Slezina (dojmy poté)

Sekce pro plánování a organizování Sleziny RPG Fóra, která se bude konat už letos v září. Hip hip hurá!
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Všem vám děkuji! Hry byli skvělé a to co se dělo když se nehrálo (u mě dost málo času) byl taky super!

Co se Bifiho týče, musím říci, že se mi zdálo, že se na něm podepisuje česká společnost a ke konci mluvil víc česky než slovensky. Ale možná se mi to jen zdálo. Bifi, mě zlanařil už pouhým vyprávěním na Cold City a tak čekám zápis ze hry, když už jsem musel odjet předčasně.

Všem děkuji za skvělé hry!
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Markus píše:Jenom mě štvou Ebon, Jerson a Vlasák, kteří podle odjeli, zatímco jsme spali. Zrovna s váma jsem se fakt chtěl rozloučit. Ebone, zapomněli jsme na toho panáka (ode mně), ale příště tě to nemine :>;o)
Toto neříkej příliš nahlas. Já takové věci nezapomínám. A věř, že umím dost neodbytný! :-)=
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Bifi píše:Veľmi pekne ďakujem Erricovi, Trevenovi, Jersonovi, Bajovi a Vlasákovi za to, že vydržali pri Cold City až do svitania. Nabudúce sa musíte chlapci ešte pohádať o tom, či má väčšiu budúcnosť socializmus alebo kapitalizmus a či je fašizmus naozaj mŕtvy. Prípadne rozoberať Nurenbergské procesy. Za odmenu zábery na Spandau a letisko Tempelhof. Jersonovi odkazujem, že Hess bol naozaj väzňom v Spandau až do 1987 tuším.
U zajímavé hry jako je ta tvoje bych vydržel klidně další tři hodiny.
Tu hádku, nebo spíše argumentaci si ještě někdy musíme zahrát, co Bajo?
Jo Hesse ve Spandau jsem si našel hned jak jsem v neděli přijel domů, měl jsi pravdu - o to to bylo ještě lepší.
A aj tým, ktorí mali trpezlivosť s tým, ako som menil hry a hráčov na posledný blok. :-?
z mého pohledu sirien velmi prohloupil, když odsoudil Cold city jen proto, že si chtěl zahrát Call of Cthulhu kvůli mechanikám. 8)
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

Souhlasim, Cold city byla pro me nejlepsi hra Sleziny. A to zdaleka nejen diky vyse jmenovanym hracum, ale hlavne diky Bifimu.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Kdy u mám čas, napíšu své dojmy trochu rozvláčně.
O příjemné společnosti jsem u mluvil, zmíním se o hrách.
Díky Sathel jsem si zahrál Nicotine Girls bez toho, že bych musel hrát crossgender, a ověřil si, že NG opravdu není hra pro mě (a že dokážu být na hráče zlý i mimo téma nacistického Německa :wink: ) A ačkoliv ti tři pánové (Pamatuju si Vikinga a Vlasáka, třetí byl Kin?) hráli dobře, jejich postavy na mě stále působily jako muži vydávající se za dívky. Ostatně na toto téma jsme vedli řeč po hře a shodli se, že alespoň jedna dívka jako hráčka by byla velkým přínosem.

Moje hra byla horší než jsem chtěl a závěr jsem tak trochu zpackal. Přítě bude šest lidí maximum, i když mi to možná bude trhat srdce (pokud se někdo přihlásí). Nicméně děkuji vem zúčastněným, zejména Ebonovi za mimoherní posunutí příběhu a Sathel za sepsání skvělého dopisu pro mojí skupinu.

Dále Inspecters - ačkoliv mi moc nesedí, kdy zápletku vytváří hráči svými rozhodnutími, docela jsem si je užil, hlavně díky Sirienovo upíru - vymýtači (fakt skvělá scéna :-D ), ambiciózní managerce Sathel i Erricovo vymýtači. Jen Fritz byl pro mě oříšek - jeho styl hry se od mé představy lišil natolik, že jsem od poloviny hry nebyl schopen na jeho vstupy a postavu adekvátně reagovat.
(Jetě dodatek - komu mám poděkovat za scénu, ve které ze mě udělal zbabělce? Nikdy jsem takovou postavu nehrál, ale bavilo mě to víc ne hrát neohroženého agenta 8) tuším že to spáchal Erric, ale nerad bych někomu křivdil.)

Díky Cold City mě až tak nemrzí, že jsem si nezahrál Ohnivou bouři s Romikem, ale považuji svou účast v jeho hře za odloženou, ne zrušenou.

Vikingovi dále děkuji za Colt 1911, se kterým jsem se vyblbnul až dost. Příště zase vezmu svůj arzenál já.

Užil jsem si i Fantoma, i když jsem nabyl dojmu, že pokud detektivové začnou jako tramvajáci a taxikáři, je Fantom ztracen jetě dřív než začne. Nicméně Bart, který podle svých slov "začal špatně" se držel nejdéle.

O Cold City jsem u mluvil, děkuji Bajovi za podezřívavého brita, Vlasákovi za spolupracujícího francouze, Trevenovi za ukecaného amíka a Erricovi za stoického i naštvaného rusa. A pochopitelně Bifimu za přípravu a vedení hry.

Protože jsem se nepodílel na úklidu, děkuji všem, kteří to vzali za mě.

Ve shodě s některými jinými členy si myslím, že jedna velká místnost je pro takováto setkání velkým přínosem, nebo lépe - bez něj je sraz roztříštěný a nedá ses tím moc dělat. A stejně tak odlehlost místa se projeví, i když člověk opouští chatu jen na pár minut denně.

Každopádně těším se na příští setkání.

Edit:
Ještě děkuju Sirienovi, že se mnou vyzkoušel diskusi pistole vs. nůž v praxi, i když při druhém pokusu se mi - nevím proč - klepala kolena (možná najdete důvod v Erricově příspěvku níže 8) )
Naposledy upravil(a) Jerson dne 2. 10. 2007, 07:55, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

:o) Na to, ze jsi zbabelec a hrdinu ze sebe jen delas, jsem poukazal opravdu ja:o)
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6288
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Slezina byla výborná děkuji všem (obzvlášť Trevenovi za Nonsmoking Cadilac Pavian Veteran)
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6642
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boubaque »

Tak konečně se mi Slezina rozležela natolik, že jsem schopen něco napsat (a konečně jsem si na to taky našel dost času).

Slezina byla opravdu výborná, rozhodně byl dobrý tah nechat celý čtvrteční večer neherní, i když medžiky a mančkiny bych propříště povolil až od určitého momentu (až někdy dost pozdě) ;) Mám pocit, že protože nejsem schopen vnímat větší počet lidí naráz, tak jsem se většinu doby zdržoval v přítomnosti stále těch samých lidí. Proto se omlouvám:
a) jim, za to, že jsem pořád otravoval jen je
b) všem ostatním, kteří by si se mnou třeba taky rádi pokecali nebo něco zahráli
S některými lidmi jsem si chtěl pokecat zase já, ale je to i moje vina, že jsem se k tomu nedostal.

Chtěl bych poděkovat všem za skvělou zábavu při hrách i mimo ně, obzvlášť pak Almadovi za zábavu, kterou jsme si užili při rozhovoru pro Dračí studnu, Ebonovi a Trevenovi za domáckou atmosféru (polívka a čokoláda) a samozřejmě ještě jednou Sathel za zajištění tak parádního místa pro Slezinu. A samozřejmě Markusovi a Invictovi, že se mnou vydrželi celou cestu tam i zpět :D


A nakonec pro ty, co na Slezinu nemohli dojet:
Bylo to příšerný!! Buďte rádi, že jste nejeli... :D ;)


P.S. Abych nezapomněl: i když má trošku rozvláčnější začátek, je aGoT výborná hra. Svědčí o tom mimojiné to, že jsem vyhrál :D
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

Tak to vezmu postupně:

Jsem ráda, že jste všichni bez větších obtíží dorazili, příště to bude o to snazší! :)
Ráda bych zmínila Goranovu obětavost už první večer, kdy za tmy nasekal a nanosil dřeva na půlku Sleziny.
Dále se mi velmi líbilo, že si každý průběžně po sobě myl nádobí, takže stále bylo v čem vařit a z čeho jíst.

Atmosféra byla přátelská, hry byly zábavné, lidé milí. Nevím co dodat. Líbilo se mi tam, stejně jako minule. A stejně jako minule jsem si nestihla popovídat s těmi co jsem chtěla.

Děkuji Vikingovi za půjčení střelné zbraně do rukou naprosté začátečnice (vystřílela jsem mu dva zásobníky a než jsem se ji naučila natahovat párkrát se mi zasekla), Jersonovi za hraní NPC v Nikotinkách, Erricovi, Quentinovi a Jironovi za zajímavé ukázky nescénického šermu, Sirienovi, že to s tím nožem aspoň zkusil, Markusovi, že vše odpovědně zdokumentoval, Trevenovi za čokoládu a ovocný salát....

Všem děkuji za pomoc při úklidu. Ebonovi děkuji za společnou bramboračku, ačkoliv jsem jí ani neochutnala, protože houby nemám ráda. Příště to třeba nebudou houby :)
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Hmmmmm keď sme pri tej pištoli - ozajstná alebo airsoftovka? Keďže Raven spomína strieľanie :eyecrazy:
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Airsoftová. Kdyby byla pravá, tak by Sirien ten souboj pistole proti noži nerozchodil O-) :>;o) :-)=
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Drahý Markusi, kdyby byla pravá pistole, tak mám já pravý nůž, a v tom případě by to nerozchodil ani Jerson.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

2sirien: Jakože ten pravý nůž by měl +5 na speed? $D
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

ne, jakože jsem sice dostal kuličkou, ale o zlomek vteřiny potom dostal Jerson nůž mezi žebra... ;)
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

a ted muzete zacit diskuzi, jestli jeden zasah zneutralizuje cloveka okamzite nebo az po zlomku vteriny $P Az budete mit rozdelene strany, muzete to na pristi slezine zase vyzkouset na ostro :wink:
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2007“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů