Pedofilie v celé své kráse

Archiv nezapomenutelných diskuzí z Rozličného pokecu, tedy těch nesouvisejících z RPG.
Zamčeno
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

LOL! $D
Ale ne na katolickém. :>;o)
Uživatelský avatar
Resurrection
Příspěvky: 5415
Registrován: 26. 9. 2006, 11:34

Příspěvek od Resurrection »

http://www.islamweb.cz/fatwy/fatwa.php?fatwaId=48

Nemalo k bliti... zvlast predstava, ze zena dospiva na zaklade zasnub, ktery pripravi jeji fotr a je fuk ze ji je teprv 9. A nebo to, ze zeny v teplejsich oblastech jsou dospele v 8, roflmaeo.
Secrets are power.
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

2Ressurection: Myslím, že to přeháníš. Ten sňatek je evidentně symbolický. Přičemž tenkrát asi fakt naši pomyslnou hranici 15ti neřešili nikde na světě.

Co se týče dospívání dívek rychleji v teplých oblastech, tak nevím, nezdá se mi to. Na druhou stranu občas zaznamenám informaci o těhotné z Jižní Ameriky pod deset let, takže...
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Sadako
Příspěvky: 5293
Registrován: 28. 1. 2007, 21:15
Bydliště: Stadt von Morgen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Mno, v jemenském právu se nevyznám a článek jsem jen tak přelétla, chyba...ale já si fakt nemyslím, že by v tomhle případě šlo o pedofilii, i když je to tedy protiprávní.

A ad dospívání v teplejších oblastech - hm, jistě to neplatí stoprocentně, ale vzpomněla jsem si, jak vypadají např. cikánské, indické a černošské dívky - opravdu často působí vyspěleji (tedy vzhledově), než jejich bílé vrstevnice. Jak se to má s biologickou či mentální vyspělostí pochopitelně netuším.
My Lovecraft is full of dreams (and tentacles)!
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Příspěvek od Nekra »

daniel.liddel píše: Ja osobne pod pojmom "zneužitie" chápem to, ak napr. osoba A zmanipuluje/využije osobu B k niečomu, z čoho má osoba A prospech a činí to bez ohľadu na to, či osoba B z toho bude mať prospech, škodu alebo ani jedno. Inými slovami, dopad na osobu B je jej ľahostajný.
Myslím, že v dnešní době je docela běžné být sobec a většina lidí se chová tak, aby z toho něco měla a vytřískala ze situace co nejvíc. Pokud je to mimo zákon, tak se s tím dá něco dělat, pokud to porušuje jenom morálku , ale zákon ne, tak se s tím nedá dělat nic. Spousta lid hledá v zákonech kličky, aby získali něco navíc...
Argonantus píše:"Hodný" pedofil, který se ovládá, je z vnějšího pohledu "normálního" světa také veliký problém, protože to vnější okolí může mít co chvíli pocit, že "sedí na bombě."
Člověk, který v sobě dusí sexuální chtíč, je v podstatě časovaná bomba, byť to nemusí být nutně pedofil (vzpomínám si, že mě na gymlu fyzicky přitahoval jeden kluk a když byl někde poblíž, tak jsem měla chuť ho osahávat... vzhledem k tomu, že jsem přišla na to, že by se mu to nelíbilo, jsem se mu začla vyhýbat jako čert kříži, protože to napětí bylo fakt nesnesitelný).

Úchylem nemusí být pouze muž.
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Zamčeno

Zpět na „Legendární rozličné diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů