Fotografie ze Sleziny

Sekce pro plánování a organizování Sleziny RPG Fóra, která se bude konat už letos v září. Hip hip hurá!
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7470
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

Pravdupovediac som sa nejako nevedel rozhodnúť medzi hororom, konšpiráciou, akčnou misiou, špionážnym príbehom a investigáciou. Takže do istej miery tam bol každý z týchto prvkov, ale žiadny z nich naplno. Ale predstavivosť hráčov pomáha. :wink:
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

fotky z půjčeného foťáku od kamarádky Nicholasity - vřelý dík

Je to přeházené, není to postupně, není tam Treven ani Sven. Přesto jsou to vzpomínky.
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Pekné pekné, slečno...!
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Kdyby ty popisky u tý pistole s nožem byly parodický nebo věcný, tak to je ideální tohle bylo kapku nezasvěcený :D
Ale jinak výtečný... k pár fotkám bych se vyjádřil, ale nejchce se mi je hledat, takže jen k jedné - Jiron v kapuci (od Sathel) vypadá jako Santaclausův trpaslík ;)
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

S výrazem Satan klause... :-)=
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

Bifi píše:Pravdupovediac som sa nejako nevedel rozhodnúť medzi hororom, konšpiráciou, akčnou misiou, špionážnym príbehom a investigáciou.
Vim. Spis ma reakce mela byt: "A to se Bifi jeste nerozjel.", nez "A to jsi jeste nehral se mnou."
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Super fotky!
Markusy výtečné komentáře! Smál jsem se, až jsem se za břicho popadal. $D
Hlavně tak jak si na tebe Vlasák vyhrnuje rukávy a já už zabavuji magiky!
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7470
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

Zase netreba preháňať. Občas aj motyka vystrelí. A aj keď strieľa pravidelne, stále to ešte je len strieľajúca motyka, a nie puška. $D
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Bifi píše:Zase netreba preháňať. Občas aj motyka vystrelí. A aj keď strieľa pravidelne, stále to ešte je len strieľajúca motyka, a nie puška. $D
Takže ty jsi co, motyka? A co tento příměr znemaná - staráš se o dobrou úrodu a aby lidé měli co jíst, nebo nejsi tak dobrý v likvidaci protivníků na dálku? 8)
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Jerson píše:
Bifi píše:Zase netreba preháňať. Občas aj motyka vystrelí. A aj keď strieľa pravidelne, stále to ešte je len strieľajúca motyka, a nie puška. $D
Takže ty jsi co, motyka? A co tento příměr znemaná - staráš se o dobrou úrodu a aby lidé měli co jíst, nebo nejsi tak dobrý v likvidaci protivníků na dálku? 8)
Uniklo mi něco?
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

Bifi píše:Zase netreba preháňať. Občas aj motyka vystrelí. A aj keď strieľa pravidelne, stále to ešte je len strieľajúca motyka, a nie puška. $D
Ja to myslim pochopil, takze pokud to bylo ke me, tak netreba dal vysvetlovat
Jinx

Fotografie

Příspěvek od Jinx »

Rád bych poděkoval všem fotografům za fotky které podtrhují skvělou atmosféru na slezině a zároveň za to že si mě nepletli s Markem jak všichni víme já sem větší osobnost 8) Kuba alias Jinx
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Vítej Jinx! alias Kubo! Já už si vás náhodou nepletu od tý doby co jste se podruhý představili.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Víte, že přijít někam a říct: Nás si lidé pletou, neskutečně svádí k syndromu sebenaplňujícího se proroctví? NIKDY neřikejte malému dítěti: Neběhej s tim klackem, spadneš a bodneš si ho do břicha, protože jestli spadne a fakt si ho do břicha bodne, tak to není důkaz vaší chytrosti, ale podprahové sugesce - na vině jste vlastně vy. Fakt, byly na to dělaný studie... takže když si vás někdo bude plést, tak neřikejte: Jo, nás si lidi často pletou, ale: Vůbec nechápu, proč si mě s nim pleteš, kdyť sme úplně jiný - a poukázat na nějakej specifickej rys... ;)
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

Jinxi, věř, že já si vás dva fakt nespletu. Tvůj způsob chování je tak puberťácký, že jsi mezi ostatními jak maják :>;o)
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2007“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů