Herní bloky

Sekce pro plánování a organizování Sleziny RPG Fóra, která se bude konat už letos v září. Hip hip hurá!
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Pockej, ja myslel ze chces jako jet 160 km/h a vrazit do neceho, nebo tak.

EDIT: doufam ze tuhle debatu nekdo promaz, typuju ze Markus nebude vdecnej za tkaovej megaultraofftopic :>:o/
But nobody came.
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Obrázek
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

2qualdezar: Ale to já si tam taky jedu popovídat. Ale chápej po třech dnech neustálého povídání si, už může být člověk docela ochraptělý. :P

2ilgir a sirien: To zas bude něco. Pobijem se.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Vyjádřil bych svůj nesouhlas. Rád bych stihnul Dárek ale přijedu nejdřív v pátek večer.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Viking
Romikovec
Příspěvky: 465
Registrován: 17. 9. 2006, 11:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viking »

Holt se ke slovu dostanou náhradníci. Smůla no :-)
"Leda je vobklíčit" - John Rambo
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Vzhledem k tomu že přijedu s ním, tak asi ne.

EDIT: ale asi ne.
But nobody came.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Moc vtipné. Nějak si nevybavuju že by někdo řikal že maj bejt jeho hry až od nějakého času, protože přijede pozdějc.

A je vtipné, jak lidi průběžně přicházej s tim, že by to chtěli jinak. Mám jednoduchou radu - chcete to jinak? Fajn, přepište si to aby vám to vyovovalo a přitom nikdo jinej nepřišel zkrátka, protože tu neni nikdo o nic důležitější než někdo jinej a nevidim důvod, proč by se kvůli jednomu člověku kterýmu se to nelíbí mělo všechno překopávat. VŽDYCKY tu totiž bude někdo, na koho to nějak nevyjde.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Sosacek píše:Vzhledem k tomu že přijedu s ním, tak asi ne.

EDIT: ale asi ne.
Sirien: Hele ale Dárek bez vypravěče by asi neprošel. Navíc jsem se nechal zmystifikovat takže asi přijedu dřív. A nech si laskavě tahle kázání. Většina z nás si stihla stihnout na demokracii a není třeba zdůrazňovat že každý má svůj hlas. Víš já nepotřebuju říkat, že čekám ohlasy ostatních. To že jsem nesouhlasil s plánem by se dalo totiž přeložit jako "Mě to nesedí, vadilo by někomu to přesunout?" ale to je trochu dlouhý a já jsem zvyklý, že to lidi chápou. Ale tahle diskuse je bezpředmětná vzhledem k tomu že to na 90% stihnu tak jak to je. A i s vypravěčem.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

To, co je zatím označeno jako "Goranova hra" prosím označte jako Narrenturm na Orlím štítě, systém není (bezsystémovka). Rád bych odmástroval ještě jednu hru, a to playtest Chuti magie. Ten hoďte třeba na páteční noční blok, pokud v té době nebudou Psí vojáci.
Detaily k Chuti magie (nově vytvářené RPG) jsou zde, uvítám připomínky k systému i testery.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Důležitá otázka: Sathel, kdy budeš na místě, odkdy bude chata odemčená?
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

kdybys četl všechny thready ;)

Pokud se někde cestou nevysekáme, nechytnee nějakou děsnou kolonu nebo se Sathel příliš nezdrží v Budějkách, budeme tam tak kolem čtvrtý. Nicméně kdokoliv může přijet dřív a počkat - prostě jen nebude mít klíče ;)
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

Potvrzuji, očekáváný příjezd na Dálavu s klíči je kolem čtvrté odpolední.
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2007“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů