.
Muž sice byl ten, kdo nesmí požádat, ale ženám se přičítalo, že muže k hříchu požádání svádějí, jsou ďáblovo plémě a nádoba hříchu.

Vidím to jako takový drobný rozpor mezi Desaterem a realitou.
Já v tom rozpor nevidím. Logika věci praví, že v době vzniku desatera a to platí až doposud - i když posledních sto let se situace výrazně obrací ve prpospěch ženského světa- platí jedna zásadní věc. Je-li rodina, má děti. Jsou li děti tak po úmrtí rodičů děti dědí veškerý majetek nashromážděný rpředchozími generacemi dané rodiny, často se dědilo i společenské postavení.

Z nevěry se rodí nemanželské děti. Zde bych viděl tvrdou nekompromisnost v hlídání manželské věrnosti u žen. Platilo a platí - matka je jistá, otec ne vždy.

A něco na tom je. Mám kamaráda který ujistil ve věku 48 let že vychoval tři děti a ani jedno není jeho. Testy DNA prováděné masově v Německu podle toho co jsem četl ukazují, že 8 až 11 dětí které otcové vychovávají, starají se o ně, finančně je zajišťují a často tvrdě platí alimenty nejsou jejich.

Možná že se opět jisté právní odpovědnosti za nevěru nevyhneme - jen doufám že tentokrát to bude platit pro obě pohlaví stejně.

Vallun - zdá se že jsi maYdu konečně naštval. :D
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
maYda
Příspěvky: 2398
Registrován: 19. 4. 2007, 21:15

Příspěvek od maYda »

Vallun - zdá se že jsi maYdu konečně naštval.
Ani ne, neferite. Tím spíš, že zrovna tenhle účel z té otázky trčel, jak říkáme my venkovani, jak vidle z hnoje.
Spíš mám pocit, že ta debata jaksi ztratila smysl.
a že jsou zajímavější témata.

Třeba zrovna ta nevěra.

Pamatuju jednu dobře si žijící paničku, která se mnou jednu dobu ráda debatovala o nevěře a neustále mně přesvědčovala , že odsuzovat to, jsou předsudky.
Nakonec z ní vylezlo, že na nevěru měla zálusk.
Dokonce mi bezelstně vylíčila, jak to vyhlédnutému objektu i navrhla a byla kulantně odmítnuta - nabídka i odmítnutí proběhlo bezprostředně po té, co u něj absolvovala rektální vyšetření, on to byl totiž doktor.
A ona doktorka, vdaná za "nelékaře",o kterém prohlašovala, že nemá tak kvalitní vysokou školu jako ona.

Jenže když zvážím, že ten , co nemá tak kvalitní vysokou školu, by nějakých pětadvacet let sponzoroval geny toho, co tu kvalitní vysokou školu má, tak jaksi sranda končí.

Ona se o řadu věcí vůbec nestarala, všechno manžel a tak si myslím, že když se chlap o ženskou stará, je to jaksi i věc obyčejné slušnosti, dodržet dohodu.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32272
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vallun »

maYda - ale řekla, Tvůj výrok o společenské nebezpečnosti je totiž naprosto stejné povahy jako jeho analogie s vězením. Společenská nebezpečnost je nástroj, stejně jako věznice, nástroj není vinen tím, jak je používán. To, že pro Tebe osobně to má i nějaký emocionální obsah není argumentem pro to, aby to ostatní nemohli používat.

Neferit Sr. - "konečně" by napovídalo o tom,že mne podezíráš z toho, že se o naštvání maYdy cíleně pokouším, což samozřejmě není pravda:)
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32272
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vallun »

maYda píše:Ona se o řadu věcí vůbec nestarala, všechno manžel a tak si myslím, že když se chlap o ženskou stará, je to jaksi i věc obyčejné slušnosti, dodržet dohodu.
Jenže tohle je právě dost často problém... Nohavica má z tohoto hlediska úžasnou písničku, o níž chronicky nevím, jak se jmenuje:) (tak prý je to "V jednym dumku") A já se obávám,že na tom něco je ... :/
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Příspěvky: 1036
Registrován: 4. 2. 2008, 21:50
Bydliště: Órodná Haná

Příspěvek od Neferit Sr. »

Vallun píše: Neferit Sr. - "konečně" by napovídalo o tom,že mne podezíráš z toho, že se o naštvání maYdy cíleně pokouším, což samozřejmě není pravda:)
Ale ne nepodezírám. Ale je to druhotný produkt vaší diskusekterá ěla chvílemi za podpory jiných charkter palby z gatlingu.

maydo - očekává - li se že manžel dodrží dohodu - postarat se se o rodinu i když dnes to nemá ten samý obsah co dříve - mělo by se ořčekávat i didržení jiné dohoy - tedy že žena porodí jeho děti a ne milencovy.

Ale ta situace co jsi popsala je pikantní. Nabídnout doktorovy sex po rektálním vyšetření, to by se hodilo jako námět pro Rosemberga.

maydo můj postoj ke vztahům, manželství a podobným věcem jsem jasně vyvěsil. Takže ho znáš. Ale i když svoji ženu velmi miluji, nevím jak bych se zachoval pokud by se zjistilo, že některé z dětí není moje.
Manželství není kriminál - je to vztah a ze vztahu se dá odejít. Pokud tedy někdo s někým nechce žít, může odejít a začít znovu. Dneska to na rozdíl od minulosti není stigma ani pro jednoho z partnerů.
Ale mimomanželský poměr je méně náročný.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
maYda
Příspěvky: 2398
Registrován: 19. 4. 2007, 21:15

Příspěvek od maYda »

Neferite, já si sebe v té situaci neumím představit. a už vůbec ne, jak se tím ještě chlubím.
Ona vůbec často vedla na téma "sex" řeči, z kterých jsem šla do kolen.

já tenhle druh ženských řečí nemám moc ráda. Pro mně je součást dohody i to, že nebudu probírat náš intimní život s kámoškama.
Myslím, že je to pro chlapa ponižující.
Ale i když svoji ženu velmi miluji, nevím jak bych se zachoval pokud by se zjistilo, že některé z dětí není moje.
Tak mně napadlo, co by asi řekl na Tvém místě můj muž. Tohle nám nikdy nepřišlo na mysl. I když - teď mně napadá, chlapovi by asi mohlo.

Výhodou je, že když je ženská věrná, ví na sto procent, kdo je otcem dítěte.
Takže na nějaké určení otcovství může zajít s klidnou myslí.
Ale co by mně zneklidnilo je to, co toho chlapa popadlo, že najednou pochybuje o svém otcovství.

Jak se stalo, že kamarád najednou zjistil po soužití, které trvalo léta, že ani jendo dítě není jeho?
A měly ty děti stejného otce ?

Stejně myslím, že pro chlapa je to složitá záležitost. Co teď? Děti má obvykle rád, prožil s nimi kus života. Dost pochybuju, že je normální chlap, který v takovém případě ten vztah k dětem prostě vypne a pošle manželku i s potomky skutečnému otci s chladnou myslí.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32272
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vallun »

Výhodou je, že když je ženská věrná, ví na sto procent, kdo je otcem dítěte.
Za běžných situací ano... Ale je známa řada případů, kdy tomu tak není... I když jsou poměrně bizarní, asi je nelze zcela pominout...

maYda - a proč by nemohl vypnout? je to pro toho chlapa asi docela krutý šok a v následku šoku může udělat cokoliv...Samozřejmě nebude mít tak docela chladnou hlavu, ale myslím,že tu po takovém zjištění nebude mít nikdo...

Mimochodem, "podstrčení dítěte" bylo jednou z nově navrhovaných skutkových podstat do nového trestního zákoníku... Světe div se, (naštěstí) neprošla...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Příspěvky: 1036
Registrován: 4. 2. 2008, 21:50
Bydliště: Órodná Haná

Příspěvek od Neferit Sr. »

maYda píše:
Ale i když svoji ženu velmi miluji, nevím jak bych se zachoval pokud by se zjistilo, že některé z dětí není moje.
Tak mně napadlo, co by asi řekl na Tvém místě můj muž. Tohle nám nikdy nepřišlo na mysl. I když - teď mně napadá, chlapovi by asi mohlo.

Jak se stalo, že kamarád najednou zjistil po soužití, které trvalo léta, že ani jendo dítě není jeho?
A měly ty děti stejného otce ?

Stejně myslím, že pro chlapa je to složitá záležitost. Co teď? Děti má obvykle rád, prožil s nimi kus života. Dost pochybuju, že je normální chlap, který v takovém případě ten vztah k dětem prostě vypne a pošle manželku i s potomky skutečnému otci s chladnou myslí.
maYdo, maydo. Jak to napsat. Víš co ono to bude delší. Takže pokud máš čas. Tak si vezmi něco k pití a čti.

Já rád říkám že život píše příběhy. A toto je jeden který by snesl i s filmování. Já jsem byl dne 22.6. 1987 odpromován a dne 21.7. téhož roku i vyřazen z VVŠ PV LS ve Vyškově na Moravě. Po dovolené jsem se hlásil v Hradci Králové u 10. letecké armády. Po převzetí funkce náčelníka služby PHM v Bechyni sem po dvou měsících schytal revizi hospodaření služby od nadřízeného velitelství. Nebyla to žádná šikana-jen šlo to abych v nezkušenosti nepřevzal nějaký binec a nedojel na to v budoucnosti. Předseda komise byl starší praporčík, který sloužil u jednoho z útvarů ve Městě Libavá.

Ta revize dopadla katastrofálně-nevyhovující. Ale mě z toho vyvinili a dostal jsem úkol dát ten nepořádek do stavu aby opakovaná revize za rok konstatovala něco lepšího. Revize byla hotová za týden. Další týden už přijel jen předseda a ten týden mě učil. Naučil mě za ten týden více než obě školy, střední i vysoká. Byl to skvělý praktik a jeho rady mi zabraly dva silné sešity.
I když byl v té době a je doposud o 18 let starší, nějak jsme se zkamošili. Když jsem potom jezdil služebně na Libavou z důvodu střeleb a podobných aktivit spával jsem u něj i několik dní, poznal jsem se i s jeho rodinou a dětmi. Nejstarší dcera Lucie byla o dva roky mladší než já, prostřední kluk Jindra o další dva a benjamínek Verunka byla v té době mladá 8 let.

Vše co popíšu se stalo v roce 1992. V té době jsem sloužil jako důstojník služby PHM u vrtulí v Prostějově. Takže jsem svýho kamaráda vídával častěji a seznámily se i naše už kompletní rodiny. Ten rok na jaře byl můj letištní prapor a bitevní pluk jako společné zvěno převelen do podřízenosti 2 armády v Písku. A shodou okolností tam byl podřízen i útvar mého kamaráda. A čas od času bylo potřeba do toho písku jet na velitelství. Jezdilo se vlakama, busama a my vrtuláři jsme občas i letěli vrtulníkem Mi-17. A můj kamarád pro jednoduchost ho pojmenuji Jindrou jednou jel sám. Velitel mu povolil služební cestu vykonat soukromým vozidlem. Ještě se u mě zastavil-vezl mýmu šéfovi nějaké papíry a vyrazil. Jak se stalo že oproti svým zásadám vzal stopařku nikdy nebyl schopen vysvětlit Ale vzal. Vysadil ji v Opařanech a po vyřízení všeho co bylo potřeba se vrátil domů. Po 13 týdnech si ho přímo na pracovišti kde jsem mu zrovna pomáhal opravit filtr na jedné staré cisterně vyzvedla policie a okamžitě mu sdělila obvinění ze znásilnění tamté stopařky. Úplně se sesypal a za hodinu už sděl v zdržovačce v Olomouci a za další den už byl na vazebce tamtéž. A začaly se dít věci. Problém bylo jak to znásilnění tak i to, že znásilněná dívenka oznámila že je v jiném stavu. A bylo to horší, že to její těhotenství do všeho co udala v časovém sledu pasovalo.

Lidi jsou lidi a možné je všechno, ale nějak se mi nezdálo že by to udělal. Ale důkazy a tvrzení oběti byly tvrdé a vypadalo to velmi špatně. A tak jsem za ním jezdil na Vazbu a mimo jeho rodiče jsem byl vlastně jediný.
Těžce ho postihlo to, že jeho manželka, paní Vlasta které jsem si do té doby velmi vážil se na něj vykašlala. Do bytu si nastěhovala maminku a plánovaly a vyplánovaly rozvod - kdo by s tím násilnickým prasetem jak ho obě nazývaly žil. Ani prádlo mu nevyměnila. To dělala moje paní. A mě řekla, že jsem to samé co její manžel a že si nepřeje abych se u nich ještě někdy ukázal. Na rovinu jsem jí řekl, že mě zklamala a že se může stát že ještě bude ráda abych se tak jak k jejímu manželovi zachoval i k ní. A šel jsem.
PO čtyřech týdnech Jindru pustily z vazby. Byl postaven mimo službu na 50% platu a vrátil se domů. CO ten si vytrpěl. Ty dvě ženské mu veřejně nadávaly do násilnických hovad. Manželka tvrdila že by ho měli vykastrovat – to vykládala v obchodě všem lidem okolo. Každý kdo se ho zastal se stal automaticky podezřelým u všech lidí kteří jí věřili. Nakonec jsem začal být opatrný i já. Nešlo to ustát.

Jenže boží mlýny melou. Melou pomalu ale melou a nakonec každému trochu té mouky osudu umelou. 5 měsíců po znásilnění mi Jindra volal že by potřeboval zatlačit na doktory. Měl nějaké potíže s močením a byl celkově psychicky na odpis. Na tři dny jsem ho vzal k sobě do Prostějova na posádkovou ubytovnu a přes mýho skvělého doktora jsem mu zařídil potřebná urgentní vyšetření. A jak jsem byl v tom, zajistil jsem i svýho spolužáka ze základky, psychologa aby si s ním pokecal.
Vyšetření proběhla, a pohovor právě začal. Byl jsem na Jindrovu žádost u toho. Ten chlap tam ze sebe vysypal úplně všechno. Toník si to vyslechl a říká mu že začne tím jednodušším. A zeptal se ho, jak dopadla urologická vyšetření. Jindra mu sdělil že tomu nerozumí a tak vlastně neví. A Toník říká dejte sem ty papíry. A asi tak deset minut si četl. Pak se ho zeptal, jestli celé obvinění stojí na tom, že ta dívka tvrdí, že byla znásilněním přivedena do jiného stavu. A Jindra na to ano je to tak nějak.
Toník mu říká, nikam nechoďte, a dodal - mě se něco nezdá. A šel za urologama. Když se vrátil nebyl sám. Byl s ním primář a další doktor. Pečlivě ho vyzpovídali a pak mu řekli že nechtějí dělat unáhlené názory ale, že pokud podstoupí ještě dvě poměrně nepříjemná vyšetření možná by se mohlo všechno vyřešit. Jindra jim řekl že je stejně odepsaný tak, že je mu všechno fuk.

Výsledek byl tak neuvěřitelný že tomu dodnes věřím jen s obtížemi. Když jsme odtud o půl paté večer odcházeli měl v ruce papír, že pokud i někoho znásilnil tak rozhodně nikoho nemohl přivést do jiného stavu protože je od narození neplodný. Byl schopný pohlavního styku, byl schopný i vyvrcholení ale z důvodu vrozené vady jeho ejakulát nikdy nemohl obsahovat spermie.

Plynuly z toho tři věci.

1. Hned druhý den jsem ho vezl na vyšetřovanku kde po opakovaném výslechu oběti a konfrontaci s důkazem poškozená v přítomnosti rodičů přiznala, že si to vymyslela, že roztáhla nohy komusi na diskotéce a nevěděla komu. Jindra byl v hodným objektem a tak to zkusila a vyšlo jí to. Na tom se podílely i vyšetřováci z Tábora.
2. Zbavení obvinění mu umožnilo návrat do práce a hodně lidí se dlouho stydělo za své chování.
3. Zbývalo vyřešit situaci doma. Jak je možné že on od narození neplodný muž má doma tři děti?

Když jsem ho 25. 9. 1992 – to datum nikdy nezapomenu – dovezl domů k nic netušící manželce a tchyni,vešli jsme do bytu a první co slyším jak tchyně z kuchyně křičí - ta svině už došla. Nevíš kdy už ho konečně zavřou ať ten jeho ksicht nemusím každý den vidět? A milovaná manželka odpovídá – už brzo a doufám že nadlouho nejlépe aby ho tam někde umlátili perverzáka špinavého.

Od jeho zatčení na něm ty dvě mohly štípat dřevo. Mlčel a trpěl. A najednou klidně řekne. Vy dvě děvky, sednite si na otoman a ty čubko co jsem nazýval svojí manželkou čti nahlas. A četla. Když dočetla, tchyně byla tak bledá že jsem si myslel že ji švihne. Manželka klečela na zemi objímala mu nohy a prosila za odpuštění.
Tchyni okamžitě vyrazil s tím že ji v životě nechce vidět a že ji navštíví až bude mít pohřeb. Za tři minuty už utíkala po chodech pryč.
Vlasta seděla, plakala a on říká. Nech toho, skoč nám pro pivo a pak se domluvíme co dál. Paní Vlasta mě požádal před tím než půjde do obchodu o rozhovor. Prosila jestli bych se nepřimluvil . Že na mě Jindra dá. A zase ty boží mlýny. Nepřimluvil jsem se a na rovinu jsem jí to řekl. Na druhou stranu když se mě Jindra zeptal co má dělat jsem mu řekl- zapomeň a pokračuj. Ty děti za to stojí. A stály.

Lucka je vdaná, má dvě děti a je úspěšnou majitelkou účetní firmy. Jindra je profesionální hasič a bude se letos ženit a Verunka studuje poslední rokem vysokou.

Kamarád je tak nějak v pohodě, s Vlastou se nerozvedl a myslím si že jim to nakonec i klape. Kdo je otcem či otci dětí které nakonec vychoval pomohl jim do života nezjišťoval a odmítl se tím zatěžovat.

Na údajnou oběť odmítl podat žalobu pro křivé obvinění z trestného činu vysoké společenské nebezpečnosti s tím, že bude mít starostí dost a přestal se o to start. A když za ním dojela - chtěla se omluvit, odmítl ji přijmout a vzkázal jí, že něco takového omluvit nedokáže.

A já? Jsem spokojený že jsem svého přítele neopustil a stál jsem při něm. Mám k němu stále velmi silnou vazbu a jsem rád že je na světě. A chci věřit tomu že bych to dokázal kdyby došlo na lámání chleba i já. Tedy zapomenout a pokračovat. Já tento problém nikdy řešit nebudu ale snad bych to dokázal kdyby se mi to stalo.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Tak to je neuvěřitelný příběh. Neskutečné. :eyecrazy:

Děkuji Neferite, že jsi nás tímto vyprávěním obohatil. To je fakt síla.

Nevím co bych dělal já.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32272
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vallun »

Neferit Sr. - těžko říct něco jiného, než pověděl Invictus, takže se připojuji...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
maYda
Příspěvky: 2398
Registrován: 19. 4. 2007, 21:15

Příspěvek od maYda »

Neferite,
život píše romány...


Popravdě řečeno, svádí to k úvaze, jak bych se zachovala já.

Ale nějak si neumím představit, že bych takovému obvinění okamžitě uvěřila, pokud by vztah mezi námi, nebo,abych byla přesná, můj vztah k němu, nebyl nějak narušený už dřív.
Jenže já si taky neumím představit, že bych měla tři děti s někým jiným a zachovala kamenný ksicht a dokázala se tomu svému kouknout do očí.
Ona ta věrnost je i poměrně pragmatická záležitost, zjednodušuje to život

i když v případě Tvého kamaráda - nevím. V každém případě by časem asi zjistili, že něco není v pořádku a začali se pídit, proč děti nemají.
Co by následovalo, kdyby nebylo té nevěry...

Možná nic, mohlo to být spokojené byť bezdětné manželství
Možná nespokojené bezdětné manželství, kdyby se s neexistencí dětí nějak nedokázali vyrovnat, ale taky se nedokázali rozejít.
Možná stejně rozvod, protože manželka by toužila po dětech natolik, že by se radši rozešla s partnerem, který vlastní děti mít nemůže, byť by ho měla jinak ráda.
Možná složité hledání, jak obejít indispozici Tvého kamaráda - adopce nebo umělé oplodnění cizími spermiemi nebo i nevěra, třeba i se souhlasem manžela, jako jediná možnost, jak mít děti.

Ať bylo, co bylo, Tvůj kamarád nemohl být nikdy biologickým otcem. Možná je dobře, že si tu roli užil ve víře, že jím je.

Jedno vím ovšem na sto procent.
Rozhodně bych si v takové situaci nenastěhovala do bytu svou máti. Naopak, kdyby se dostavila s nějakým kázáním, radami nebo jakkoliv chtěla do situace zasahovat, vykázala bych ji na míle daleko.
To je vždycky mezi těmi dvěma.
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Příspěvek od Argonantus »

Neferite, tvůj příběh je bohužel klasika.
Je to jeden z důvodů, proč bych osamělou stopařku nikdy nevzal.
Dobročinnost má svoje meze.
Některé věci jsou skoro sebevražda, i když se to třeba všeobecně neví.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22590
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Dneska je to o kus jednodušší - testy o určení otcovství jsou vcelku spolehlivé. I když jen samotné obvinění a případná vazba nebudou nic příjemného.
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Příspěvek od Argonantus »

Jerson:

Jo, testy otcovství jo. Ale obvinění ze znásilnění ustojíš velmi nesnadno.
Například v mém případě by to byl banálně snadný způsob, jak mne odstranit ze scény.
Zamčeno

Zpět na „Legendární rozličné diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů