Káry z Práglu

Sekce pro plánování a organizování Sleziny RPG Fóra, která se bude konat už letos v září. Hip hip hurá!
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Vyrazíme mezi 19 a 20h. Všichni OK ? res ?

Ještě tímto žádám Tebe, Jersone, zda bys mi neprozradil, jak bývá v tuhle dobu (tedy okolo 20h) na silnicích směrem na ČB plno.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

A hele, ještě že jsem se tu objevil.

Zaprvé se zeptám, zda mě někdo bude moct vzít ve čtvrtek z
Budějic.

Zadruhé - vřele, ale opravdu vřele doporučuju jet přes Písek a ne přes Tábor. Na obou místech sice opravují silnice a ve čtvrtek odpoledne to asi bude zapráskané všude (večer už by nemělo být), ale přes Písek je mnohem lepší cesta.

Jen u nově stavěného mostu si musíte dát pozor na to, kdy správně odbočit doleva (na Písek), protože rovně bystě jeli do Strakonic.
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Na minulý stránce píšu, že tě naložím, když mi napíšeš kde. :wink:

2Vlasák, Quasit: pojedu tam v pět v šest a někde bych ještě nakoupil. Možná před odjezdem. Jak jste na tom s časem?
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

ilgir, wan-to: V pátek je volno, takže ve čtvrtek pojede banda chalupářů Prahy a já nechci jet po silnici spolu s lidma, který seděj za volantem jednou za čtvrt roku a s maminkama, které povezou děti na chalupu ale jinak jsou za volantem jenom na cestě domov-školka-tesco-domov, hlavně protože takovejch jsou davy a silnice budou zacpný tak od začátku odpoledne, hned co tyhle lidi poobědě vyrazej.

Sathel se ještě potřebuje ze společenských důvodů stavit v Budějkách, takže popravdě by mi vyhovovalo, kdybysme mohli jet tak v 11 ode mě (Italská 15, uprostřed trojuhelníku Muzeum-Mírák-IP.Pavlova), na Dálavu bysme tím pádem doráželi někdy kolem... čtvrtý. (eh. To ta zastávka v Budějkách, ne že bych plánoval jet celou cestu šedesátkou :D, takže se nemusíte bát smažení v autě, naopak se v Budějkách tak kolem jedný asi stavíme v jedný docela sympatický hospůdce na něco k pití, možná i na něco k jídlu, když bude chuť).

(PS - pokud už máte některej z vás školu, tak jí kdyžtak zkuste projednou zatáhnout... Sathel to z časových důvodů zatahuje taky, takže v tom nebudete sami - a řekněme si popravdě - kdy na začátku školy někdo řekl něco důležitýho? :D )


Což je i odpověď pro ostatní - na Dálavě budeme tak kolem čtvrté, což znamená, že kolem čtvrté tam také dorazí Sathel s klíči :D (musíte na mě bet všichni hodný, protože když se rozrušim, tak se na cestě můžu zabít a to by vám pak nedorazily ani ty klíče :D ). Nicméně od Sathel vzkazuji, že vám prý nic nebrání přijet dřív, prostě jen nebudete mít klíče, nicméně procházka kolem řeky je prý docela pěkná a vždycky se dá jen tak posedět a pokecat ;)

Jerson: Pobyt v Budějkách někdy mezi jednou a třetí, nejspíš, pro jednoho člověka navíc tam ještě místo najdu, takže Tě klidně vezmem.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Ebon Hand: Mám čtvrteční odpoledne rezervované na odjezd, takže časově není problém. Nakoupit plánuju před cestou taky, takže kdybys to vzal v rámci trasy, tak bych se připojil, jinak to je de facto jedno.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Nechci být na stejné silnici jako Sirien :wink: :-)=
Určitě řídí jako šílenec a já se bojím jet s ním stejnou trasu :>;o)
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Jiron: Muhehe :>;o) :-)= . Ale schválně... po které z těch tras asi tak hodlám jet, hm? 50 na 50... $P :-)=
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Resurrection
Příspěvky: 5415
Registrován: 26. 9. 2006, 11:34

Příspěvek od Resurrection »

Trevenorboven píše:Vyrazíme mezi 19 a 20h. Všichni OK ? res ?

Ještě tímto žádám Tebe, Jersone, zda bys mi neprozradil, jak bývá v tuhle dobu (tedy okolo 20h) na silnicích směrem na ČB plno.
Ja bohuzel nakonec nepojedu, takze se mnou nepocitat.
Secrets are power.
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Áha, ok.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Ebon Hand píše:Na minulý stránce píšu, že tě naložím, když mi napíšeš kde. :wink:

2Vlasák, Quasit: pojedu tam v pět v šest a někde bych ještě nakoupil. Možná před odjezdem. Jak jste na tom s časem?
Áha, tak to jsem přehlédl.

Křižovatka Mánesovy a Novohradské, prakticky výjezd z vnitřní části města a jediná silnice, po které se dá jet tím směrem (tedy pokud nepojedeš přes Český Krumlov.)

V práci končím v půl čtvrté, doufám že nebudou žádné komplikace, takže v půl páté nejdříve budu připraven.

Siriene, díky na nabídku, ale my pracující se tak brzo domů neodstáváme.
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od Wan-To »

Sakra, s tou školou bude trochu problém, zatáhnout se mi ji nejspíš nepovede (ale zkusím to). V nejhorším případě pojedu někdy v pátek ráno vlakem.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

wan-to: To by mě mrzelo, nicméně jedeme se Sathel, a ta se musí dostat ke klíčům, což znamená, že do dvou musí být v Budějkách. Hm... co studuješ? Hoď se prostě marod :D
Teoreticky by se dalo odjíždět až ve dvanáct... ale to je už trocu o krk.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Kdyžtak můžeš jet se mnou. Tím, že nepojede res se v autě uvolnilo jedno místo.
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od Wan-To »

Sirien: Se školou není problém, s rodičema je to horší. :>:o/
Trevenorboven: To by asi šlo. Ale ještě uvidím, protože kdybych jel až v pátek, uvolnil by se mi čas ještě na jinou akci. Dám včas vědět.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

Sirien: 11 je sice vražedná hodina, ale OK. :wink:
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2007“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti