Zeměplocha Terryho Pratchetta

Archiv nezapomenutelných diskuzí z Rozličného pokecu, tedy těch nesouvisejících z RPG.
Drizzt
Series Freak
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt » 28. 3. 2008, 20:11

Hmmm http://www.skyoneonline.co.uk/tcom/ - už sosám filmík a zítra (jestli nezapomenu) poreferuji :>;o) $D
Obrázek

Eleshar_Vermillion
černá eminence

Příspěvek od Eleshar_Vermillion » 29. 3. 2008, 00:58

Cože? Kdo? Co? Kde? A JAKTOŽE O TOM KURVA NIC NEVÍM??????? To je trailer? Nebo už to vyšlo celé? Plánují se další díly? Asi jsem dostal záchvat Parkinsona.
\\[T]// PRAISE THE SUN! \\[T]//

Drizzt
Series Freak
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt » 29. 3. 2008, 08:56

No, stejně jako cca před rokem a 1/4 Skyone natočili Otce Prasátek, tak teď udělali Barvu kouzel. Stejná produkce a musím říct, že v žádném případě tento film neurazí. Ano, například Mrakopláše nebo Dvoukvítka jsem si představoval jinak a spoustu dalších postav jakbysmet a jedinečný humor, který člověk najde v knížkách tak prostě nejde přenést na plátno, takže vznikne spíše dobrodružná komedie, ale film je to povedený a bavil jsem se od začátku do konce obou dílů (každý má něco před hodinu a půl takže dohromady cca 3 hodiny).
Jedná se o HDTV Rip, takže nic oficiálního, ale opravdu doporočuju. V případě zájmu můžu poslat SZ linky na stažení.
Obrázek

Eleshar_Vermillion
černá eminence

Příspěvek od Eleshar_Vermillion » 29. 3. 2008, 16:57

Určitě bych link na nějaký...ehm... full-time trailer... ocenil $D

Eleshar_Vermillion
černá eminence

Příspěvek od Eleshar_Vermillion » 3. 4. 2008, 11:03

Mno tak po shlédnutí full-time traileru:

Zobrazení Zeměplochy je to celkem povedené, řekl bych, že se jim podařilo zachytit tu atmosféru z knížek a to i co do visualisace postav, byť některé jsem si představoval zcela jinak (Mrakoplaš mladší a zbabělejší, Trémon úplně jiný i charakterově... ten se mi líbil nejméně).

Zpracování dějeprvních dvou knih považuji za naprosto úděsné... Tedy jako opuštění některých momentů vyřešili hezky (ale doufal jsem, že uvidím Bel-Shamharota a to, co se stalo z Trémona... a ono nic), ale jinak to bylo děsivě zkratkovité, takže jakmile nezná divák zevrubně knižní předlohu, musí z toho mít děsný dojem... lítá se od jedné scény ke druhé, objevují se postavy bez zdánlivě jakéhokoliv významu (Cohenova holka).

Navíc hodně věcí epičtějšího charakteru celkem vyplýtvali (poslední souboj Mrakoplaše a Trémona byl jako hloupý vtip).

Ale nesmažu to $P

Jo a mimochodem, ta poslední postava, která mluví na konci druhého dílu... není to sám Pan Veliký Autorisimus?

Jiron
Rytíř

Příspěvek od Jiron » 3. 4. 2008, 11:08

Já chci taky!
"Když už to čůro vyndáš, musíš bejt připravenej ho použít"
obecná poučka o zbraních

Drizzt
Series Freak
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt » 3. 4. 2008, 11:20

Jiron píše:Já chci taky!
Tak se v pondělí večer stav k Vaškovi a dones mi penízky za toho skavena, co jsem ti dovezl z Anglie. Dám ti Barvu kouzel i ty seriálový WoDy...
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Legendární rozličné diskuze“