Střední škola Bradavická, FATE

Sekce pro plánování a organizování Sleziny RPG Fóra, která se bude konat už letos v září. Hip hip hurá!
Zamčeno
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Střední škola Bradavická, FATE

Příspěvek od sirien »

V sobotu v noci dost možná zopakuju již několikrát osvědčený setting Harryho Pottera (oc bez Harryho Pottera) ve FATE.

Náplň hry i její ladění spočívá pouze na hráčích, může to být temné, nebo také odlehčeně střeštěné, celý setting je výborný k představení FATE jako takového.

Měl by někdo zájem?
Pokud by namístě chtělo hrát víc lidí, tak myslím že by nebyl problém se nějak dohodnout, dost na to aby hru vedli zná setting poměrně dost lidí mezi námi...




VAROVÁNÍ: Tato hra má skrytou tendenci odhalovat Váš pravý charakter!!!
Nepřejte si vědět, co jsme se dozvěděli o Sathel a Qualdezarovi, protože to byste snad ani nevěřili...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

Neznám, leč zájem bych měl. (FATE znám.)
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Tentokrát bych si to také nechtěl nechat ujít, pokud se to ovšem nebude křížit s něčím, kde už hraji. A samozřejmě si vyhrazuji právo nemít na to náladu. Páč Potterštinou sice mluvim celkem dobře, nýbrž však decentně ubylo JEHO lesku. To s těmi pravými charaktery zní taky zajímavě.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

klid, vůbec nejde o pottera a jeho lesk popřípadě o Rowlingovou a její úchvatnou tvorbu, buopouze experimentálně ověřeno, že se jedná o velice dobrý setting pro takové... společenské hraní na dlouhé noci :D

Poznámky:

je zde šance zhruba tak... 10-20% (jak vidíte, nijak moc velká) že nebudu mít na tohle náladu já, protože tahle hra opravdu chce určité rozpoložení, do kterého se sice není těžké dostat, ale občas to prostě nechytnete, stane se, a proto pochopím od kohokoliv jiného, že na to nebude mít chuť, i když by se předem přihlásil.

Znalost Harryho Pottera je víceméně podmínkou, nicméně minimální znalost odpovídající jedné knížce či filmu je zcela dostatečná. Prostě nehodlám nikomu vysvětlovat co to ty Bradavice jsou, kdo to jsou mudlové nebo proč o kouzelnících nic nevědí. Ale jak říkám, zcela minimální znalost je zcela dostatečná
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Viděl jsem první film, nalepilo se na mne trochu informací pasivně, ale jinak nic víc. Na druhou stranu, proč ne. V čem je ta hra tak specifická, kromě toho že se vyjeví pravý charakter (tedy že všichni jsou zbabělí lotrové :))?
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

no, zvláštní... hele, je to vzásadě klasická hra FATE s hodně silnejma pravomocema Fate pointů, žádný úžasný specifika a´la indie v ní fakt nečekej.
Je docela zábavná, i když myslím, že kdyby hráči chtěli, tak může být i sakra temná, prostředí školy čar a kouzel je takové... no... nevypočitatelné, takže se tam může objevit kdeco, což té hře dává docela slušné možnosti zvratu...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

No, zatím se zdá, že se mi to kříží se Starým lomem. Ale hádám správně, že tady není potřeba nic hrotit, že... Takže uvidíme.
Uživatelský avatar
Bazi
Příspěvky: 267
Registrován: 10. 11. 2004, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi »

Ja bych si rad zahral.
Souhlasim s tim, ze bradavice jsou dobry setting, meli jste videt, co tam natropila Dalcorova Sebranka na vanocnim hrani :)
When everything goes bad, it suddenly comes Inverse!
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

Tohle si zahraju vždycky ráda, je to největší psina, co znám. A taky hra, kde vypravěč jen zmateně kouká, co se děje se hrou. :)


BTW: ne že bych se chtěla s Bazim hádat, ale já napsala "nejlepší" ne nejdůležitější.
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Uživatelský avatar
Bazi
Příspěvky: 267
Registrován: 10. 11. 2004, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi »

Sathel píše:BTW: ne že bych se chtěla s Bazim hádat, ale já napsala "nejlepší" ne nejdůležitější.
chmmm, pravda, pravda
ok, opravil jsem to
btw. az me Sirien osoci z offtopicu, svedu to na tebe, ze sis zacla, ok?
When everything goes bad, it suddenly comes Inverse!
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Všechny vaše OTčka jsou zatím jen naprostý žvásty. Nejlepším živlem je samozřejmě oheň.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Bazi
Příspěvky: 267
Registrován: 10. 11. 2004, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi »

Sirien píše:Všechny vaše OTčka jsou zatím jen naprostý žvásty. Nejlepším živlem je samozřejmě oheň.
Usmazit toho, kdo tvrdi neco jineho. Pochopitelne.
Ale vzduch versus voda, no, to je otazecka...
When everything goes bad, it suddenly comes Inverse!
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

Kdo tu mluví o žižvlech? Já říkám tekutina. A vzduch je za normální průměrné teploty plyn. A nechci slyšet žádné fyzikální odborné vysvětleni, že je to jinak.

Btw: Kde by byl oheň bez kyslíku, který by mohl přeměňovat?
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Btw: Kde by byl oheň bez kyslíku, který by mohl přeměňovat?
V termonukleární fůzi?
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Příspěvek od Naoki »

tak já se hlásím že bych měl zájem si zahrát :)
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2007“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host