Káry z Práglu

Sekce pro plánování a organizování Sleziny RPG Fóra, která se bude konat už letos v září. Hip hip hurá!
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Káry z Práglu

Příspěvek od Trevenorboven »

Moje auto veze Barta, Pietu a Wan-Toja, odjíždí ve čtvrtek ve 20h, dorazí mezi 22h a 23h a jedno místo je volné.

Sosi pojede s Jironem, Quentinem, Markem a Jakobem. Asi obsazené. Další informace nemám.

Sirien veze Sathel a ilgira. Odjíždí z Prahy před dvanáctou, V Budějicích mezi 15 a 16h vyzvedne Jersona a dorazí kolem 16h. Jedno místo stále volné.

Esit poveze Quasáka a Vlason handa (:-)=). Vyrážejí tak, jak dovolí Quasitovo letadlo, ale jak jsem pochopil, ne dříve, než v 16h a přijíždějí podle toho, jak vyrazí. Není to nikde inzerované, ale z logického náhledu do oka jednemu jebne, že mají jeden volný flek na zadním sedadle :>:o/ .
Naposledy upravil(a) Trevenorboven dne 26. 9. 2007, 16:59, celkem upraveno 14 x.
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quentin »

jsem pěšec :-?

najde-li se misto v nejakym voze, tak se mi ozvete

pokud ne, tak dejte vedet, kdo pojede vlakem, at nejedu uplne solo. Ne ze bych to sam nevydrzel, naka kniha se da nouzove vykopat dycka, potiz je, ze se urcite ztratim.

dik
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od Wan-To »

Já se připojím ke Quentinovi. Když se nevejdeme k někomu do auta, nic se neděje a pojedeme z Čelákovic vlakem (přes Prahu).
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Ja jedu jednim autem s takovym tamtim divnym sermirem co tvrdi ze sermir neni, a treba prekecame dalcora :-)= $D
Naposledy upravil(a) Sosacek dne 23. 8. 2007, 23:26, celkem upraveno 1 x.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

OK, to znamená jedno místo navíc u mě. První příspěvek opraven.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Káry z Práglu

Příspěvek od Pieta »

Trevenorboven píše:Moje auto poveze asi tradičně Baziho, Barta a Pietu ?
Já se přidržím tradic, dík. (:
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Resurrection
Příspěvky: 5415
Registrován: 26. 9. 2006, 11:34

Příspěvek od Resurrection »

Taky se hlasim budto do vozu nebo hromadne tim vlakem.
Secrets are power.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Ááno... Sirien plánuje jet autem pokud se nestane něco nepěkného (auto se předtím zboří, technická závada, táta ho bude nutně potřebovat, protože mu někdo zboří to druhé auto atd.) což by nemělo.

Ke mně se do autta vejdou tři lidi, přičemž Sathel se ještě nevyjádřila, jestli pojede z Prahy nebo rovnou z ČB, takže zatim sou u mě dvě místa volný zcela určitě a třetí zatim nevim...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

*se svatozáří*
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Obrázek?
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Bazi
Příspěvky: 267
Registrován: 10. 11. 2004, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi »

toz ja teda pojedu s Trevenorem, potvrzuju
When everything goes bad, it suddenly comes Inverse!
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Sathel nejede z Prahy z org důvodů Sleziny samotné, takže mám v autě tři místa... pokud jsem správně pochopil ilgira tak už jen dvě ;)
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Sathel teda jede taky, ale bylo mi jemně vysvětleno, že pět lidí se do mýho auta vejde (což jsem věděl) i s věcma (o čemž jsem pochyboval) protože si nikdo nebude balit na deset dnů jako na festival fantazie, ale jen na dny čtyři, takže se nic moc nemění, mám ještě dvě místa ;)
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quentin »

pokud jsou opravdu dve mista volna, tak se hlasim ja a wan-to. kdyz se ti prihlasi nejaci stari pratele, tak nas muzes dycka vyhodit
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Barte, potvrď. Nemusíš hned, času je dost a Tvé rezervé platí, dokud neřekneš jinak.

Resurrection mohu Tě tedy vzít.

Aktualizoval jsem první příspěvek.
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2007“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti