Slezina (dojmy poté)

Sekce pro plánování a organizování Sleziny RPG Fóra, která se bude konat už letos v září. Hip hip hurá!
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Slezina (dojmy poté)

Příspěvek od Ebon Hand »

Díky všem! Rád jsem vas opět po delší době viděl. Skvěle jsem se bavil a výborně si odpočinul při své hektickém způsobu života. Sice jsem si nezahrál vše, co jsem chtěl, ale neva. Věřím, že další příležitost ještě bude v budoucnu.

2Bifi: Příště si vezmu kompletní suroviny, abych tě mohl také pohostit jídlem. 8)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

i já jsme vás všechny rád viděl. Ebone, to určitě udělej, protože bramboračka byla tak dobrá, že ani doma nedostanu nic podobně dobrého ještě dlouho...:-( Chudáci moje rodiče.

Slezina byla super, pokecání a všechno :-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Rozhodne.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7470
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Re: Slezina

Příspěvek od Bifi »

Ebon Hand píše:2Bifi: Příště si vezmu kompletní suroviny, abych tě mohl také pohostit jídlem. 8)
$D Díky.
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bart »

sáfra kucí...ste frajeři

díky všem, zejména pak těm, jejichž hry jsem hrál nebo aspoň sledoval
na příští slezině (kdy? kde?) si musim zahrát s bifim, konečně se pomstít ebonovy a taky si něco odvyprávět,aby se něřeklo...

díky
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Tak, přidám se - tohle bylza zatím nejlepí Slezina, i když moje hra nevyšla tak dobře jak jsem chtěl a jak vychází jindy, za což se některým omluvám. Nicméně mě to vynahradila hra s Bifim, která byla prostě skvělá, i když nedohraná.

Také jsem si vyzkoušel, jak se hraje v Nicotine girls, i když jsme hrál mužská CP - díky Sathel - a jen to podpořimo můj názor, že crossgender je jedna z nějvětších výzev RPG a velmi těžká věc.

A jsem rád, že spolu lidé umí vyjít v osobním styku (alespoň navenek), i když na foru to vypadá na Hot War.

(Jo, na fotkách, kde jsem v teplácích a s břichem ... netušil jsem, jak strašně umím vypadat. Pokud jsem někoho pohoršil, ať mi to řekne raději hned :cry: )
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Jersone, neboj, myslím, že jsme se všichni pohoršovali navzájem :P

Díky moc všem, že jste přijeli a zapojili se. Zatím rozhodně nejlepší Slezina. Minulý podzim jsem měl dojem, že to bylo hektické a furt se jenom hrálo, letos přesný opak. Herní maraton jsem nezažíval, s nikým jsem se neminul, popovídal, zahrál a zablbnul jsem si snad s každým. Bylo to skvělé a už teď se těším na příště.

Jenom mě štvou Ebon, Jerson a Vlasák, kteří podle odjeli, zatímco jsme spali. Zrovna s váma jsem se fakt chtěl rozloučit. Ebone, zapomněli jsme na toho panáka (ode mně), ale příště tě to nemine :>;o)

Díky za bramboračku, horkou čokoládu, ovocný salát a jiné věci chystané pro všechny ostatní. Dalo to akci takový domácí, přátelský punc a připomnělo mi to, že nachystat ostatním polívku je v mnoha ohledech lepší než nachystat jim hru :>;o) Příště asi taky přivezu nějaké pohoštění.

Mimochodem, myslím, že 4 dny jsou mnohem lepší než jenom 3 - první a poslední dny byly volné, bez her, což celkovému dojmu hodně pomohlo.

Takže ještě jednou díky, rád sem vás viděl a rád jsem poznal těch pár nových tváří. Za půl roku nashle!

(Fotky jsou super, musím je ale ještě zpracovat, ořezat, obarvit... dejte mi den nebo dva)
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Me se tahle slezina taky libila nejvic.
Dekuji vsem, se kterými jsem hrál, at jako hrac nebo vypravec a hlavne vsem co hrali Cold City - zejmena Bifimu.
Dekuji Sathel a Markusovi za organizaci.
Trevenovi za skvele pohosteny, predcitani a srandu kterou neustale provozoval.
A vsem co prijeli za skvelou spolecnost.

:clap:
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Markus píše:Jenom mě štvou Ebon, Jerson a Vlasák, kteří podle odjeli, zatímco jsme spali.
Je mi to velmi líto - přes Bifiho a pak přes Sathel jsem vám všem vzkazoval rozloučení a pozdravy (vyřídili je?) Dokonce jsem i uvažoval, že bych (alespoň některé z) vás vzbudil a rozloučil se, ale přišlo mi dost sobecké, že když jsem spal dvě hodiny já, že by měl spát málo i někdo jiný.
Naposledy upravil(a) Jerson dne 30. 9. 2007, 22:32, celkem upraveno 1 x.
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Jerson píše:(Jo, na fotkách, kde jsem v teplácích a s břichem ... netušil jsem, jak strašně umím vypadat. Pokud jsem někoho pohoršil, ať mi to řekne raději hned :cry: )
Vitej do klubu $D
But nobody came.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

Fajn, tak zrovna tahle slezina musí bejt ta nejlepší. Sakra!

(-;
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Ale prd chlapácí, vypadáte dobře. Kde je měítko, že člověk vypadá blbě? Nevím, sám ho neznám. Normální lidi vypadají normálně, nebo si troufnete o sobě tvrdit, že jste nenormální i přesto, že vás známe? :-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

RomiK píše:Ale prd chlapácí, vypadáte dobře. Kde je měítko, že člověk vypadá blbě? Nevím, sám ho neznám. Normální lidi vypadají normálně, nebo si troufnete o sobě tvrdit, že jste nenormální i přesto, že vás známe? :-)
Když se podívám na svojí fotku, a místo stojánku na deštníky, který jsem viděl po 26 let vidím nabíhajícího tlouštíka :-)

No nic, alespoň si dám závazek. :-)

Jinak děkovat za hry a jiné věci budu postupně.
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quentin »

Klanim se vam vsem fórákom.

Jak jsme se sesli, tak jsme byli dobra parta.

Moc rad bych zustal i dele. Padlo tu, ze 4 dny byli lepsi nez tri, ale asi me nikdo neposlechne, kdyz budu chtit pristi jeste delsi, co? oni jsou vsichni po nekolika hrach uz pekne vyšťavení.

diky vsem za pratelsky pristup k novackum.

opravdu jsem si tuhle akci uzil, jak se patri...

na pristi budu lepsi hrac, vypravec i sermir a snad i zase o neco lepsi clovek. doufam, ze se znovu sejdeme.

(a pamatujte na muj podpis :lol: )
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

EHm, neviděl někdo Ebonovy nůžky ? Ty s tím ergonomickým MODRÝM hladkým držadlem ? :roll:
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2007“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti